Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 26.6.07 | 20:15 | P2 | Turman VET Cormoran FC | 11. | 4:4 |
Út 26.6.07 | 19:30 | zzANG | Typos - Garda FC A votom to je VET | 11. | 4:2 |
Út 26.6.07 | 19:30 | zzPANK3 | Pankráckej válec Hvězda VAB F.C. | 11. | 4:3 |
Út 26.6.07 | 19:30 | zzPANK1 | Jawa - Techno team Xamax AC VET | 11. | 1:2 |
Út 26.6.07 | 19:15 | ZAK | Sokol Vysočany VET Ekonom WT VET | 11. | 1:1 |
Út 26.6.07 | 19:15 | HANSP | PH Servis Flamengo CR VET | 11. | 3:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Typos - Garda FC | 11 | 10 | 0 | 1 | 45:20 | 20 |
2. | Xamax AC VET | 11 | 8 | 0 | 3 | 23:20 | 16 |
3. | Ekonom WT VET | 11 | 6 | 2 | 3 | 36:14 | 14 |
4. | PH Servis | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:19 | 14 |
5. | Flamengo CR VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:23 | 12 |
6. | Sokol Vysočany VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 22:18 | 12 |
7. | Jawa - Techno team | 11 | 5 | 2 | 4 | 33:31 | 12 |
8. | Pankráckej válec | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:40 | 9 |
9. | Turman VET | 11 | 4 | 1 | 6 | 13:27 | 9 |
10. | Hvězda VAB F.C. | 11 | 4 | 0 | 7 | 19:25 | 8 |
11. | Cormoran FC | 11 | 1 | 2 | 8 | 19:48 | 4 |
12. | A votom to je VET | 11 | 1 | 0 | 10 | 20:55 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 10.4.07 | 18:00 | ZAK | Sokol Vysočany VET |
Ne 15.4.07 | 15:00, 16:15 | zzS1 | Hvězda VAB F.C. |
Po 16.4.07 | 18:00, 19:15, 20:30 | zzARIT1 | Flamengo CR VET |
Pá 20.4.07 | 16:30, 17:45 | TEMPO | Typos - Garda FC |
Út 24.4.07 | 17:00, 18:15 | zzJIT | PH Servis |
Čt 26.4.07 | 18:00 | ZAK | Sokol Vysočany VET |
Pá 27.4.07 | 19:15, 20:30 | ZAK | Cormoran FC |
Čt 3.5.07 | 17:00, 18:15 | zzLASKO | Jawa - Techno team |
So 5.5.07 | 08:45, 10:00 | zzZARUB | A votom to je VET |
Čt 10.5.07 | 18:00 | ZAK | Sokol Vysočany VET |
Ne 13.5.07 | 17:30, 18:45 | METE1 | Xamax AC VET |
Po 14.5.07 | 18:00, 19:15, 20:30 | zzARIT2 | Ekonom WT VET |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jiří Landa | PH Servis | 18 |
2. | Pavel Ducháček | Věčná žízeň FC VET | 12 |
3. | Jaromír Gauč | Flamengo CR VET | 12 |
4. | Roman Hlinák | Typos - Garda FC | 12 |
5. | Libor Foldyna | Monočlánek FC VET | 10 |
6. | Vlodymyr Repetskyy | A votom to je VET | 9 |
7. | Jan Bucháček | Xamax AC VET | 8 |
8. | Petr Hochmann | Starci na chmelu B | 8 |
9. | Daniel Rezek | Jawa - Techno team | 8 |
10. | Petr Hájek | Flamengo CR VET | 7 |
11. | Zdeněk Foubík | Flamengo CR VET | 7 |
12. | Pavel Jakubček | Hvězda VAB F.C. | 6 |
13. | Petr Popovič | A votom to je VET | 6 |
14. | František Jelínek | Sebranka FC VET | 6 |
15. | Milan Kvajsar | Hosthunters VET B | 6 |
16. | Zdeněk Fiala | Ekonom WT VET | 5 |
17. | Jiří Povýšil | Starci na chmelu B | 5 |
18. | Robert Nykl | Po Útlumu 06 | 5 |
19. | Jaroslav Hájek | Sklenářka S.G. | 5 |
20. | Said Chibane | Jawa - Techno team | 4 |