Čt 3.5.07 17:00 zzLASKO Suprtechno Kotlářka CAHA FC SUP   (SVL2A)
Čt 3.5.07 18:15 zzLASKO Inter Lotyšák VET A Bílý lev CF VET   (VL3B)
Čt 24.5.07 18:15 zzLASKO Suprtechno SuperNova L.F.C.   (SVL2A)
Čt 24.5.07 19:30 zzLASKO Sorry FC Trilog TJTN FC   (HL6D)

26. 6. 07 19:30 zzPANK1 Jawa - Techno team Xamax AC VET 11. 1:2 (0:1)
Zápas o  třetí místo rozhodla nemohoucnost Jawa-Techno teamu dát finální přihrávku a proměnit vyložené šance.
Jawa - Techno team Xamax AC VET
Jaroslav Vysoký – Said Chibane, Ivan Gerschon, František Jelínek, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný, Pavel Vykoukal vs Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol
46. Daniel Rezek 13. Zdeněk Sokol
50. Jan Bucháček
4. 6. 07 18:00 HANSP Jawa - Techno team Flamengo CR VET 9. 2:4 (1:3)
Tým Flamenga byl fotbalovější a po zásluze vyhrál. Oba celky se však nevyhnuly zbytečnému diskutování s rozhodčími. V druhém poločase si hosté náskok již jen pohlídali. Radek Tesař, Pavel Kaňkovský
Jawa - Techno team Flamengo CR VET
Jaroslav Kotalík – Said Chibane, Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, František Jelínek, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný, Pavel Vykoukal vs Tomáš Landovský – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jaromír Gauč, Petr Hájek, Karel Haškovec, Jaroslav Kostříž, Martin Novák, Josef Rot, Vladimír Sidorjak
8. Daniel Rezek
45. Ladislav Sedlák
3. Karel Haškovec
20., 27. Jaromír Gauč
40. Petr Hájek
28. 5. 07 19:15 zzARIT1 Ekonom WT VET Jawa - Techno team 8. 1:1 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání hrané relativně čistě. V druhém poločase padla na obou stranách jedna branka. Týmy se tak zaslouženě rozešly s remízou. Miroslav Šanda, Tomáš Cipra
Ekonom WT VET Jawa - Techno team
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Jaroslav Živný vs Pavel Gerschon – Ivan Gerschon, František Jelínek, Jaroslav Kotalík, Daniel Rezek, Roman Šťastný, Petr Viesner, Pavel Vykoukal
50. Karel Chaloupka 54. Petr Viesner
21. 5. 07 19:15 ZAK Jawa - Techno team Cormoran FC 7. 6:2 (4:1)
Krásný utkání, bohužel Cormoran neměl na střídání a to rozhodlo. Výborný kombinační fotbal, bez zákeřných zákroků. Gólman Cormoranů zachránil plno nadějných šancí. Petr Materna, Filip Němec
Jawa - Techno team Cormoran FC
Pavel Gerschon – Said Chibane, Ivan Gerschon, František Jelínek, Jaroslav Kotalík, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný, Pavel Vykoukal vs Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Jiří Jirsa, Daniel Los, Jiří Ureš, Jiří Vacík
2. Ladislav Sedlák
4., 30. Said Chibane
15., 49., 51. Daniel Rezek
10. Karel Bureš
39. Jiří Jirsa
19. 5. 07 10:00 zzJUNI1 Hvězda VAB F.C. Jawa - Techno team 10. 1:3 (1:1)
Na veteránskou ligu svižně hrané utkání. Do 14. minuty padly dva vlastní góly, po jendom na každé straně. Domácí byli mírně nervózní a diskutovali s rozhodčím, který podle mě nepodal optimální výkon. Každopádně Jawa vyhrála zaslouženě.
Hvězda VAB F.C. Jawa - Techno team
Norman DavidJosef Bouda, Petr Hejtmánek, Vladimír Krebes, Rastislav Kuba, Karel Kuthan, Ivan Pašek vs Pavel Gerschon – František Jelínek, Jaroslav Kotalík, Daniel Louda, Daniel Rezek, Roman Šťastný, Pavel Vykoukal
14. OG 6. OG
43. Pavel Vykoukal
58. Daniel Rezek
13. 5. 07 16:15 P3 A votom to je VET Jawa - Techno team 6. 4:8 (3:4)
Domácí začali ve čtyřech v poli a dokonce 2x vedli. Při příchodu pátého hráče to již ale bylo 3:2 pro hosty a i když domácí bojovali a sehráli s hosty vyrovnanou partii, došly jim v závěru síly a proto hovoří výsledek jasně. Jan Frydrych
A votom to je VET Jawa - Techno team
Pavel Kalát – Josef Faikis, Milan Havel, Milan Nový, Petr Popovič, Vlodymyr Repetskyy vs Pavel Gerschon – Ivan Badík, Said Chibane, Jaroslav Kotalík, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný, Pavel Vykoukal, Jaroslav Vysoký
58. Pavel Vykoukal
6. 5. 07 18:45 TEMPO Jawa - Techno team Typos - Garda FC 5. 2:7 (1:4)
Slušné a fotbalově hezké utkání. O výsledku rozhodlo neproměňování šancí mužstva Jawa a vynikající výkon brankáře Hubeného. Josef Černý, Miroslav Svoboda
Jawa - Techno team Typos - Garda FC
Pavel Gerschon – Ivan Gerschon, František Jelínek, Jaroslav Kotalík, Daniel Louda, Daniel Rezek, Roman Šťastný vs Stanislav Hubený – Václav Dub, Pavel Ducháček, Roman Hlinák, Vlastimil Rozehnal, Martin Sekvard, Jiří Šíp, Jaroslav Šonka
6., 60. Daniel Louda 20., 26. Roman Hlinák
23., 48. Václav Dub
30., 58. Pavel Ducháček
40. Jiří Šíp
25. 4. 07 20:15 P2 Turman VET Jawa - Techno team 4. 1:2 (0:1)
Utkání dobré úrovně, téměř bez faulů. První poločas měl vyrovnaný průběh, ale hosté se před přestávkou ujali vedení. Po změně stran pokračovala pohledná hra z obou stran a Turman vyrovnal. V samém závěru se ale trefil Gerschon a Jawa mohla slavit výhru.
Turman VET Jawa - Techno team
Stanislav Jindra – Michal Čihák, Luboš Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Daniel Říha, Karel Táborský vs Petr Viesner – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, František Jelínek, Jaroslav Kotalík, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný, Pavel Vykoukal
48. Michal Čihák 25. František Jelínek
58. Pavel Gerschon
19. 4. 07 20:45 DEKAN PH Servis Jawa - Techno team 2. 5:2 (2:1)
Slušně hrané utkání vyhrálo méně chybující mužstvo PH Servisu. Pavel Hájek, Jiří Zetek
PH Servis Jawa - Techno team
Robert Mück – Petr Andreas, Jiří Čermák, Petr Kožich, Roman Künzel, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Libor Novák, Ota Ryneš, Ivo Sedlák, Petr Škvařil, Ivan Zajíc vs Pavel Gerschon – Ivan Gerschon, František Jelínek, Jaroslav Kotalík, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný, Petr Viesner, Pavel Vykoukal
16., 25., 32., 37. Jiří Landa
56. Ivo Sedlák
28. Pavel Vykoukal
58. František Jelínek
17. 4. 07 18:00 ZAK Jawa - Techno team Sokol Vysočany VET 3. 1:1 (0:0)
Bojovné a férové utkání se zaslouženou remízou.
Jawa - Techno team Sokol Vysočany VET
Pavel Gerschon – Said Chibane, František Jelínek, Jaroslav Kotalík, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný vs Martin Vyhnánek – Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, Ivan Šimko, Michal Trnka
46. Ladislav Sedlák 42. Ivan Šimko
4. 4. 07 17:00 zzLASKO Jawa - Techno team Pankráckej válec 1. 5:3 (2:0)
Velmi slišně hrané utkání. Zvítězilo mužstvo s větším nasazením. Petr Řezníček, Miroslav Vlček