So 17.5.08 08:45 zzPANK1 Hyens United Legendy FC   (HL8G)
So 17.5.08 10:00 zzPANK1 Újezd Calcio Stars beer   (HL7F)
Ne 8.6.08 17:30 zzHAGI2 Beton FC Šílené veverky   (HL7F)
Ne 8.6.08 18:45 zzHAGI2 1.FC Žižkov Puk PFC   (HL5I)

22. 6. 08 15:00 zzZARUB Viktor 1.FC Delivery FC 11. 2:8 (2:3)
Velmi kvalitní a technický projev týmu Delivery vedl k jasnému vítězství. Viktor nestačil na soupeře jak po fyzické, tak po technické stránce. Milan Mikšovský, Tomáš Hájek
Viktor 1.FC Delivery FC
Tomáš Puč – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Jaroslav Smrčka, Daniel Žížala vs Jan Augustin – Jan Balcer, Dominik Kadlec, Jiří Kadlec, Jan Roth, Josef Vladyka, David Zobal
6. Daniel Žížala
23. Petr Procházka
7., 12. Jan Roth
20., 58. Josef Vladyka
34., 45., 51., 52. Jiří Kadlec
6. 6. 08 18:15 zzZARUB Delivery FC Trona CF 10. 4:4 (2:2)
Zajímavé utkání vyrovnaného průběhu narušil před přestávkou hráč Trony Svátek, který nejprve fauloval a po nepovedeném pokusu o oplácení protihráče napadl a udeřil. Po změně stran zatlačili oslabeného soupeře hráči Delivery do obrany, nepřesností v zakončení mnoha šancí se připravili o lepší výsledek. Hráči Trony výborně bránili (měli i trochu štěstí) a dva z nebezpečných protiútoků zakončili gólem a moc jim nechybělo k výhře. Delivery za celý zápas nastřelili celkem 8x brankovou konstrukci.
Delivery FC Trona CF
Dominik Kadlec – Jan Augustin, Jan Balcer, Jiří Kadlec, Jan Roth, Jakub Váchal, David Zobal vs Omar Alvado – Josef Alferi, Jiří Svátek, Libor Švec, Pavel Trojan, Tomáš Veselý
10., 42. Jan Balcer
27., 59. Jiří Kadlec
29 Jakub Váchal 11., 55. Tomáš Veselý
16. Libor Švec
38. Pavel Trojan
29. Jiří Svátek
1. 6. 08 16:15 zzZARUB Sturm JM Delivery FC 9. 0:7 (0:2)
Sturm se v 1.poločase udatně bránil, ale ve 2. poločase už útokům Delivery ztěží odolával. Sturm byl mnohem méně pohyblivější než Delivery. Sturm chvílemi působil jako na výletě. Jejich světlou výjimkou byla nastřelená tyč ve druhém poločase. Nutno říci, že Delivery jim kombinační hrou moc nepovolili.
Sturm JM Delivery FC
Filip Kotek – Milan Dolejš, Martin Hyánek, Jan Hynek, Martin Klejna, Jiří Navrátil, Jiří Ouředník, Martin Soukup, Jan Vybíral vs Josef Vladyka – Jan Augustin, Jan Balcer, Dominik Kadlec, Jiří Kadlec, Jakub Váchal, David Zobal
15., 20., 60. Jiří Kadlec
33., 35., 45. Jan Balcer
59. David Zobal
23. 5. 08 18:15 zzZARUB Delivery FC Speciál Bráník A 8. 2:1 (0:1)
Zasloužené vítězství domácích, průměrný zápas.
Delivery FC Speciál Bráník A
Josef Vladyka – Jan Augustin, Jan Balcer, Jiří Kadlec, Jan Roth, Jakub Váchal, David Zobal vs Karel KodešJiří Březina, Štěpán Černušák, Martin Palacký, Jiří Petr, Jakub Svoboda
32. David Zobal
47. Jiří Kadlec
16. Jiří Březina
16. 5. 08 18:15 zzZARUB Spalovna FK Delivery FC 7. 4:12 (1:8)
Jednoznačná záležitost s pikantním závěrem. Hráči týmu FC Delivery vstoupili do utkání ostrostřelbou, takže o vítězi nebylo pochyb. Hráči Spalovny hráli v tréninkovém tempu na soupeře zjevně nestačili. V samém závěru však vstřelili tří branky, když soupeř už výrazně polevil v bránění.
Spalovna FK Delivery FC
Josef Švejda – Martin Grňa, Roman Hübl, Jaroslav Kršek, Robert Krunčík, Otakar Marhoun vs David Zobal – Jan Augustin, Jan Balcer, Jiří Kadlec, Jan Roth, Jakub Váchal, Josef Vladyka
53. Jakub Váchal
9. 5. 08 18:15 zzZARUB Delivery FC Prokaryota FZ 6. 2:2 (1:2)
Poklidně vedené utkání získávalo postupem času na emocích. Čím více se blížil závěr utkání, tím chtěla obě mužstva strhnout vítězství na svou stranu. FC Delivery bylo přeci jen o trošičku lepší a v závěru mělo i více šancí. Ale nakonec se oba týmy musely spokojit s jedním bodem.
Delivery FC Prokaryota FZ
Josef Vladyka – Jan Augustin, Dominik Kadlec, Jiří Kadlec, Jan Roth, Jakub Váchal, David Zobal vs Jakub Šindelář – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Michal Šípkovský
22. Jan Augustin
50. David Zobal
57 Jakub Váchal 8. Michal Šípkovský
20. Ondřej Pokorný
27. 4. 08 16:15 zzZARUB PKD 2006 Delivery FC 5. 3:2 (1:0)
Férově odehrané utkání, v němž více ze hry i brankových příležitostí měl mladý tým FC Delivery, ale nakonec rozhodli zkušenější domácí. Daniel Rezek, Daniel Veselý
PKD 2006 Delivery FC
Libor Achac – Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Antonín Lavrenčík, Dušan Pařízek, Jan Poduška, Petr Polák, Jan Thomayer vs Dominik Kadlec – Jan Augustin, Jiří Kadlec, Jan Roth, Jakub Váchal, Josef Vladyka, David Zobal
13., 58. Jan Thomayer
53. Matěj Chvojka
46. Jiří Kadlec
50. Jan Augustin
20. 4. 08 20:00 HANSP Delivery FC Malvazinky 1.FC 4. 1:6 (0:1)
Utkání na vysoké úrovni, ale Delivery nastoupili s malým počtem hráčů a v druhé půli jim nestačily síly. Oba celky předvedly spoustu krásných akcí, ale Malvazinky měly více sil.
Delivery FC Malvazinky 1.FC
Jakub Váchal – Jan Augustin, Jiří Kadlec, Filip Turek, Josef Vladyka, David Zobal vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník
35. Jan Augustin 12., 50. Daniel Pulchart
45. OG
49. Karel Rákosník
55. David Adamec
56. Pavel Rákosník
11. 4. 08 17:00 zzZARUB KTB A Delivery FC 3. 4:3 (0:1)
Velmi pěkné utkání, které bylo plné zvratů, rozhodl kapitán KTB trefou velmi kuriozní, když se trefil kolenem.
KTB A Delivery FC
Petr Andert – Jiří Čapek, Ondřej Kollár, Tomáš Petrtýl, Jan Přibil, Jan Valenta, Josef Valenta, Aleš Vosáhlo, Tomáš Zicha vs David Zobal – Jan Augustin, Jan Balcer, Dominik Kadlec, Jan Roth, Filip Turek, Jakub Váchal
33. Jiří Čapek
37. Josef Valenta
47. Aleš Vosáhlo
56. Jan Přibil
29., 46. Jan Balcer
35. Jakub Váchal
6. 4. 08 12:30 HANSP Delivery FC Bruchos HFC 2. 0:8 (0:6)
Delivery hráli ve 4. Zápas byl předčasně ukončen kvůli zranění Jiřího Kadlece. Jednalo se o úder do hlavy kopačkou protihráče, které skončilo zlomeným nosem a krvácením z nosu.
STDK potvrdila výsledek dosažený na hřišti.