Po 24.9.07 18:45 TEMPO Ackerman AC Bakera   (HL3A)
Po 24.9.07 20:00 TEMPO Smutný potapěči S.N.F. A   (HL1A)
Po 8.10.07 19:30 DEKAN Milenium Praha FC VŠSK MFF UK D   (HL5A)
Po 8.10.07 20:45 DEKAN Dvorce SK MPI A.G.Č.V.   (HL3A)
Po 12.11.07 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Vyzunk FM   (HL5A)
Po 12.11.07 20:00 TEMPO HS Praha Smutný potapěči   (HL1A)

7. 12. 07 17:45 TEMPO Inter Lotyšák B Terron AC Bozi A 11. 5:1 (2:1)
Pohledné a velice slušně hrané utkání téměř bez faulů. O výsledku rozhodlo lepší proměňování šancí Inter Lotyšáku. Daniel Šmíd, Pavel Třmínek
Inter Lotyšák B Terron AC Bozi A
Martin Džbánek – Pavel Birner, Pavel Bubeník, Pavel Dvořák, Aleš Hlaváček, Josef Hora, Michal Vejvoda vs Jaroslav Bernát – Danilo Antić, Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Jan Frydrych, Milan Šebek
7. Josef Hora
28., 55., 58. Aleš Hlaváček
31. Pavel Dvořák
12. Rostislav Charvát
21. 11. 07 20:15 P1 Holosmetky FC A Inter Lotyšák B 10. 3:3 (3:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli domácí dobře bránili a z rychlých protiútoků si vytvořili tříbrankový náskok. Po přestávce začali dávat hosté branky a v závěru dosáhli na vyrovnání.
Holosmetky FC A Inter Lotyšák B
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Pavel Peterka, Marek Rokos vs Vojtěch Engelmann – Jan Beneš, Pavel Birner, Pavel Bubeník, Pavel Dvořák, Vojtěch Engelmann, Aleš Hlaváček, Radek Sláma
16. Michal Černoch
23. Václav Bellada
30. Marek Rokos
39. Vojtěch Engelmann
55., 59. Aleš Hlaváček
13. 11. 07 17:00 zzNOVOB Inter Lotyšák B Gepard AFC 9. 7:4 (1:3)
Rozhodčí neuvedli k utkání žádný komentář!!! Tomáš Voldán, Tomáš Mach
Inter Lotyšák B Gepard AFC
Pavel Bubeník – Václav Barták, Pavel Birner, Pavel Dvořák, Vojtěch Engelmann, Marek Kvasnička, Radek Sláma vs Patrik Keseli – Martin Ganaj, Jiří Horák, Bohumil Kotěšovský, Karel Kukla, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Karel Vohánka
59. Karel Vohánka
6. 11. 07 18:15 zzNOVOB Gambrinus VH Inter Lotyšák B 8. 0:1 (0:0)
Výsledek utkání neodpovídá dění na hřišti. Gambrinus byl lepší, ale výborný brankář Džbánek v brance hostů vše pochytal. Nejvíce šancí měl z domácího celku Lexa, ale proměnit žádnou nedokázal. Vyhrál šťastnější. Dušan Melíšek
Gambrinus VH Inter Lotyšák B
Michal Petráš – Jiří Kadlčík, Roman Kašajík, Aleš Lexa, František Novák, František Novák ml., Jakub Ondráček, Martin Přáda, Radek Smolík, Jan Vladyka vs Martin Džbánek – Jan Beneš, Pavel Birner, Pavel Bubeník, Pavel Dvořák, Aleš Hlaváček, Radek Sláma, Jan Syrovátka, Michal Vejvoda
38. Radek Sláma
23. 10. 07 19:00 P3 Inter Lotyšák B Folprecht 1.FC 7. 7:1 (3:0)
Jednoznačné utkání, ve kterém nebylo o vítězi pochyb. Lotyšák byl velmi produktivní a Folprecht jednoduše neměl nárok. Také proto, že neměl nikoho na střídání. Tomáš Peterka, Petr Geleta
Inter Lotyšák B Folprecht 1.FC
Martin Džbánek – Jan Beneš, Pavel Birner, Pavel Bubeník, Vojtěch Engelmann, Aleš Hlaváček, Marek Kvasnička, Radek Sláma, Jan Syrovátka, Michal Vejvoda vs Petr Nováček – Robert Benda, Josef Körner ml., Ladislav Nussbauer, Tomáš Petrach, Michael Renger
35. Michael Renger
19. 10. 07 20:15 P2 Akta - rez Inter Lotyšák B 6. 0:3 (0:1)
Oboustraně velmi kvalitně odehrané utkání. Hráno s šancemi na obou stranách. Hostům i bez střídání vyšly tři šance. Domácí se zmohli už jen na pár závarů, ale už to bylo bušení do zformované obrany Interu. Aleš Kvasnička
Akta - rez Inter Lotyšák B
Martin Mašek – Miroslav Bašta, Jiří Hanáček, Ladislav Jančí, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Pavel Renčín, Jan Švarc, Martin Toupal vs Martin Džbánek – Jan Beneš, Pavel Birner, Pavel Bubeník, Radek Sláma, Michal Vejvoda
26. Pavel Birner
44. Radek Sláma
58. OG
10. 10. 07 16:45 zzS1 Inter Lotyšák B Suchdol sabres A 5. 2:2 (1:1)
Spravedlivá remíza v rychlém utkání, kdy hlavně ve druhém poločase mělo mužstvo Interu veliký tlak, ale podařilo se jim pouze vyrovnat.
Inter Lotyšák B Suchdol sabres A
Martin Džbánek – Jan Beneš, Pavel Bubeník, Pavel Dvořák, Aleš Hlaváček, Marek Kvasnička, Radek Sláma, Jan Syrovátka, Michal Vejvoda vs Miroslav Maštera – Pavel Dočekal, Martin Formánek, Jan Koutecký, Miroslav Procházka, Petr Vorel, Michal Zatrapa
16. Jan Beneš
26. Petr Vorel
31. Jan Koutecký
26. 9. 07 20:30 HRAB1 Restaurace U Pecků A Inter Lotyšák B 4. 9:2 (3:0)
V prvních 8 minutách podnikla Restaurace U Pecků tři smrtící výpady po levé straně - poprvé hosté díky tyčce odolali, ale pak se dvakrát rozvlnila síť za nešťastným gólmanem, na kterého se valil jeden útok za druhým. V prvním poločase se ještě Lotyšák snažil bránit a vypracovávat šance, ale druhý poločas už byl zcela v rukou domácích, kteří si na hřišti dělali co chtěli a zápas chvílema připomínal exhibici.
Restaurace U Pecků A Inter Lotyšák B
Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Vít Pecka, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Strejček vs Vojtěch Engelmann – Jan Beneš, Pavel Birner, Pavel Bubeník, Aleš Hlaváček, Marek Kvasnička, Radek Sláma, Jan Syrovátka
4., 8., 40. Jiří Novák
20. Pavel Strejček
41., 43., 46., 56. Martin Šádek
52. Jiří Allram
38., 55. Jan Beneš
21. 9. 07 16:30 zzZARUB Inter Lotyšák B Nemesis 3. 0:4 (0:1)
Pohledné utkání hrané v klidném tempu. Tým Nemesis lépe kombinoval a přesně zakončoval své akce. Hned v úvodu se ujal vedení, které po změně stran potvrdil dalšími třemi góly a jasně zvítězil. Tým Inter Lotyšák doplatil na nepřesnost.
Inter Lotyšák B Nemesis
Martin Džbánek – Pavel Birner, Pavel Bubeník, Pavel Dvořák, Aleš Hlaváček, Ivan Pomykáček, Radek Sláma, Jan Syrovátka vs David Boštík – František Drbal, Robert Junek, Jan Průša, Michal Šich, Martin Šiman, Karel Vyšata
4., 57. Martin Šiman
47., 49. Jan Průša
14. 9. 07 20:15 P1 Megafloors.cz Inter Lotyšák B 2. 4:2 (1:2)
Kvalitní utkání kvalitních týmů, které rozhodla větší pohoda hry Megafloors.cz. Jan Mocek, Martin Mansoor