26. 6. 07 20:15 P2 Turman VET Cormoran FC 11. 4:4 (2:3)
Zasloužená remíza, obě mužstva si zahrála perfektní fotbálek.
Radek Šíma – Michal Čihák, Stanislav Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Daniel Říha, Karel Táborský, Martin Tůma vs Jaroslav Tvrz – Karel Bureš, Roman Heinz, Jiří Jirsa, Josef Kurka, Jiří Vacík, František Vomáčka
10., 25. Roman Heinz
15. Josef Kurka
32. Karel Bureš
24. 6. 07 18:45 zzZARUB A votom to je VET Turman VET 10. 0:1 (0:0)
Po většinu času vyrovnané utkání. Obě mužstva měla několik šancí, ale proměnit dokázal jen jednu celek Turmanu a to po rychlém brejku. Závěrečný nápor domácích už vyrovanání nepřinesl. Stanislav Volf, Miroslav Chrástek
A votom to je VET Turman VET
Pavel Kalát – Pavel Berka, Josef Faikis, Milan Havel, Milan Nový, Václav Odvárka, Vlodymyr Repetskyy, Petr Štěpán, Jaroslav Tuček vs Radek Šíma – Stanislav Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Daniel Říha, Karel Táborský, Martin Tůma
54. Robert Nykl
10. 6. 07 18:45 DEKAN Turman VET Typos - Garda FC 9. 0:6 (0:1)
O osudu utkání rozhodl gól na 2:0, do té doby byl zápas vyrovnaný. Poté se hráči Turmanu dostali do útlumu a soupeř herně exceloval. Skóre mohlo být výraznější, ale Typos už také utkání pouze dohrával. Jiří Caithaml, Šimon Bercha
Turman VET Typos - Garda FC
Stanislav Jindra – Michal Čihák, Jiří Krenk, Martin Micka, Robert Nykl, Daniel Říha, Karel Táborský, Martin Tůma vs Stanislav Hubený – Václav Dub, Pavel Ducháček, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Michal Hozák, Martin Sekvard, Jiří Šíp, Jaroslav Šonka, Zdeněk Srba
8., 42., 56. Pavel Ducháček
45. Jiří Šíp
51. Roman Hlinák
52. Martin Sekvard
28. 5. 07 19:00 METE1 Xamax AC VET Turman VET 8. 4:0 (3:0)
Xamax lepší technicky a hrou s méně chybami. Budoval postupně náskok a za sílícího deště dovedl náskok do úspěšného konce. Michal Petrásek, Luděk Bouček
Xamax AC VET Turman VET
Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Karel Kukla, Michal Matoušek, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek vs Pavel Macek – Michal Čihák, Luboš Jindra, Stanislav Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský, Martin Tůma
19. Michal Matoušek
26. Zdeněk Sokol
29., 43. Jan Bucháček
22. 5. 07 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Turman VET 7. 2:0 (1:0)
Domácí brzy vedli a měli neustálou převahu.
Sokol Vysočany VET Turman VET
Martin Vyhnánek – Petr Bednář, Petr Hochmann, Zdeněk Janoušek, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jan Plichta, Jiří Povýšil, Ivan Šimko, Michal Trnka vs Pavel Macek – Michal Čihák, Tomáš Dvořák, Luboš Jindra, Stanislav Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský
2. Petr Hochmann
58. Jiří Povýšil
9. 5. 07 20:15 P2 Turman VET PH Servis 6. 0:1 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání, padla branka až v poslední minutě a asi zaslouženě vyhrál PH Servis, protože Turman se v závěru až zbytečně stáhl před vlastní branku. Pěkná tvrdá střela ze střední vzdálenosti rozhodla, že se body dělit nebudou. Pavel Sláma, Milan Balda
Turman VET PH Servis
Martin Micka – Michal Čihák, Tomáš Dvořák, Luboš Jindra, Stanislav Jindra, Daniel Říha, Radek Šíma, Karel Táborský, Martin Tůma vs Robert Mück – Petr Andreas, Jiří Čermák, Petr Kožich, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Libor Novák, Ota Ryneš, Ivo Sedlák, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Ivan Zajíc
60. Petr Andreas
2. 5. 07 20:15 P1 Pankráckej válec Turman VET 5. 2:3 (2:2)
Průměrné utkání, s minimem šancí na obou stranách. O vítězi rozhodla chyba brankáře Pankráckého Válce, když mu vypadl míč po relativně slabé střele z dálky. Michal Antonický, Milan Mazáč
Pankráckej válec Turman VET
Zdeněk Syrový – Tomáš Bárta, František Brabač, Slavomír Fogl, Libor Foldyna, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Zdeněk Koucký, Martin Novák, Tomáš Vevera vs Stanislav Jindra – Michal Čihák, Martin Micka, Robert Nykl, Daniel Říha, Karel Táborský, Martin Tůma
6. Martin Novák
19. Libor Foldyna
22. Robert Nykl
23. OG
41. Martin Micka
25. 4. 07 20:15 P2 Turman VET Jawa - Techno team 4. 1:2 (0:1)
Utkání dobré úrovně, téměř bez faulů. První poločas měl vyrovnaný průběh, ale hosté se před přestávkou ujali vedení. Po změně stran pokračovala pohledná hra z obou stran a Turman vyrovnal. V samém závěru se ale trefil Gerschon a Jawa mohla slavit výhru.
Turman VET Jawa - Techno team
Stanislav Jindra – Michal Čihák, Luboš Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Daniel Říha, Karel Táborský vs Petr Viesner – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, František Jelínek, Jaroslav Kotalík, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný, Pavel Vykoukal
48. Michal Čihák 25. František Jelínek
58. Pavel Gerschon
22. 4. 07 11:15 P2 Hvězda VAB F.C. Turman VET 3. 1:2 (1:0)
Poklidné utkání v duchu fair play. 1. poločas byla lepší Hvězda, po zlepšeném výkonu Turman otočil. Petr Hösl, Jiří Šebesta
Hvězda VAB F.C. Turman VET
Antonín Kobliha – Petr Babka, Josef Bouda, Norman David, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Rastislav Kuba vs Radek Šíma – Michal Čihák, Stanislav Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský, Martin Tůma
14. Rastislav Kuba 32. Robert Nykl
46. Martin Micka
11. 4. 07 20:15 P1 Turman VET Flamengo CR VET 2. 0:4 (0:1)
Podle námitky domácího týmu byl druhý poločas rozhodčím zkrácen o tři minuty, což hosté a rozhodčí vyvracejí. Karel Engliš
Turman VET Flamengo CR VET
Radek Šíma – Michal Čihák, Luboš Jindra, Stanislav Jindra, Jiří Krenk, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský vs Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Jaroslav Červenka, Jan Dřevíkovský, Zdeněk Foubík, Jaromír Gauč, Petr Hájek, Karel Haškovec, Vladimír Sidorjak
42 Robert Nykl 25., 39. Zdeněk Foubík
34., 45. Jaroslav Červenka
2. 4. 07 18:00 zzARIT1 Ekonom WT VET Turman VET 1. 1:2 (1:1)
Po většinu utkání byl Ekonom aktivnější, avšak soupeřovu branku dobýval neúspěšně a naopak z protiútoků inkasoval. Ani závěrečný tlak Ekonomu vyrovnání, které by bylo asi spravedlivé, nepřinesl. Petr Šorf, Vladimír Voska
Ekonom WT VET Turman VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Luboš Škornička, Tomáš Vais, Tomáš Zvěřina vs Pavel Macek – Michal Čihák, Luboš Jindra, Stanislav Jindra, Jiří Krenk, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský