St 21.5.08 18:15 zzPANK2 Prohibice FKK Blue devils   (HL6C)
St 21.5.08 19:30 zzPANK2 Strahovská 10 B Ansámbl   (HL7C)
Út 17.6.08 17:00 DEKAN Marná snaha Perpetis   (HL7B)
Út 17.6.08 18:15 DEKAN Faraon Kolotouš FC   (VL1A)

22. 6. 08 15:00 zzZARUB Viktor 1.FC Delivery FC 11. 2:8 (2:3)
Velmi kvalitní a technický projev týmu Delivery vedl k jasnému vítězství. Viktor nestačil na soupeře jak po fyzické, tak po technické stránce. Milan Mikšovský, Tomáš Hájek
Viktor 1.FC Delivery FC
Tomáš Puč – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Jaroslav Smrčka, Daniel Žížala vs Jan Augustin – Jan Balcer, Dominik Kadlec, Jiří Kadlec, Jan Roth, Josef Vladyka, David Zobal
6. Daniel Žížala
23. Petr Procházka
7., 12. Jan Roth
20., 58. Josef Vladyka
34., 45., 51., 52. Jiří Kadlec
3. 6. 08 18:15 zzPANK3 Vinohrady FC Viktor 1.FC 10. 2:1 (1:0)
Zápas se hrál v poklidném duchu.
Vinohrady FC Viktor 1.FC
Josef Brejník – Jiří Černý, Jaroslav Chott, Oldřich Horák, Ondřej Kuděj, Miloš Macek, Lukáš Paska, Jiří Řeháček, Karel Velíšek, Jan Zajíc vs Pavel Vozka – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Petr Procházka, Tomáš Puč, Jaroslav Smrčka, Ondřej Šváb, Daniel Žížala
26. Karel Velíšek
45. Miloš Macek
49. Petr Procházka
27. 5. 08 19:30 zzHAGI3 Trona CF Viktor 1.FC 9. 1:4 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který vyhrál tým, který dal góly. Tomáš Kőrbler, Michal Urban
Trona CF Viktor 1.FC
Evžen Vacek – Josef Alferi, Omar Alvado, Daniel Janko, Jiří Svátek, Libor Švec, Pavel Trojan, Tomáš Veselý vs Pavel Vozka – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Petr Procházka, Tomáš Puč, Jaroslav Smrčka, Ondřej Šváb, Daniel Žížala
51. Libor Švec 32. Petr Procházka
44. Daniel Žížala
50. Štěpán Molt
58. Matouš Kačaba
20. 5. 08 18:15 zzANG Viktor 1.FC Sturm JM 8. 9:0 (5:0)
Od začátku jasné utkání, kdy jediné o co šlo bylo kolik dá Viktor neškodnému Sturmu branek. Luboš Olmr, Vlastimil Olmr
Viktor 1.FC Sturm JM
Štěpán Molt – Matouš Kačaba, Petr Procházka, Tomáš Puč, Jaroslav Smrčka, Ondřej Šváb, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs Filip Kotek – Milan Dolejš, Martin Klejna, Jiří Navrátil, Jiří Ouředník, Martin Soukup, Jan Vybíral
10., 53., 55. Daniel Žížala
19., 30. Petr Procházka
23., 25. Ondřej Šváb
45. Pavel Vozka
13. 5. 08 19:30 zzJUNI1 Speciál Bráník A Viktor 1.FC 7. 0:6 (0:3)
V 59.minutě neproměnil Šváb Ondřej pokutový kop. V prvním poločase rozhodně nebyl 1.FC Viktor lepším týmem, ale narozdíl od chabé koncovky domácích si pohrál s produktivitou. Ve druhém poločase již domácí rezignovali, a pak v závěrečné patnáctiminutovce  přidali hosté díky nejlepším hráčům Žižalovi a Procházkovi tři výstavní branky. Výsledkem byl debakl domácích.
Speciál Bráník A Viktor 1.FC
Jiří Dorazil – Jiří Březina, Štěpán Černušák, Martin Palacký, Jiří Petr, Pavel Procházka, Jan Ropický vs Ondřej Šváb – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Tomáš Puč, Jaroslav Smrčka, Daniel Žížala
58 Štěpán Černušák 2., 29., 55. Daniel Žížala
24. Jaroslav Smrčka
45., 47. Petr Procházka
6. 5. 08 19:30 HANSP Viktor 1.FC Spalovna FK 6. 2:3 (2:3)
Pohledné a bojovné utkání, jenž po prvním poločase slibovalo gólovou přestřelku. V druhém poločase se však hosté soustředili na bránění výsledku, což se jim podařilo znamenitě.
Viktor 1.FC Spalovna FK
Ondřej Šváb – Jiří Janďourek, Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Tomáš Puč, Jaroslav Smrčka, Petr Šváb, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs Michal Horák – Jan Fyrbach, Martin Grňa, Roman Hübl, Jaroslav Kršek, Otakar Marhoun, Josef Švejda
12. Daniel Žížala
17. Petr Procházka
10. Josef Švejda
13., 20. Jan Fyrbach
25. 4. 08 19:30 zzNOVOB Prokaryota FZ Viktor 1.FC 5. 4:5 (3:1)
Domácí byli začátkem zápasu ve velké převaze, ale hosté dokázali že i oni umějí hrát a pěknými góly dotáhli zápas do vítězného konce.
Prokaryota FZ Viktor 1.FC
Jan Wintr – Michal Hacaperka, Milan Jirásek, Tomáš Kuča, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Jaromír Talíř vs Daniel Žížala – Jiří Janďourek, Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Tomáš Puč, Jaroslav Smrčka, Pavel Vozka
6., 43. Michal Hacaperka
20. Jaromír Talíř
27. Ondřej Pokorný
21., 43. Štěpán Molt
38. Daniel Žížala
50., 58. Petr Procházka
14. 4. 08 17:00 zzPANK2 Viktor 1.FC PKD 2006 4. 3:4 (2:3)
Oba týmy nastoupily bez čísel uvedených na dresech. Ve vyrovnaném utkání byli gólově vždy vepředu hosté, a to rozhodlo o konečném vítězství. Utkání bylo odehráno korektně bez záludných faulů.
Viktor 1.FC PKD 2006
Jiří Janďourek – Štěpán Molt, Jakub Novák, Jaroslav Smrčka, Ondřej Šváb, Pavel Vozka, Jan Zimmer, Daniel Žížala vs Libor Achac – Jiří Černý, Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Jakub Lavrenčík, Dušan Pařízek, Jan Poduška, Petr Polák
5. Ondřej Šváb
16., 56. Jaroslav Smrčka
1. Petr Polák
14. Dušan Pařízek
30. Matěj Chvojka
47. Jan Poduška
10. 4. 08 17:00 zzJUNI1 Malvazinky 1.FC Viktor 1.FC 3. 6:1 (2:0)
Mnohem techničtější a sehranější Malvazinky zaslouženě vyhrály. Soupeř v pohledném tempu vstřelil zaslouženou čestnou branku, ale výrazná výhra Malvazinek byla přesvědčivá.
Malvazinky 1.FC Viktor 1.FC
Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Jan Kytka, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Luboš Tomášek vs Pavel Vozka – Jiří Janďourek, Štěpán Molt, Jakub Novák, Tomáš Puč, Jaroslav Smrčka, Daniel Žížala
2. Jiří Balzer
12., 48. Daniel Pulchart
31. OG
43. David Adamec
45. Karel Rákosník
59. Jaroslav Smrčka
4. 4. 08 17:00 zzJUNI1 Viktor 1.FC KTB A 2. 1:4 (0:2)
Utkání proběhlo bez problému a ve sportovním duchu.
Viktor 1.FC KTB A
Daniel Žížala – Jiří Janďourek, Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Jaroslav Smrčka, Ondřej Šváb, Pavel Vozka vs Petr Andert – Jiří Čapek, Michal Cetkovský, Ondřej Kollár, Jan Přibil, Jan Valenta, Jiří Valenta, Josef Valenta, Aleš Vosáhlo, Tomáš Zicha
34. Pavel Vozka 5., 27. Jiří Čapek
52. Aleš Vosáhlo
57. Ondřej Kollár
30. 3. 08 12:30 zzPANK1 Bruchos HFC Viktor 1.FC 1. 3:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas, kde nevyhrál lepší, ale šťastnější tým. Jedním z důvodů vítezství týmu Bruchos byl jistější brankář, který tým několikrát podržel. Utkání bylo bojovné, ale férové. Josef Jonáš, Jan Křivánek
Bruchos HFC Viktor 1.FC
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Vladimír Buchnar, Filip Čabrádek, Jiří Daněk, Tomáš Němec, Jan Žák vs Štěpán Molt – Jiří Janďourek, Matouš Kačaba, Jaroslav Smrčka, Ondřej Šváb, Pavel Vozka, Daniel Žížala