Ne 9.9.07 08:45 ZAK Bened VFK Nikdo nikde   (HL4D)
Ne 9.9.07 10:00 ZAK GTL A New Jersey Devils A   (HL4D)
Ne 9.9.07 11:15 ZAK Cosmo Hagibor FC Gee Gee Olive   (HL6H)
Ne 9.9.07 12:30 ZAK Sokol Vysočany C Desítníci CH.C.   (HL5I)
Ne 9.9.07 13:45 ZAK Benda OFC Trops 1.SK   (HL3D)

7. 12. 07 18:15 DEKAN Restaurace U Pecků A Folprecht 1.FC 11. 8:5 (2:1)
Velmi pohledné utkání, góly padaly po nádherných akcích. Sestupující Folprecht byl soupeři velice důstojným partnerem.
Restaurace U Pecků A Folprecht 1.FC
Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Roman Potměšil, Martin Šádek, Adam Střecha, Lukáš Zelenka vs Petr Nováček – Robert Benda, Josef Körner ml., Michael Renger, Tomáš Turek, Petr Voborník, David Vrána
8. Josef Körner ml.
25. 11. 07 20:00 ZAK Akta - rez Restaurace U Pecků A 10. 3:5 (1:3)
Vynikající utkání hrané ve vysokém tempu a v duchu fair play. Rozhodly tři neproměněné šance týmu Akta - Rez z první čtvrthodiny utkání. Naopak soupeř všechny velké šance využil a dostal se do tříbrankového vedení. V druhém poločase se tým Akta - Rez dostal na dosah remízy, ale vítězství Restaurace u Pecků nakonec z brejku pojistil Strejček. I přes tři branky Šádka je nejlepším hráčem vítezů brankář Novotný, který své mužstvo podržel v obrovských šancích soupeře. Jan Fousek
Akta - rez Restaurace U Pecků A
Martin Mašek – Petr Farář, Jiří Hanáček, Ladislav Jančí, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal vs Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Strejček, Aleš Vašíček, Michal Votava
27., 47. Tomáš Michal
41. Jan Švarc
7., 27., 43. Martin Šádek
25. Aleš Vašíček
55. Pavel Strejček
14. 11. 07 20:15 P3 Restaurace U Pecků A Suchdol sabres A 9. 10:3 (5:2)
Jednoznačné vítězství domácích, kteří byli ve všech činnostech lepší než soupeř. Jan Syrovátka, Tomáš Hrubý
Restaurace U Pecků A Suchdol sabres A
Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Strejček, Michal Votava vs Miroslav Maštera – David Bělčický, Pavel Dočekal, Martin Formánek, Ondřej Hrabě , Jan Koutecký, Jiří Trojan, Petr Vorel
57. Ondřej Hrabě
9. 11. 07 20:15 P3 Terron AC Bozi A Restaurace U Pecků A 8. 3:4 (2:2)
Hosté vstoupili do utkání lépe a záhy se také ujali vedení 2:0. Domácí však ještě do poločasu dokázali srovnat. V druhém poločase měl mírnou převahu hostující Restaurant, kterou přetavil ve dvě branky Šádka během dvou minut. Terron dokázal již jen minutu před koncem snížit. Karel Kříž, Jan Cruz
Terron AC Bozi A Restaurace U Pecků A
Jaroslav Bernát – Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Jan Frydrych, Milan Šebek, Petr Zakouřil, Lukáš Žoch, Petr Zuran vs David Šturma – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Strejček, Michal Votava
26., 28., 59. Rostislav Charvát 6., 51., 52. Martin Šádek
9. Pavel Strejček
24. 10. 07 19:15 HRAB3 Nemesis Restaurace U Pecků A 7. 1:5 (1:2)
Vítěz vyhrál zaslouženě, ale velký brankový rozdíl je zásluhou Nemesis a jejich neproměňování gólových šancí. Technicky velmi dobrý zápas. František Hodač, Vratislav Hanzlík
Nemesis Restaurace U Pecků A
Robert Petergáč – David Bimka, David Boštík, František Drbal, Robert Junek, Jan Průša, Martin Průša, Karel Vyšata vs Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Adam Střecha, Pavel Strejček, Michal Votava
8. David Boštík 15. Jiří Novák
17. Pavel Strejček
46. Michal Votava
56., 60. Martin Oulehla
17. 10. 07 20:30 HRAB3 Restaurace U Pecků A Megafloors.cz 6. 2:1 (2:1)
Zápas to byl napínavý. Šance střídala šanci a podle názoru diváků by slušel oběma týmům za předvedenou hru cejch prvoligový. Josef Moravec, Jan Svoboda
Restaurace U Pecků A Megafloors.cz
Petr Novotný – Jiří Novák, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Martin Šádek, Adam Střecha, Michal Votava vs Milan Sapík – Peter Brťka, Ivan Habrun, Petr Hösl, Michal Palkoska, Jiří Šebesta, Richard Starý, Marek Štefan
6., 28. Martin Šádek 3. Peter Brťka
10. 10. 07 20:30 HRAB3 Mastný tyče Restaurace U Pecků A 5. 2:11 (1:6)
Utkání bylo rozhodnuto již po prvních dvaceti minutách. Od té doby bylo jen otázkou kolik branek hosté nastřílejí.
Rozhodčí uvedl u střelců Mastných tyčí pouze čísla dresů která ovšem na přední straně chybí. Prosíme tým Mastných tyčí o doplnění kvůli statistikám.
Pavel Živný
Mastný tyče Restaurace U Pecků A
Pavel Novotný – Ivan Hloušek, Luboš Janatka, Martin Pech, Jindřich Rys, Petr Sedlák, David Sobišek, Patrik Štěpánek, Petr Vrbovec vs Petr Novotný – Jiří Novák, Martin Oulehla, Vít Pecka, Roman Potměšil, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Strejček, Michal Votava
17., 33. OG 5., 13., 16., 32. Jiří Novák
24., 25., 27., 54., 56. Martin Šádek
52., 57. Pavel Strejček
26. 9. 07 20:30 HRAB1 Restaurace U Pecků A Inter Lotyšák B 4. 9:2 (3:0)
V prvních 8 minutách podnikla Restaurace U Pecků tři smrtící výpady po levé straně - poprvé hosté díky tyčce odolali, ale pak se dvakrát rozvlnila síť za nešťastným gólmanem, na kterého se valil jeden útok za druhým. V prvním poločase se ještě Lotyšák snažil bránit a vypracovávat šance, ale druhý poločas už byl zcela v rukou domácích, kteří si na hřišti dělali co chtěli a zápas chvílema připomínal exhibici.
Restaurace U Pecků A Inter Lotyšák B
Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Vít Pecka, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Strejček vs Vojtěch Engelmann – Jan Beneš, Pavel Birner, Pavel Bubeník, Aleš Hlaváček, Marek Kvasnička, Radek Sláma, Jan Syrovátka
4., 8., 40. Jiří Novák
20. Pavel Strejček
41., 43., 46., 56. Martin Šádek
52. Jiří Allram
38., 55. Jan Beneš
19. 9. 07 20:30 HRAB1 Holosmetky FC A Restaurace U Pecků A 3. 4:4 (2:3)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil. Milan Průša, Jan Svoboda
Holosmetky FC A Restaurace U Pecků A
Pavel Peterka – Jaroslav Bellada, Václav Bellada, Michal Černoch, Patrik Laibl, Marek Rokos, Václav Socher vs David Šturma – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Vít Pecka, Martin Šádek, Adam Střecha
15., 30., 32. Václav Bellada
51. Patrik Laibl
44 Václav Bellada 7., 9. Jiří Novák
11. Martin Šádek
55. Vít Pecka
12. 9. 07 20:30 HRAB1 Restaurace U Pecků A Gepard AFC 2. 6:5 (2:3)
Super utkání jak herně, tak fotbalově. Není co dodávat. Petr Voženílek
Restaurace U Pecků A Gepard AFC
Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Vít Pecka, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Strejček, David Šturma vs Patrik Keseli – Jiří Horák, Bohumil Kotěšovský, Jiří Musil, Vojtěch Podolák, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Karel Vohánka
4. Pavel Strejček
14., 35. Jiří Allram
44., 45., 54. Martin Šádek
9., 15., 46. Karel Vohánka
12. Bohumil Kotěšovský
37. Petr Rosenkranz
5. 9. 07 20:30 HRAB1 Gambrinus VH Restaurace U Pecků A 1. 0:8 (0:4)
Pěkné kombinace Restaurace bylo těžké zastavit. Když se k tomu přidal i klid v zakončení, nebylo co řešit. Pavel Živný
Gambrinus VH Restaurace U Pecků A
Michal Petráš – Rostislav Kotas, Aleš Lexa, František Novák, Milan Novák, František Novák ml., Martin Přáda vs Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Vít Pecka, Martin Šádek, Pavel Strejček, David Šturma