Ne 23.9.07 12:30 TEMPO RAF Jinonice Samson Bonella A   (HL3D)
Ne 23.9.07 13:45 TEMPO Noťa FC Karcinogenní   (HL8O)
Ne 23.9.07 15:00 TEMPO Hradní stráž Kehar Club FC   (HL3C)
Ne 23.9.07 16:15 TEMPO Maverick Real Prd   (HL6K)
Ne 23.9.07 17:30 TEMPO Budvarka B Tajfun AC   (HL6K)
Ne 23.9.07 18:45 TEMPO Kolotouš FC Typos - Garda FC   (VL1A)

26. 11. 07 20:00 TEMPO Smutný potapěči Inter Lotyšák A 11. 3:2 (0:1)
V 1.poločase vyrovnané utkání, kdy Potapěči měli více vyložených šancí, které bravurně likvidoval brankář Lotyšáku. Poločas nakonec vyhráli hosté 0:1. Po přestávce přidal Inter druhý gól a v 50.minutě vedl už o dvě branky. Potapěči dali všechny síly do útoku a to se vyplatilo. Nakonec zápas vyhráli 3:2 a zajistili si letošní titul. Filip Cihelka, Michal Šebek
Smutný potapěči Inter Lotyšák A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Pavel Bek – Jan Beneš, Matěj Brabec, Milan Čáp, Jan Kahuda, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Tomáš Stejskal, Ladislav Tesař
52., 60. Václav Nechvíla
58. Petr Dedek
24. Matěj Brabec
50. Jan Kahuda
51. Pavel Bek
12. 11. 07 20:00 TEMPO HS Praha Smutný potapěči 10. 5:5 (4:3)
Svižné utkání, kvalitní hra, oba týmy chtěly vyhrát za každou cenu. Už chápu, proč na první ligu nechodí pískat delegovaní rozhodčí. Tolik neomylných, výtečných fotbalistů nemůže normální smrtelník rozsoudit. Jen nechápu, když jsou tak báječní, proč se živí něčím jiným, chytrolíni! Pavel Dvořák, Martin Džbánek
HS Praha Smutný potapěči
Jaroslav Samec – Aleš Deré, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Karel Tošnar, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
4., 8., 28. Aleš Deré
26., 31. Vít Turtenwald
5., 9. Jiří Žalud
17. Jiří Valášek
42. Václav Nechvíla
43. Jiří Trunečka
5. 11. 07 20:00 TEMPO Smutný potapěči Ferri FC 9. 3:2 (2:1)
Domácí byli vyjma 10 minut v  druhém poločasu lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili. Vladimír Lhota, Patrik Boubín
Smutný potapěči Ferri FC
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Václav Kolafa, Josef Moravec, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
26. Petr Dedek
30. Jiří Trunečka
42. Martin Vrzal
12. Tomáš Strnad
47. Martin Bednář
29. 10. 07 19:30 zzCZU Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči 8. 5:1 (1:1)
Byli jsme svědky rozdílu mezi utkáním nejvyšší Hanspaulské soutěže a 4.veteránské, kterou jsme pískali před tím. Nebe a dudy. Potapěči se rychle ujali vedení, avšak Hosté byli po celý zápas lepší. Potapeči se k zakončení dostávali těžkopádněji a utkání tím pádem po zásluze prohráli.
Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči
Roman Slavík – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Roman Fulín, Jan Mikeš, Petr Seidel, Libor Spurný, Jan Zeman vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
19. Tomáš Fitzel
41., 53. Martin Doležal
49. Libor Spurný
57. Tomáš Dostálek
48 Libor Spurný 2. Tomáš Kounovský
15. 10. 07 20:00 TEMPO Smutný potapěči Boston HS 7. 5:0 (2:0)
Velmi pohledné a rychlé utkání. Smutný potápěči si zasloužili vyhrát, ale skóre je pro hosty příliš krutý trest. Utkání se hrálo velmi čistě a bez emocí. Ladislav Obermajer, Vlastimil Maštera
Smutný potapěči Boston HS
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal vs Martin Halbich – Michal Běla, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Jakub Krajíček, Ondřej Myška, Martin Vyroubal
22. Tomáš Kounovský
26. Michal Trunečka
44., 50. Petr Dedek
55. Martin Vrzal
8. 10. 07 20:00 TEMPO Vojenské lesy Smutný potapěči 6. 3:3 (3:0)
Duel mistra s vicemistrem měl favorita v celku Smutných potapěčů, kteří v probíhající sezóně neztratili ani bod a měli průměr 7 vstřelených branek na zápas. Do vedení se dostali Vojenské lesy a to dokonce 2:0 a posléze 3:0. Po změně stran se však začali více prosazovat Smutný potapěči, kteří střídali pravidelně dvě pětky, zatímco domácí hráli celou dobu bez střídání. 10 minut před koncem tak bylo vyrovnáno, o ještě dramatičtější závěr se postaral svým vyloučením domácí Frič. Utkání však nakonec dospělo k zasloužené remíze, se kterou byli všichni spokojeni. Matouš Rajmont
Vojenské lesy Smutný potapěči
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Josef Dufek, David Frič, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek, Adam Randák vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
3. Petr Bartejs
12. Adam Randák
29. Lukáš Hrabák
50 David Frič 45., 50. Jiří Žalud
49. Petr Dedek
1. 10. 07 20:00 TEMPO Santa Tranta PC A Smutný potapěči 5. 3:8 (1:3)
Zápas byl veden ve vysokém tempu, hráči Potápěčů zúročovali ve větší miře své šance a zaslouženě vyhráli. Milan Karas
Santa Tranta PC A Smutný potapěči
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
43. Martin Vrzal
24. 9. 07 20:00 TEMPO Smutný potapěči S.N.F. A 4. 8:2 (2:1)
V prvním poločase měli Potapěči problém s dobře hrající obranou SNF. Po přestávce se již kvalita projevila a Potapěči vcelku v klidném tempu zaslouženě zvítězili. Martin Džbánek, Jan Beneš
Smutný potapěči S.N.F. A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs David Krahulík – Roman Bačák, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna, Vladislav Ščiklin, Petr Sedláček, Přemysl Sůva, Jan Taraba, Tomáš Taraba
51. Jiří Pak
17. 9. 07 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Smutný potapěči 3. 1:2 (0:2)
Utkání dobré prvoligové úrovně. Potápěči nechávali soupeře hrát, dobře bránili a sami vyráželi do brejků. Dva z nich dokázali proměnit a to rozhodlo celé utkání. Po změně stran se obraz hry nezměnil a Potápěči své vedení ubránili. Remíza by byla spravedlivá. Tocháček
Šumavan-Balkán Smutný potapěči
Lukáš Fabera – Petr Dochtor, Lubomír Karda, Jakub Krob, Tomáš Kučera, Martin Maxant, Karel Poláček, Martin Pospíšil, Martin Šírl vs Libor Koubek – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
58. Petr Dochtor 43 Martin Šírl
59 Tomáš Kučera
4. Jiří Žalud
26. Jiří Valášek
54. Petr Dedek
10. 9. 07 20:00 TEMPO Smutný potapěči Městská policie 2. 12:4 (5:1)
Smutný potapěči předvedli jak by se hanspaulka měla hrát. Přihrávky na jeden dotek, střelba ze všech možných i nemožných pozic, neustálý pohyb, útok ve čtyřech a vzápětí obrana v pěti lidech. Městská policie nehrála špatně, ale z její strany "zaujal" pouze věčně ublížený hráč Harant s neustálými připomínkami. Díky Potapěčům to i v dešti byla pěkná podívaná. Jan Krůta, Petr Hozman
Smutný potapěči Městská policie
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Jiří Sedláček – Pavel Černý, Tomáš Harant, Petr Jůzek, Michal Klimáček, Michal Kožuch, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Petr Skřivan