St 5.9.07 19:30 DEKAN Old Fernet Cinda SUP Houbaři   (SVL2A)
St 5.9.07 20:45 DEKAN Lucky team Traktor humus B   (HL6C)
St 19.9.07 17:00 DEKAN Paradentol 1.FC Traktor humus B   (HL6C)
St 19.9.07 18:15 DEKAN Demoliční četa Traktor humus A   (HL3B)
St 10.10.07 17:00 DEKAN Bohdalec PC Paradentol 1.FC   (HL6C)
St 10.10.07 18:15 DEKAN Traktor humus A Eden 1999   (HL3B)

9. 12. 07 12:30 DEKAN Trops Old Boys 1.SK Keckafogo KK VET 11. 2:3 (1:3)
Až do poslední minuty velmi tvrdě hraný zápas. Nicméně až na pár vyjímek odehráno v klidu. Lukáš Löwinger
Trops Old Boys 1.SK Keckafogo KK VET
Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Petr Kovanda, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Radek Škarda vs Ladislav Krämer – Roman Faic, Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Zdeněk Papež, Marek Reichl, Miroslav Spousta
19., 36. Radek Škarda 6. Roman Faic
7., 24. Jaroslav Fait
14. Roman Mašek
25. 11. 07 12:30 DEKAN Hvězda VAB F.C. Trops Old Boys 1.SK 10. 2:4 (1:3)
Zbytečně vyhecované utkání se spoustou faulů, ale i gólů. Nakonec vyšlo vítězně pro tým Trops. Martin Blažek, Martin Kamarýt
Hvězda VAB F.C. Trops Old Boys 1.SK
Antonín Kobliha – Petr Babka, Josef Bouda, Norman David, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Karel Kuthan vs Miloš Hrdina – Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda
4. Karel Kuthan
40. Pavel Jakubček
10., 30. Jan Severa
15. Michal Moučka
33. Petr Krča
26. Petr Krča
11. 11. 07 12:30 DEKAN Trops Old Boys 1.SK A votom to je VET 9. 12:5 (6:1)
Střelecké hody pro všechny přítomné diváky. Moučka se pěti góly ukázal jako střelec týmu Trops Old Boys 1.SK. Vladimír Průcha, Jaroslav Láznička
Trops Old Boys 1.SK A votom to je VET
Miloš Hrdina – Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Jan Severa, Radek Škarda vs Pavel Kalát – Josef Faikis, Tomáš Kortus, Milan Nový, Petr Průša, Petr Štěpán
50. Petr Štěpán
4. 11. 07 18:45 P2 Úderka Žižkov Trops Old Boys 1.SK 8. 1:3 (1:0)
Domácí spoléhali na fakt, že většina rozhodčích v hanspaulce pouze stopuje čas, a tak se divili, že se jim za jejich zákroky místy červenalo před očima. Petr Šešín, Jan Hudeček
Úderka Žižkov Trops Old Boys 1.SK
Milan Mazáč – Michal Antonický, Jiří Dusil, Pavel Fligl, Miroslav Herzig, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Pavel Řezáč vs Miloš Hrdina – Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda
12. Jiří Dusil 30 Ivan Jurčík
42 Zdeněk Janků
50., 53. Jan Severa
58. Michal Moučka
40. Michal Moučka
25. 10. 07 18:15 HANSP Trops Old Boys 1.SK Inter Lotyšák VET A 7. 2:2 (1:1)
Zápas byl velmi vyrovnaný a oba týmy měly velmi vyrovnané šance. Na obou stranách byla vidět snaha vyhrát, přesto utkání skončilo remízou a až na žlutou kartu to bylo celkem čisté utkání. Faul při kterém byla udělena nebyl záměrný, ale byl dost hrubý. Marian Rohoška, Marek Štych
Trops Old Boys 1.SK Inter Lotyšák VET A
Miloš Hrdina – Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Miroslav Vozňák vs Jan Meinhart – Pavel Brož, Petr Ezr, Petr Haas, Zdeněk Janoušek, Jan Klofáč, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika
24. Miloš Hrdina
36. Petr Kovanda
13. Jan Malypetr
42. Karel Štika
29. Karel Štika
21. 10. 07 12:30 DEKAN Klár rávla VET Trops Old Boys 1.SK 6. 0:7 (0:3)
Utkání bylo odehráno v gentlemanském duchu. Trops se ujali vedení již po prvních pár minutách. Během zápasu pak jasně dominovali a to jak fyzicky, tak technicky. Tomáš Řehoř, Petr Valenta
Klár rávla VET Trops Old Boys 1.SK
Miroslav Kastner – Martin Flegr, Tomáš Hořínek, Petr Nachtigall, Ivan Rillich, Maxim Savinov, Jiří Vondrášek, David Zbořil, Jiří Zbořil, Jiří Zeman vs Miloš Hrdina – Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Jan Severa, Radek Škarda
5., 34. Petr Krča
8., 35., 41. Michal Moučka
10. Jaroslav Procházka
31. Radek Škarda
14. 10. 07 12:30 DEKAN Speciál jedna Trops Old Boys 1.SK 5. 0:3 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nedostavili, a tak pískal náhradní rozhodčí Procházka z 1. SK Trops.
Utkání hrané v klidném tempu a takřka bez faulů. Trops Old Boys byli přece jenom o něco fotbalovější dokázali si vytvořit i šance. Soupeř hrozil jenom z autů a následných hlaviček.
Speciál jedna Trops Old Boys 1.SK
Jiří Dorazil – Zdeněk Brandtner, Ota Kopřiva, Pavel Procházka, Petr Šedivý, Radovan Sveykovský, Jaroslav Zíka vs Miloš Hrdina – Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Jan Severa
8. Petr Krča
37. Jan Severa
46. Michal Moučka
30. 9. 07 12:30 DEKAN Trops Old Boys 1.SK SG Sumci Žižkov 4. 2:0 (1:0)
V prvním dějství se šance střídaly na obou stranách. Šťastnější domácí se dostali v poslední minutě do vedení. Po přestávce kontrolovali vývoj zápasu a přidali ještě pojišťovací branku. František Hubr, Radek Komárek
Trops Old Boys 1.SK SG Sumci Žižkov
Miloš Hrdina – Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Jan Severa, Radek Škarda vs Martin HájekOtakar Anděl, Radovan Čáp, Petr Crkva, Michal Jirousek, Petr Junek, Michal Muž
30. Michal Moučka
45. Ondřej Rázga
20 Jaroslav Hulvert 52. Petr Crkva
23. 9. 07 12:30 DEKAN Mamba club V Trops Old Boys 1.SK 3. 1:4 (0:2)
Radost pískat zápas bez faulů a řečí. Výhru si zaslouženě odvezli hosté. Martin Adamkovič
Mamba club V Trops Old Boys 1.SK
Tomáš Seifert – Michal Bélai, Pavel Brejla, Jaroslav Lefler, Jaroslav Lukeš, Petr Musil, Milan Paclík, Petr Pavlata vs Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Jaroslav Procházka, Jan Severa, Radek Škarda
55. Pavel Brejla 11. Jan Severa
27. Jan Bezděk
35. Jaroslav Procházka
56. Petr Krča
13. 9. 07 18:00 zzANG Trops Old Boys 1.SK Dvorce Senils 2. 5:1 (3:1)
Trops old boys od 15. minuty jasně převyšovali soupeře rychlejší hrou a zaslouženě zvítězili. Roman Nový, Otomar Sláma
Trops Old Boys 1.SK Dvorce Senils
Miloš Hrdina – Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Radek Škarda, Miroslav Vozňák vs Michal Šůcha – Miroslav Michalec, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch, Jiří Šlechta, Ivan Smrž
13. Jaroslav Hulvert
19., 55. Miroslav Vozňák
25. Petr Kovanda
38. Petr Pulchart
10. Jiří Šlechta
9. 9. 07 17:30 DEKAN Buran Buran VET Trops Old Boys 1.SK 1. 2:5 (1:3)
Celkem jednoznačná partie hostí, kteří se dlouho nemohli střelecky prosadit a až dva slepené góly v závěru půle je definitivně uklidnili a nasměrovali k pohodlné výhře. Kladem utkání byla oboustranně slušná hra obou týmů.
Buran Buran VET Trops Old Boys 1.SK
Milan Barták – Zdeněk Barták, František Basl, Kamil Holý, Radek Podlesný, Zdeněk Růžička, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner, Petr Zof vs Miloš Hrdina – Jan Bezděk, Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Jan Severa, Radek Škarda