Ne 25.11.07 08:45 P3 Tramway FC Torpédo Řepy   (HL7H)
Ne 25.11.07 10:00 P3 Konvikt klub Letňany BD   (HL7H)
Ne 25.11.07 11:15 P3 Basta fidli A Polární sumci   (HL6H)
Ne 25.11.07 12:30 P3 Beach attack 90210 Poštmistři A   (HL8N)
Ne 25.11.07 13:45 P3 Prokaryota FZ Jabadabadoo Prosek   (HL7I)

9. 12. 07 12:30 zzPANK1 Speciál jedna Buran Buran VET 11. 1:6 (0:2)
Slušné utkání s jasnou převahou domácích. Zápas mohl skončit větším rozdílem nebýt brankáře Speciálu.
Speciál jedna Buran Buran VET
Karel KodešPavel Procházka, Petr Šedivý, Radovan Sveykovský, Ladislav Svoboda, Jaroslav Zíka vs Luděk Šrein – Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Radek Podlesný, Zdeněk Růžička, Michal Stránský, Jan Teubner, Petr Zof
43. Pavel Procházka 5., 55. Michal Stránský
28., 42. Jan Teubner
34. Zdeněk Barták
54. Radek Podlesný
22. 11. 07 18:15 zzTKSPA Buran Buran VET SG Sumci Žižkov 10. 3:5 (0:2)
Sumci měli od začátku navrch - lépe se pohybovali a kombinovali po celém hřišti. Po přestávce se zásluhou Stránského Burani vzchopili a zápas zdramatizovali, ale v napínavém závěru už Sumci výhru uhájili. Martin Semerád, Jan Štorch
Buran Buran VET SG Sumci Žižkov
Milan Barták – Jiří Akoš, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Radek Podlesný, Zdeněk Růžička, Michal Stránský, Jan Teubner vs Martin Hájek – Otakar Anděl, Jiří Blažek, Petr Crkva, Josef Ducháč, Luboš Havel, Petr Junek, Michal Muž
43., 46. Michal Stránský
49. Jan Teubner
3. Michal Muž
14., 41. Luboš Havel
44., 47. Petr Crkva
11. 11. 07 16:15 zzNOVOB Mamba club V Buran Buran VET 9. 2:2 (2:1)
Pěkný kombinační fotbal. V prvním poločase s mírnou převahou domácích. Po změně stran byli aktivnější hosté a šťastným gólem dokázali vyrovnat. Martin Mára, Lukáš Hála
Mamba club V Buran Buran VET
Tomáš Seifert – Michal Bélai, Pavel Brejla, Pavel Hrubý, Jaroslav Lefler, Jaroslav Lukeš, Petr Musil, Milan Paclík, Petr Pavlata vs Luděk Šrein – Milan Barták, Zdeněk Barták, Kamil Holý, Radek Podlesný, Zdeněk Růžička, Michal Stránský, Jan Teubner
18. Petr Musil
20. Petr Pavlata
25. Jan Teubner
40. Kamil Holý
4. 11. 07 13:45 zzANG Buran Buran VET Dvorce Senils 8. 5:1 (3:0)
Utkání dobré úrovně především díky výkonu vítězného týmu, který si již v prvním poločase vytvořil tříbrankový náskok, jenž po přestávce potvrdil dalšími dvěma góly. Tým Dvorců doplatil na nepřesnosti, ale dočkal se alespoň čestného úspěchu.
Buran Buran VET Dvorce Senils
Luděk Šrein – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Kamil Holý, Radek Podlesný, Zdeněk Růžička, Michal Stránský, Jan Teubner vs Michal Šůcha – Tomáš Blažek, Miroslav Michalec, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch, Jiří Šlechta, Ivan Smrž
12., 26., 41. Jan Teubner
28., 58. Michal Stránský
48. Ivan Smrž
28. 10. 07 20:00 P3 Buran Buran VET Klár rávla VET 7. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla proměněná šance. František Presl, Pavel Kadeřábek
Buran Buran VET Klár rávla VET
Luděk Šrein – Milan Barták, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Radek Podlesný, Zdeněk Růžička, Michal Stránský, Jan Teubner, Petr Zof vs Miroslav Kastner – Martin Flegr, Tomáš Hořínek, Petr Nachtigall, Pavel Novák, Ivan Rillich, Maxim Savinov, David Zbořil, Jiří Zbořil, Jiří Zeman
53. Michal Stránský 8. David Zbořil
21. 10. 07 17:30 P3 Keckafogo KK VET Buran Buran VET 6. 6:0 (3:0)
Jasný průběh zápasu. Kecka nedala Buranům šanci.
Keckafogo KK VET Buran Buran VET
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Milan Barták – Jiří Akoš, Zdeněk Barták, František Basl, Pavel Brzák, Kamil Holý, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner, Petr Zof
1., 4. Zdeněk Papež
28. Roman Mašek
31., 46. Jaroslav Fait
56. Petr Hodan
14. 10. 07 20:00 P2 Buran Buran VET Hvězda VAB F.C. 5. 1:5 (1:3)
  Hezký fair zápas. První poločas byl naprosto vyrovnaný. FC Hvězda byl ale daleko produktivnější. Ve druhé půli byl Buran lepší, ovšem nedal vyložené šance. Závěr byl z obou stran trošku nervózní. Taras Vatral, Jan Pospíšil
Buran Buran VET Hvězda VAB F.C.
Milan Barták – Zdeněk Barták, František Basl, Miloslav Novák, Radek Podlesný, Zdeněk Růžička, Michal Stránský, Jan Teubner, Petr Zof vs Antonín Kobliha – Josef Bouda, Norman David, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Rastislav Kuba, Miloslav Pán
10. Michal Stránský 21., 35. Rastislav Kuba
26., 55. Miloslav Pán
27. Pavel Jakubček
30. 9. 07 15:00 zzZARUB A votom to je VET Buran Buran VET 4. 2:5 (1:3)
Slušné utkání. Oba týmy byly vyrovnané, ale rozhodl střelec Stránský. Bohumil Řežábek, Václav Hrdlička
A votom to je VET Buran Buran VET
Pavel Kalát – Oleksandr Bank, Josef Faikis, Milan Havel, Milan Jagelka, Milan Nový, Václav Odvárka, Petr Průša, Vlodymyr Repetskyy vs Milan Barták – Zdeněk Barták, František Basl, Kamil Holý, Radek Podlesný, Luděk Šrein, Michal Stránský
21. Josef Faikis
47. Vlodymyr Repetskyy
16. Zdeněk Barták
24., 25., 41. Michal Stránský
54. OG
19. 9. 07 19:15 HRAB3 Buran Buran VET Úderka Žižkov 3. 3:3 (2:1)
Na třetí veteránskou šlo o velmi pěknou záležitost. Oba týmy se snažily o kombinační hru s dostatkem pohybu, což se střídavými úspěchy i dařilo. Navíc padly i veskrze kuriózní góly. Remíza je spravedlivá. Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář
Buran Buran VET Úderka Žižkov
Radek Podlesný – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, František Basl, Pavel Brzák, Kamil Holý, Miloslav Novák, Zdeněk Růžička, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner, Petr Zof vs Michal Antonický – Jiří Dusil, Pavel Fligl, Miroslav Herzig, Miroslav Jakubík, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč
6., 47. Jiří Akoš
26. Radek Podlesný
49 Radek Podlesný 16. Pavel Řezáč
37. Pavel Fligl
45. Jiří Dusil
57. Pavel Řezáč
13. 9. 07 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Buran Buran VET 2. 4:2 (2:1)
Celkem vyrovnaný velice slušný  zápas. Inter měl menší převahu, kterou využil. Růžička byl nejtechničtější hráč. Petr Jirsa, Petr Vaník
Inter Lotyšák VET A Buran Buran VET
Jan Meinhart – Pavel Brož, Karel Chobot, Petr Ezr, Jan Klofáč, Oldřich Šára, Karel Štika vs Luděk Šrein – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, František Basl, Kamil Holý, Zdeněk Růžička, Michal Stránský, Jan Teubner, Petr Zof
12., 60. Karel Štika
27. Karel Chobot
52. Jan Klofáč
19., 58. Michal Stránský
9. 9. 07 17:30 DEKAN Buran Buran VET Trops Old Boys 1.SK 1. 2:5 (1:3)
Celkem jednoznačná partie hostí, kteří se dlouho nemohli střelecky prosadit a až dva slepené góly v závěru půle je definitivně uklidnili a nasměrovali k pohodlné výhře. Kladem utkání byla oboustranně slušná hra obou týmů.
Buran Buran VET Trops Old Boys 1.SK
Milan Barták – Zdeněk Barták, František Basl, Kamil Holý, Radek Podlesný, Zdeněk Růžička, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner, Petr Zof vs Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Jan Severa, Radek Škarda