Út 10.4.07 18:00 ZAK FC Střešovice Calvados FC   (VL4B)
Čt 26.4.07 18:00 ZAK Zelená liška VET B Manchester United V   (VL3B)
Čt 10.5.07 18:00 ZAK Kapr tým SUP SuperNova L.F.C.   (SVL2A)
Út 5.6.07 18:00 ZAK Rychlé pípy VET Hloubětínské srdce   (VL2A)
Po 25.6.07 19:15 ZAK Porter CF B Vojenské lesy   (HL1A)
Po 25.6.07 20:30 ZAK PAVAPA Motl VSK MFF UK Praha A   (HL4A)

26. 6. 07 19:15 ZAK Sokol Vysočany VET Ekonom WT VET 11. 1:1 (0:1)
Velmi pěkné utkání, v němž byli od počátku aktivnější borci z Vysočan. Úvodní gól však zaznamenal Živný. Přestože ve 2.půli se štěstím Plichta vyrovnal, iniciativu přebírali, resp. více šancí si vytvořili hráči Ekonomu. Jen díky pěkným zákrokům Vyhnánka se skóre již nezměnilo. Martin Baitler
Sokol Vysočany VET Ekonom WT VET
Martin Vyhnánek – Petr Bednář, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jan Plichta, Jiří Povýšil, Ivan Šimko, Michal Trnka vs Michal Juna – František Čálek, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Jaroslav Živný
32. Jan Plichta 28. Jaroslav Živný
18. 6. 07 18:00 ZAK Cormoran FC Sokol Vysočany VET 10. 1:3 (1:1)
Již ve 13. minutě Karel Pichl nezaváhal a v tváří tvář gólmanovi Cormoránu mu udělil lekci z chytrosti a snadno zavěsil. Za 3 minuty bylo vyrovnáno z kopačky Duchka. Až závěr druhého poločasu naznačil, jaký potenciál se skrývá v nohách hostujících střelců. Nejprve Povýšil převážil misky vah opět na stranu Vysočan. Aby pak v 55. minutě eso mezi střelci tohoto duelu Karel Pichl svojí druhou brankou nedal Cormoranu naději na zisk byť jediného bodu.
Cormoran FC Sokol Vysočany VET
Jaroslav Tvrz – Martin Duchek, Roman Heinz, Jiří Jirsa, Josef Kurka, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Martin Vyhnánek – Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Karel Pichl, Jan Plichta, Jiří Povýšil, Ivan Šimko
16. Martin Duchek 13., 55. Karel Pichl
48. Jiří Povýšil
10. 6. 07 20:00 ZAK Sokol Vysočany VET A votom to je VET 9. 4:3 (2:0)
Domácí byli po většinu utkání lepším celkem. Zápas měl dobrou úroveň. Adriano Sochor, Josef Černý
Sokol Vysočany VET A votom to je VET
Martin Vyhnánek – Petr Bednář, Zdeněk Janoušek, Radim Knetl, Karel Pichl, Jan Plichta, Jiří Povýšil, Ivan Šimko, Michal Trnka vs Milan Havel – Josef Faikis, Milan Nový, Petr Průša, Vlodymyr Repetskyy, Petr Štěpán, Jaroslav Tuček, Tomáš Zahradník
12., 48. Jiří Povýšil
13. Ivan Šimko
52. Martin Vyhnánek
36., 53. Vlodymyr Repetskyy
45. Milan Nový
29. 5. 07 18:00 ZAK Typos - Garda FC Sokol Vysočany VET 8. 1:0 (0:0)
Domácí si udržovali optickou převahu, měli i o nějakou tu šanci víc, ale příliš herně nepřesvědčili - v útoku hodně spoléhali na robustního duo Roman Hlinák¨- Robert Hlinák, které hosté bránili zuby nehty. Nakonec rozhodla akce, kdy Roman Hlinák obešel Vratislava Kracmana, který se rozhodl nefaulovat, a tak měl domácí kapitán cestu k jediné brance utkání vydlážděnou. Hráči Sokolu Vysočany podali velmi sympatický výkon, který mohli korunovat šest minut před koncem vyrovnávací brankou, ale míč směřující do opuštěné branky stačil domácí hráč v poslední chvíli vykopnout. Hosté měli šancí sice méně, ale byli velmi nebezpeční. Domácí při nich podržel domácí gólman Hubený, který spolu s Romanem Hlinákem byli hlavními strůjci vydařeného vítězství 1:0.
Typos - Garda FC Sokol Vysočany VET
Stanislav Hubený – Václav Dub, Pavel Ducháček, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Vlastimil Rozehnal, Martin Sekvard, Jiří Šíp, Jaroslav Šonka, Zdeněk Srba vs Martin Vyhnánek – Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, Ivan Šimko, Michal Trnka
41. Roman Hlinák 8 Jaroslav Šonka
58 Robert Hlinák
42. Martin Vyhnánek
22. 5. 07 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Turman VET 7. 2:0 (1:0)
Domácí brzy vedli a měli neustálou převahu.
Sokol Vysočany VET Turman VET
Martin Vyhnánek – Petr Bednář, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jan Plichta, Jiří Povýšil, Ivan Šimko, Michal Trnka vs Pavel Macek – Michal Čihák, Tomáš Dvořák, Luboš Jindra, Stanislav Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský
2. Petr Hochmann
58. Jiří Povýšil
8. 5. 07 18:00 ZAK Xamax AC VET Sokol Vysočany VET 6. 3:1 (1:0)
Poklidné utkání, téměř bez nedovolených zákroků. Ke konci utkání, po neodpískání mírně sporného zákroku mezi hráči Mrázem a Kafkou, druhý jmenovaný naprosto nesmyslně strčil do protihráče, který si to ovšem nenechal líbit a vzal svého soka do kravaty. Za tento incident byla oběma udělena červená karta. Přesto bylo utkání dohráno v poklidu.
Xamax AC VET Sokol Vysočany VET
Karel Kukla – Jan Bucháček, Jan Enökl, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek, Luděk Záhejský vs Zdeněk Janoušek – Petr Hochmann, Ladislav Kafka, Karel Pichl, Jan Plichta, Michal Trnka
13. Zdeněk Sokol
41. Jan Bucháček
47. Jan Enökl
48 Jan Mráz 58. Petr Hochmann 48. Ladislav Kafka
1. 5. 07 18:00 ZAK PH Servis Sokol Vysočany VET 5. 3:2 (2:0)
Ve 41. minutě zraněn hráč Škvařil (rozseklé obočí).
PH Servis Sokol Vysočany VET
Robert Mück – Petr Andreas, Petr Kožich, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Libor Novák, Ota Ryneš, Ivo Sedlák, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Ivan Zajíc vs Zdeněk Janoušek – Petr Bednář, Petr Hochmann, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jan Plichta, Jiří Povýšil, Ivan Šimko, Michal Trnka
20., 53. Milan Kvajsar
23. Jiří Landa
40., 48. Petr Hochmann
24. 4. 07 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Pankráckej válec 4. 5:2 (2:0)
Od začátku jednoznačné utkání, při němž se hosté chytli až v samotném závěru.
Sokol Vysočany VET Pankráckej válec
Martin Vyhnánek – Petr Bednář, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jan Plichta, Jiří Povýšil, Ivan Šimko, Michal Trnka vs Martin Gabriel – František Brabač, Slavomír Fogl, Libor Foldyna, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Boris Kicov, Zdeněk Koucký, Vladimír Kubelka
13., 15., 40. Petr Hochmann
43. Michal Trnka
56. Ladislav Kafka
53. Jaroslav Hájek
59. Libor Foldyna
17. 4. 07 18:00 ZAK Jawa - Techno team Sokol Vysočany VET 3. 1:1 (0:0)
Bojovné a férové utkání se zaslouženou remízou.
Jawa - Techno team Sokol Vysočany VET
Pavel Gerschon – Said Chibane, František Jelínek, Jaroslav Kotalík, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný vs Martin Vyhnánek – Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, Ivan Šimko, Michal Trnka
46. Ladislav Sedlák 42. Ivan Šimko
14. 4. 07 13:45 ZAK Sokol Vysočany VET Hvězda VAB F.C. 2. 1:2 (0:1)
Rychlé utkání, v kterém měl převahu Sokol Vysočany. Nedokázal se však prosadit v koncovce. Zdeněk Stránský, Pavel Zvěřina
Sokol Vysočany VET Hvězda VAB F.C.
Martin Vyhnánek – Petr Bednář, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jan Plichta, Jiří Povýšil vs Norman David – Petr Babka, Josef Bouda, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Rastislav Kuba, Ivan Pašek
48. Petr Hochmann 23., 38. Pavel Jakubček
3. 4. 07 18:00 ZAK Flamengo CR VET Sokol Vysočany VET 1. 1:2 (0:2)
Utkání hrané v duchu Fair play a vysokém tempu. Jiří Kordovský, Vojtěch Mráz
Flamengo CR VET Sokol Vysočany VET
Zdeněk Foubík – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Jaromír Gauč, Petr Hájek, Karel Haškovec, Tomáš Landovský vs Martin Vyhnánek – Petr Bednář, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Jiří Krotil, Karel Pichl, Jiří Povýšil