Čt 6.9.07 17:00 BECH Marami 1.FC Petrohradská BFK B   (HL8E)
Čt 6.9.07 18:15 BECH Cormoran FC SUP Suprtechno   (SVL2A)
Út 2.10.07 19:30 BECH Ruzyně 1995 AC D.G.Team   (HL6B)
Út 2.10.07 20:45 BECH Lomíci VET Starci na chmelu A   (VL4B)
Út 13.11.07 19:30 BECH D.G.Team Little Eden FC   (HL6B)
Út 13.11.07 20:45 BECH Daltonové Bublifuck   (HL6B)

26. 11. 07 19:30 zzNOVOB Santa Tranta PC A Klokan Perón club A 11. 5:6 (2:4)
Na těžkém zasněženém terénu se odehrálo bezstarostné utkání. V ukrutné zimě zahřálo množství gólů. Vítězství si připsal Klokan, protože se mu podařilo vstřelit jednu branku navíc.
Santa Tranta PC A Klokan Perón club A
Petr Žemla – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Ondřej Pokorný, Petr Stupka vs Jan Jelínek – Lukáš Debnár, Pavel Hašek, Zdeněk Koukal, Tomáš Pecháček, Robert Staněk ml., Jiří Vágner
55. Jan Jelínek
12. 11. 07 19:30 BECH Inter Lotyšák A Santa Tranta PC A 10. 5:5 (1:2)
Velmi vyhecované utkání. Lotyšák neustále prohrával, měl trochu smůly, když orazítkoval několikrát tyč branky hostů. Na druhé straně naopak střelecky zářil hráč Čejka, který střílel nečekané a zároveň krásné branky. Domácí se neustále snažili útočit, ale z brejků naopak inkasovali. Remíza je vzhledem k průběhu utkání spravedlivá, ale pro hosty trochu krutá, když zvážíme, že vyrovnání přišlo v poslední minutě a ještě to byl vlastní gól.
Inter Lotyšák A Santa Tranta PC A
Pavel Bek – Matěj Brabec, Milan Čáp, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Tomáš Stejskal, Ladislav Tesař vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Žemla
24. Tomáš Stejskal
44., 54. Matěj Brabec
59. Jaroslav Šimek
60. OG
12., 16., 32., 48. David Čejka
58. Antonín Příkaský
5. 11. 07 20:30 HRAB3 Santa Tranta PC A HS Praha 9. 5:1 (2:1)
Vyrovnaný zápas rozhodly rychlé brejky Santy, v závěru utkání. Robert Šafránek, Pavel Šimáček
Santa Tranta PC A HS Praha
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Jaroslav Samec – Aleš Deré, Jan Kaše, Roman Kolín, Zdeněk Kuneš, Miloš Pytlíček, Karel Tošnar, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík
12. OG
15., 55. Petr Stupka
54., 56. David Čejka
23. Aleš Deré
22. 10. 07 19:30 BECH Ferri FC Santa Tranta PC A 8. 3:4 (1:2)
První poločas hraný ve vysokém tempu. Santa se ujala vedení, ale Ferri dokázali odpovědět kontaktním gólem. V druhém poločase Santa dokázala zvýšit svůj náskok už na rozdíl tří branek, ovšem zlepšeným výkonem Ferri ke konci hrací doby se Santa musela o výsledek obávat až do konce utkání. Josef Körner ml., Josef Körner st.
Ferri FC Santa Tranta PC A
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Radek Linert, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
25. Miroslav Vavroušek
51. František Hanzák
59. Radek Hanzák
8., 20. David Čejka
37., 46. Petr Stupka
15. 10. 07 19:30 zzCZU Santa Tranta PC A Úterní hosté Ski FC A 7. 5:4 (3:1)
V nervózním utkání začali lépe domácí a do poločasu vedli o dvě branky. Navíc soupeře nepouštěli do vážnějších šancí. Ve druhém dějství se obraz hry otočil, hosté útočili a domácí bránili. Výhra domácích byla přesto zasloužená. Oldřich Bílek, Oldřich Bílek
Santa Tranta PC A Úterní hosté Ski FC A
David Čejka – Petr Kubík, Jan Musel, Jakub Pospíchal, Antonín Příkaský, Petr Žemla vs Roman Slavík – Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, Petr Pícha ml., Petr Seidel, Jan Zeman
58. Martin Doležal
9. 10. 07 16:45 zzNKBE Boston HS Santa Tranta PC A 6. 1:1 (1:0)
Slušné utkání výborné úrovně, bez karet. V první půli lepší Boston, po změně stran se na koně zvýšenou bojovností dostala Santa Tranta. Josef Körner st.
Boston HS Santa Tranta PC A
Martin Halbich – Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Jakub Krajíček, Ondřej Myška vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Filouš, Petr Kubík, Jan Musel, Petr Žemla
22. Michal Běla 42. David Čejka
1. 10. 07 20:00 TEMPO Santa Tranta PC A Smutný potapěči 5. 3:8 (1:3)
Zápas byl veden ve vysokém tempu, hráči Potápěčů zúročovali ve větší miře své šance a zaslouženě vyhráli. Milan Karas
Santa Tranta PC A Smutný potapěči
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
43. Martin Vrzal
24. 9. 07 20:30 ZAK Vojenské lesy Santa Tranta PC A 4. 4:1 (1:1)
Úvod utkání se nesl ve znamení oťukávání obou soupeřů, Vojenské lesy sice postupně přebraly iniciativu, ale Santa Tranta zlobila díky nebezpečným protiútokům. Skóre se poprvé měnilo v deváté minutě, kdy po přihrávce Bartejse Frič dělovkou prostřelil Kyrala a dostal Vojenské lesy do vedení. Ve čtrnácté minutě vyrovnal pohotovou dorážkou Pokorný, který si zaběhl za obránce Vojenských lesů a Schneiderovi nedal šanci k vyniknutí. Od té chvíle hráči Santa Tranty získali územní převahu a vytvořili si i několik gólových šancí, skóre však do poločasové přestávky zůstalo 1:1. Změnilo se až ve 43. minutě, když po přihrávce Friče Randák střelou k tyči dostal Vojenské lesy opět do vedení. V dalších minutách se dramatické sitace rodily před oběma brankami, na každé straně jednou zvonila tyč. V 51. minutě se uvolnil L.Čejka, ideálně přihrál Hrabákovi a ten zvýšil na 3:1 pro Vojenské lesy. Hráči Santa Tranty se dostali pod tlak, přicházely další šance Vojenských lesů, využitá byla však jediná, když v 60. minutě po přestávce Hrabáka se konečně trefil Bartejs, který předtím několik příležitostí nevyužil. David Motl, Jakub Motl
Vojenské lesy Santa Tranta PC A
David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, Josef Dufek, David Frič, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek, Adam Randák vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
9. David Frič
43. Adam Randák
51. Lukáš Hrabák
60. Petr Bartejs
14. Ondřej Pokorný
17. 9. 07 17:45 zzNKBE S.N.F. A Santa Tranta PC A 3. 7:1 (4:0)
Zápas hraný v 1.půli ve vysokém tempu. 2.poločas byl kvůli rozdílu ve skóre už spíše přátelský. Šance byly na obou stranách, ale na straně hostí byla i neschopnost vstřelit gól. Roman Dušek, David Lonk
S.N.F. A Santa Tranta PC A
David Krahulík – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Marek Šveda, Jan Taraba, Tomáš Taraba vs Petr Kubík – Milan Čáp, David Čejka, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
5., 30., 56. Petr Sedláček
21. Pavel Čech
30. Tomáš Taraba
36. Marek Šveda
38. Michal Perna
50. Petr Stupka 25. Petr Stupka
10. 9. 07 20:45 ARIT Santa Tranta PC A Šumavan-Balkán 2. 3:3 (2:2)
Kvalitní, rychlé utkání, plné osobních soubojů a pěkných fotbalových momentů. Santa Tranta se po dvou vydařených střelách v ůvodu ujala vedení, které však soupeř trpělivou hrou do poločasu dohnal. Druhá půle začala nervózně, ale od 40. minuty zvítězil opět fotbal. Santa se opět dostala do vedení a směřovala za výhrou, ale 4 minuty před koncem si domácí srazili prudký centr Dochtora do vlastní sítě a zápas tak skončil zaslouženou remízou. Zdeněk Fiala, Karel Chaloupka
Santa Tranta PC A Šumavan-Balkán
Jakub Pospíchal – David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Lukáš Fabera – Petr Dochtor, Tomáš Králíček, Jakub Krob, Martin Maxant, Miroslav Miller, Martin Pospíšil, Jiří Vimr
5., 7., 46. David Čejka 17. Martin Maxant
20. Miroslav Miller
56. Petr Dochtor
4. 9. 07 18:15 zzBALK Městská policie Santa Tranta PC A 1. 1:3 (0:1)
Zasloužená výhra Santa Tranty, která měla ještě celou řadu dalších příležitostí. Kdyby z nich proměnila alespoň třetinu, zápas by skončil podstatně vyšším rozdílem. Městská policie hrála dobře, ale scházela střelba mezi tyče. Hráno ve vysokém tempu, tvrdě ale férově. Milan Énok, Jambor