Po 8.10.07 18:15 STOD Daltonové Ruzyně 1995 AC   (HL6B)
Po 8.10.07 19:30 STOD AGČV/Ajax Koliba F.C.V.   (SVL1A)
St 7.11.07 18:15 zzNOVOB Supráci Šumavan-Balkán Kapr tým SUP   (SVL1A)
St 7.11.07 19:30 zzNOVOB KTB A Killing power FC   (HL6C)
Ne 18.11.07 16:15 DEKAN Demínka A Rokoska   (HL5I)
Ne 18.11.07 17:30 DEKAN Traktor humus VET A Jawa - Techno team   (VL2A)

9. 12. 07 12:30 DEKAN Trops Old Boys 1.SK Keckafogo KK VET 11. 2:3 (1:3)
Až do poslední minuty velmi tvrdě hraný zápas. Nicméně až na pár vyjímek odehráno v klidu. Lukáš Löwinger
Trops Old Boys 1.SK Keckafogo KK VET
Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Petr Kovanda, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Radek Škarda vs Ladislav Krämer – Roman Faic, Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta
19., 36. Radek Škarda 6. Roman Faic
7., 24. Jaroslav Fait
14. Roman Mašek
25. 11. 07 13:45 P1 Keckafogo KK VET Speciál jedna 10. 5:1 (3:0)
Domácí hráli od začátku bez možnosti střídání což mělo být výhodou pro jejich soupeře, ale opak byl pravdou. Rozhodly 2 věci: lepší střelba z druhé vlny a slušný výkon brankáře.
Keckafogo KK VET Speciál jedna
Ladislav Krämer – Jaroslav Fait, Petr Hodan, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Miroslav Spousta vs Jiří Dorazil – Zdeněk Brandtner, Miroslav Hajský, Ota Kopřiva, Pavel Procházka, Petr Šedivý, Ladislav Svoboda, Jaroslav Zíka
10., 37., 57. Jaroslav Fait
20. Roman Mašek
27. Zdeněk Papež
25 Miroslav Spousta 35. Pavel Procházka
11. 11. 07 16:15 P3 SG Sumci Žižkov Keckafogo KK VET 9. 0:2 (0:1)
Utkání rozhodly góly na začátcích obou poločasů. I přes těžké klimatické podmínky bylo k vidění pohledné utkání.
SG Sumci Žižkov Keckafogo KK VET
Martin Hájek – Otakar Anděl, Radovan Čáp, Josef Ducháč, Petr Junek, Michal Muž vs Ladislav Krämer – Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Marek Reichl, Miroslav Spousta
4. Jaroslav Fait
33. Roman Mašek
4. 11. 07 13:45 P3 Keckafogo KK VET Mamba club V 8. 7:2 (2:1)
Vyrovnané utkání při kterém častěji útočili hráči Keckafogo. Hráčům Mamby se zranil hráč Lukeš a Mamba myslela spíše na obranu. Ve druhé polovině zúročili hráči Keckafogo svou převahu a pětkrát skórovali.
Keckafogo KK VET Mamba club V
Ladislav Krämer – Roman Faic, Jaroslav Fait, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Tomáš Seifert – Michal Bélai, Pavel Brejla, Jaroslav Lefler, Jaroslav Lukeš, Petr Musil, Milan Paclík, Petr Pavlata
17., 34., 42. Roman Faic
20., 59. Jaroslav Fait
49. Marek Reichl
60. Miroslav Kmínek
25. Michal Bélai
32. Milan Paclík
28. 10. 07 15:00 zzANG Dvorce Senils Keckafogo KK VET 7. 0:8 (0:2)
Větší počet hráčů na lavičce, ale zejména herní kvalita rozhodla o zasloužené vysoké výhře  hostů. V 1.poločase se Dvorce ještě držely, ale ve druhé půli jim Kecka nasázela za 11.minut 6 gólů.
Dvorce Senils Keckafogo KK VET
Jiří Šlechta – Tomáš Blažek, Miroslav Michalec, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch, Ivan Smrž vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta
51. Roman Faic
21. 10. 07 17:30 P3 Keckafogo KK VET Buran Buran VET 6. 6:0 (3:0)
Jasný průběh zápasu. Kecka nedala Buranům šanci.
Keckafogo KK VET Buran Buran VET
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Milan Barták – Jiří Akoš, Zdeněk Barták, František Basl, Pavel Brzák, Kamil Holý, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner, Petr Zof
1., 4. Zdeněk Papež
28. Roman Mašek
31., 46. Jaroslav Fait
56. Petr Hodan
14. 10. 07 15:00 P3 Keckafogo KK VET Klár rávla VET 5. 2:0 (1:0)
Rozhodčí se k zápasu nevyjádřil. Jiří Stýblo, Jan Bráza
Keckafogo KK VET Klár rávla VET
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl vs Miroslav Kastner – Petr Dolejší, Martin Flegr, Tomáš Hořínek, Alan Leier, Petr Nachtigall, Maxim Savinov, Jiří Vondrášek, David Zbořil, Jiří Zbořil, Jiří Zeman
11. Marek Reichl
34. Miroslav Kmínek
30. 9. 07 15:00 P3 Hvězda VAB F.C. Keckafogo KK VET 4. 1:1 (1:1)
Vyrovnaná hra i vyrovnaný výsledek po průměrném utkání z obou stran. Martin Černý, Petr Dosoudil
Hvězda VAB F.C. Keckafogo KK VET
Antonín Kobliha – Petr Babka, Josef Bouda, Norman David, Luděk Fencl, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Miloslav Pán vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jaroslav Fait, František Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta
5. Pavel Jakubček 25. Otakar Košťálek
23. 9. 07 15:00 zzZARUB Keckafogo KK VET A votom to je VET 3. 2:1 (0:1)
Hosté byli fotbalovější díky hráči Tučkovi, ale doplatili na nemožnost střídání, což je u veteránů stěžejní záležitost.
Keckafogo KK VET A votom to je VET
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Miroslav Spousta vs Pavel Kalát – Josef Faikis, Milan Havel, Václav Odvárka, Petr Průša, Jaroslav Tuček
40. Roman Mašek
42. OG
13. Jaroslav Tuček
16. 9. 07 18:45 P1 Úderka Žižkov Keckafogo KK VET 2. 5:2 (4:1)
Keckafogo byl po celý zápas lepším týmem, ale v první půli trefila tři tyče, kdežto Úderce vycházelo vše do čeho kopla. Ve 35.minutě z penalty za ruku snížila, ale Úderka opět kontrovala. Závěrečný drtivý tlak už skóre nezměnil.
Úderka Žižkov Keckafogo KK VET
Michal Antonický – Jiří Dusil, Pavel Fligl, Miroslav Herzig, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč vs Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jaroslav Fait, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta
1., 13., 18. Jiří Dusil
23. Miroslav Herzig
46. Pavel Řezáč
27. Otakar Košťálek
35. Jaroslav Fait
9. 9. 07 15:00 HANSP Keckafogo KK VET Inter Lotyšák VET A 1. 4:8 (1:5)
Zápas veteránů byl hraný ve svižném tempu, fotbalová úroveň byla velmi vysoká. Za 20 minut bylo sice o výsledku jasno, ale i domácí předváděli pohledné akce. V prvním poločase lépe zachytal gólman hostí, ve druhém poločase se zkušeně tým Lotyšák postaral o udržení výsledku. Peter Timko, Radek Mencl
Keckafogo KK VET Inter Lotyšák VET A
Miroslav Kmínek – Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Ladislav Krämer, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Jan Meinhart – Pavel Brož, Karel Chobot, Petr Ezr, Petr Haas, Jan Klofáč, Oldřich Šára, Karel Štika