Pá 11.4.08 18:15 zzTKSPA Vládci Prahy Odlehlá AC   (HL7D)
Pá 11.4.08 19:30 zzTKSPA Petrohradská BFK B Hells Bells 1.FC   (HL8F)
St 18.6.08 18:15 zzPANK2 Torzoo Ansámbl   (HL7C)
St 18.6.08 19:30 zzPANK2 Rošambo Exxon Citroen   (HL8C)

22. 6. 08 15:00 TEMPO Speciál Bráník A Malvazinky 1.FC 11. 3:3 (0:2)
Vyrovnané utkání. Stav 3:0 po poločase neodpovídal stavu na hřišti. Malvazinky se spokojily s bráněním třígólového náskoku (k postupu jim stačil bod), nicméně v závěru málem přišly i o něj, když Bráník nastřelil tyč. Karel Šimek, Jozef Ščury
Speciál Bráník A Malvazinky 1.FC
Jiří Dorazil – Jiří Březina, Štěpán Černušák, Martin Kladiva, Karel Kodeš, Martin Palacký, Jiří Petr, Pavel Procházka, Jan Ropický vs Karel Rákosník – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart
36. Jiří Březina
37., 46. Štěpán Černušák
3., 23. David Adamec
32. Daniel Pulchart
8. 6. 08 16:15 zzS1 Malvazinky 1.FC Spalovna FK 10. 4:1 (2:0)
Velmi klidný a vyrovnaný zápas hraný v duchu fair play, kde rozhodla střelecká potence Malvazinek. Tomáš Kučera, Martin Rákosník
Malvazinky 1.FC Spalovna FK
Karel Rákosník – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník vs Miroslav Krmenčík – Jan Fyrbach, Michal Horák, Jaroslav Kršek, Otakar Marhoun, Vojtěch Šafář, Josef Švejda
20. David Adamec
25., 37. Filip Novotný
41. Pavel Rákosník
44. Jan Fyrbach
1. 6. 08 15:00 zzS2 Prokaryota FZ Malvazinky 1.FC 9. 2:0 (1:0)
Klidný, velice pěkný, kombinační fotbal na obou stranách. Za stíženého povrchu a ostrého sluníčka dokázali FZ Prokaryota udržet tlak na soupeřovu branku. Padly ovšem jen dva góly.
Prokaryota FZ Malvazinky 1.FC
Jan Wintr – Milan Jirásek, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Luboš Tomášek
29. Lukáš Pindur
35. Ondřej Mach
25. 5. 08 20:00 HANSP Malvazinky 1.FC PKD 2006 8. 3:2 (0:1)
Domácí měli celý zápas převahu a po zásluze vyhráli. Tým hostů v druhém poločase jenom bránil kromě 3 větších akcí, z nichž jednu zužitkoval.
Malvazinky 1.FC PKD 2006
Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník vs Libor Achac – Jiří Černý, Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Antonín Lavrenčík, Dušan Pařízek, Jan Poduška, Petr Polák
39. Karel Rákosník
48. Pavel Rákosník
59. David Adamec
13., 51. Petr Polák
15. 5. 08 17:00 zzZARUB Malvazinky 1.FC Vinohrady FC 7. 4:0 (0:0)
Rozhodčí neuvedl komentář k zápasu.
Malvazinky 1.FC Vinohrady FC
Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník vs Petr Čechrák – Oldřich Horák, Ondřej Kuděj, Miloš Macek, Miroslav Pazdera, Karel Velíšek, Jan Zajíc
36., 41., 50. Pavel Rákosník
44. Daniel Pulchart
11. 5. 08 13:45 zzZARUB KTB A Malvazinky 1.FC 6. 4:2 (2:1)
Bojovný zápas dobré úrovně. Hráči týmu KTB se v ůvodu dostali do vedení, pak si však dali vlastní gól, ale v zápětí opět vedli. Po přestávce hráči týmu 1. FC Malvazinky podruhé vyrovnali, soupeř však bleskově dvakrát udeřil a utkání rozhodl.
KTB A Malvazinky 1.FC
Jiří Čapek – Michal Cetkovský, Jiří Galajda, Jan Hanák, Ondřej Kollár, Jan Přibil, Jan Valenta, Tomáš Zicha vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník
8. Tomáš Zicha
27., 37. Michal Cetkovský
35. Ondřej Kollár
26. OG
33. Pavel Rákosník
58. Tomáš Houdek
27. 4. 08 12:30 HANSP Malvazinky 1.FC Bruchos HFC 5. 1:1 (0:0)
V 1. poločase velmi slušné utkání. Obě mužstva velmi vyrovnané. To platilo i v 2. poločase.
Malvazinky 1.FC Bruchos HFC
Tomáš Houdek – David Adamec, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Luboš Tomášek vs Tomáš BuchnarFilip Čabrádek, Jiří Daněk, Tomáš Němec, David Valeš, Martin Vlk, Jan Žák
33. Pavel Rákosník 45. Filip Čabrádek
20. 4. 08 20:00 HANSP Delivery FC Malvazinky 1.FC 4. 1:6 (0:1)
Utkání na vysoké úrovni, ale Delivery nastoupili s malým počtem hráčů a v druhé půli jim nestačily síly. Oba celky předvedly spoustu krásných akcí, ale Malvazinky měly více sil.
Delivery FC Malvazinky 1.FC
Jakub Váchal – Jan Augustin, Jiří Kadlec, Filip Turek, Josef Vladyka, David Zobal vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník
35. Jan Augustin 12., 50. Daniel Pulchart
45. OG
49. Karel Rákosník
55. David Adamec
56. Pavel Rákosník
10. 4. 08 17:00 zzJUNI1 Malvazinky 1.FC Viktor 1.FC 3. 6:1 (2:0)
Mnohem techničtější a sehranější Malvazinky zaslouženě vyhrály. Soupeř v pohledném tempu vstřelil zaslouženou čestnou branku, ale výrazná výhra Malvazinek byla přesvědčivá.
Malvazinky 1.FC Viktor 1.FC
Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Jan Kytka, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Luboš Tomášek vs Pavel Vozka – Jiří Janďourek, Štěpán Molt, Jakub Novák, Tomáš Puč, Jaroslav Smrčka, Daniel Žížala
2. Jiří Balzer
12., 48. Daniel Pulchart
31. OG
43. David Adamec
45. Karel Rákosník
59. Jaroslav Smrčka
6. 4. 08 15:00 zzPANK2 Trona CF Malvazinky 1.FC 2. 4:0 (1:0)
Hosté si udržovali po většinu utkání mírnou převahu ze, které však vytěžil pouze několik nastřelení brankové konstrukce. Na druhou stranu domácím spadlo do brány snad vše, co na ní vystřelili. Proto mohli slavit vysoké vítězství.
Trona CF Malvazinky 1.FC
Omar Alvado – Josef Alferi, Robert Alferi, Martin Holas, Jiří Svátek, Libor Švec, Pavel Trojan, Tomáš Veselý vs Jiří Balzer – David Adamec, Josef Brož, Tomáš Houdek, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník
29., 57., 58. Tomáš Veselý
49. Libor Švec
30. 3. 08 17:30 zzPANK1 Malvazinky 1.FC Sturm JM 1. 5:2 (5:0)
Pěkný a svižný fotbal se spoustou gólů a příležitostí. Malvazinky nadělili Sturmu 5 gólů v první půli, a tím i rozhodli zápas. Nejlepším hráčem za Malvazinky byl Adamec, autor tří gólů a tvůrce spousty pěkných akcí. Za Sturm bych chtěl pochválit Hyánka, je to šikovný hráč a autor jednoho gólu. Jiří Tomášek, Jan Černohaus