26. 6. 07 20:15 P2 Turman VET Cormoran FC 11. 4:4 (2:3)
Zasloužená remíza, obě mužstva si zahrála perfektní fotbálek.
Radek Šíma – Michal Čihák, Stanislav Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Daniel Říha, Karel Táborský, Martin Tůma vs Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Jiří Jirsa, Josef Kurka, Jiří Vacík, František Vomáčka
10., 25. Roman Heinz
15. Josef Kurka
32. Karel Bureš
18. 6. 07 18:00 ZAK Cormoran FC Sokol Vysočany VET 10. 1:3 (1:1)
Již ve 13. minutě Karel Pichl nezaváhal a v tváří tvář gólmanovi Cormoránu mu udělil lekci z chytrosti a snadno zavěsil. Za 3 minuty bylo vyrovnáno z kopačky Duchka. Až závěr druhého poločasu naznačil, jaký potenciál se skrývá v nohách hostujících střelců. Nejprve Povýšil převážil misky vah opět na stranu Vysočan. Aby pak v 55. minutě eso mezi střelci tohoto duelu Karel Pichl svojí druhou brankou nedal Cormoranu naději na zisk byť jediného bodu.
Cormoran FC Sokol Vysočany VET
Jaroslav Tvrz – Martin Duchek, Roman Heinz, Jiří Jirsa, Josef Kurka, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Martin Vyhnánek – Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Karel Pichl, Jan Plichta, Jiří Povýšil, Ivan Šimko
16. Martin Duchek 13., 55. Karel Pichl
48. Jiří Povýšil
4. 6. 07 19:15 ZAK PH Servis Cormoran FC 9. 2:2 (1:0)
Utkání slušné úrovně a poklidného průběhu. PH Servis se ujal vedení a po prvním poločase vedl. Po změně stran padly tři rychlé góly, které rozhodly o zasloužené dělbě bodů.
PH Servis Cormoran FC
Libor Novák – Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Josef Mašek, Ivo Sedlák, Petr Škvařil, Ivan Zajíc vs Svatopluk Kallista – Martin Duchek, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Josef Prokop, Jiří Vacík, František Vomáčka
20. Jiří Landa
38. Petr Škvařil
32. František Vomáčka
39. Roman Heinz
28. 5. 07 19:15 ZAK Cormoran FC Pankráckej válec 8. 1:3 (0:0)
Cormoran, opticky lepší v poli, po zásluze vedl. Rozhodla 54.minuta, kdy Duchek zazdil nájezd a z protiútoku dal Brabač vítězný gól. Jan Syrovátka, Pavel Dvořák
Cormoran FC Pankráckej válec
Svatopluk Kallista – Karel Bureš, Martin Duchek, Roman Heinz, Jiří Jirsa, Josef Prokop, Jiří Vacík, Martin Vosátka vs Zdeněk Syrový – Tomáš Bárta, Pavel Bláža, František Brabač, Libor Foldyna, Leoš Jindra, Zdeněk Koucký, Tomáš Vevera
34. Martin Vosátka 42., 56. Libor Foldyna
54. František Brabač
21. 5. 07 19:15 ZAK Jawa - Techno team Cormoran FC 7. 6:2 (4:1)
Krásný utkání, bohužel Cormoran neměl na střídání a to rozhodlo. Výborný kombinační fotbal, bez zákeřných zákroků. Gólman Cormoranů zachránil plno nadějných šancí. Petr Materna, Filip Němec
Jawa - Techno team Cormoran FC
Pavel Gerschon – Said Chibane, Ivan Gerschon, František Jelínek, Jaroslav Kotalík, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný, Pavel Vykoukal vs Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Jiří Jirsa, Daniel Los, Jiří Ureš, Jiří Vacík
2. Ladislav Sedlák
4., 30. Said Chibane
15., 49., 51. Daniel Rezek
10. Karel Bureš
39. Jiří Jirsa
13. 5. 07 18:45 P3 Cormoran FC Hvězda VAB F.C. 6. 1:3 (0:0)
Velmi slušně hrané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Cormoran tlačil a hráči Hvězdy hrozili z brejků, které také rozhodli. Aleš Kvasnička
Cormoran FC Hvězda VAB F.C.
Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Jiří Vacík vs Norman David – Petr Babka, Josef Bouda, Pavel Jakubček, Antonín Kobliha, Vladimír Krebes, Ivan Pašek
46. Josef Kurka 32. Josef Bouda
49., 58. Pavel Jakubček
30. 4. 07 18:00 HANSP Flamengo CR VET Cormoran FC 5. 8:1 (3:0)
Hráči teamu Flamengo zaslouženě vyhráli. Utkání bylo plné pohledných akcí. Čest brankáři hostujícího teamu Cormoran, který i přes bolesti zad utkání dochytal. Milan Bradáč, Tomáš Riedel
Flamengo CR VET Cormoran FC
Tomáš Landovský – Jaroslav Červenka, Jaromír Gauč, Petr Hájek, Karel Haškovec, Jiří Jeslínek, Vladimír Sidorjak vs Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jan Trnka, Jiří Ureš
5., 48. Jaroslav Červenka
14., 59. Karel Haškovec
23. Jiří Jeslínek
32., 39. Jaromír Gauč
41. Petr Hájek
54. Jan Trnka
23. 4. 07 18:00 zzARIT1 Cormoran FC Ekonom WT VET 4. 0:6 (0:3)
Zápas veden zcela pod taktovkou domácích.
Cormoran FC Ekonom WT VET
Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Jiří Ureš, František Vomáčka vs Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Jaroslav Živný
18., 44. František Čálek
26. Jan Čermák
28. Ladislav Adamec
34. Karel Chaloupka
50. Jaroslav Živný
16. 4. 07 19:00 METE1 Cormoran FC Xamax AC VET 3. 1:4 (0:1)
Slušné utkání, zvítězilo mužstvo, které se míň hádalo. Karel Kohlíček, Marián Pettinger
Cormoran FC Xamax AC VET
Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Vladimír Kolařík, Jiří Ureš, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Luděk Záhejský – Martin Brož, Jan Bucháček, Jan Enökl, Karel Kukla, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Michal Turek, Radek Žákovský
56. František Vomáčka 9. Martin Brož
54. Michal Turek
57., 58. Radek Žákovský
15. 4. 07 17:30 zzZARUB A votom to je VET Cormoran FC 2. 3:4 (3:2)
Vyrovnané utkání dvou technicky vyspělých týmů. Rozhodla lepší koncovka Cormoránu možná i lepší brankář. V první polovině měli domácí více ze hry, když jejich hru režíroval Nový. Po změně stran se hra vyrovnala a do vedení se dostal Cormoran. Domácí již přes velké šance v závěru vyrovnat nedokázali. Všechny týmy HL by se měli u obou celků přiučit fair-play hře. Bravo! Petr Šindelář, Jan Zelenka
A votom to je VET Cormoran FC
Pavel Kalát – Josef Faikis, Milan Havel, Tomáš Kortus, Milan Nový, Petr Popovič, Petr Průša, Vlodymyr Repetskyy vs Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Josef Kurka, Daniel Los, Jan Trnka, Jiří Vacík, František Vomáčka
6. Petr Popovič
23., 25. Vlodymyr Repetskyy
10. Jiří Vacík
29. Roman Heinz
38. Daniel Los
49. Josef Kurka
1. 4. 07 18:45 TEMPO Cormoran FC Typos - Garda FC 1. 2:6 (0:5)
Zasloužené vítězství hostů, ani výtečný výkon brankáře neuchránil Cormoran od vysoké porážky. Obě mužstva ale předvedla bojovný výkon, zkrátka bylo vidět že kopanou milují. V průběhu hry došlo ke dvěma kuriozitám z oblasti pravidel.
-hráč domácích při odkopu od brány nahrál sám sobě!
-hráč hostů sudímu zcela vážně tvrdil, že v malé kopané neexistují nepřímé kopy!