So 3.5.08 12:30 HANSP Boca Seniors GoGo 1.NC   (HL7F)
So 3.5.08 13:45 HANSP Ramutant CF Kumpáni   (HL6H)
Čt 15.5.08 18:15 zzNKBE Rokoska SUP SuperNova L.F.C.   (SVL2A)
Čt 15.5.08 19:30 zzNKBE Batalion 91 A K.K.K.   (HL5B)

22. 6. 08 15:00 HANSP Trona CF Bruchos HFC 11. 5:0 (2:0)
Důraznější a kombinačně lepší Trona jasně přehrála svého soupeře. Ten by měl zapracovat na vztazích uvnitř týmu, hádky k úspěchu nevedou. Jiří Šolek, Zdeněk Pospíchal
Trona CF Bruchos HFC
Evžen Vacek – Josef Alferi, Omar Alvado, František Měchura, Michal Podubecký, Libor Švec, Pavel Trojan, Tomáš Veselý, Julien Vinhas vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Vladimír Buchnar, Jiří Daněk, Tomáš Doležal, Tomáš Gajdoš, Tomáš Němec, Tomáš Renč, David Valeš, Martin Vlk
6., 20., 39. Julien Vinhas
41., 42. Josef Alferi
8. 6. 08 12:30 HANSP Bruchos HFC Sturm JM 10. 5:2 (1:1)
Ač Sturm nastoupil pouze ve 4 hráčích v poli, tak i přes to sehrál vyrovnané utkání, ve kterém dlouhou dobu sahal po remíze, ale nakonec Bruchos zužitkoval svoji početní převahu. Skvělý výkon předvedl gólman Sturmu Kotek a střelec 2 branek Linx. Bruchos spasil především střelec vítězného gólu Vlk. Filip Kolár, Filip Krahulík
Bruchos HFC Sturm JM
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Vladimír Buchnar, Filip Čabrádek, Jiří Daněk, Tomáš Němec, David Valeš, Martin Vlk, Jan Žák vs Filip Kotek – Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Martin Soukup
22. Jan Žák
33. Filip Čabrádek
44., 57. Martin Vlk
60. Tomáš Němec
21 Jiří Daněk 27., 39. Petr Linx 47. Martin Soukup
1. 6. 08 12:30 HANSP Speciál Bráník A Bruchos HFC 9. 2:4 (2:2)
Velmi kvalitní utkání, rozhodl fakt, že Speciál neměl nikoho na střídání. Na 7.ligu velmi slušné. Miroslav Rubeš, Ondřej Prejzek
Speciál Bráník A Bruchos HFC
Jiří Dorazil – Jiří Březina, Štěpán Černušák, Martin Palacký, Jiří Petr, Jakub Svoboda vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Vladimír Buchnar, Filip Čabrádek, Jiří Daněk, Tomáš Gajdoš, Tomáš Němec, David Valeš, Jan Žák
48. Vladimír Buchnar
25. 5. 08 12:30 HANSP Bruchos HFC Spalovna FK 8. 3:2 (2:0)
Zápas průměrné úrovně přinesl vítězství hráčům týmu Bruchos HFC, kterí si v prvním poločase vypracovali dvoubrankový náskok. Hráči Spalovny hned po přestávce vývoj utkání zdramatizovali. V závěru však přišla pojistka vedení Bruchosu, tým Spalovna těsně před koncem dokázal ještě snížit.
Bruchos HFC Spalovna FK
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Filip Čabrádek, Tomáš Gajdoš, Tomáš Němec, David Valeš, Jan Žák vs Josef Švejda – Jan Fyrbach, Martin Grňa, Michal Horák, Jaroslav Hrouda, Roman Hübl, Jaroslav Kršek, Robert Krunčík, Otakar Marhoun, Vojtěch Šafář
10. David Valeš
24., 56. Michal Bendl
32. Roman Hübl
59. Jan Fyrbach
45. Otakar Marhoun
18. 5. 08 12:30 HANSP Prokaryota FZ Bruchos HFC 7. 1:2 (1:0)
Celkem vyrovnané utkání, ve kterém měly oba týmy problémy se zakončením.
Prokaryota FZ Bruchos HFC
Jan Wintr – Jakub Fischer, Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Lukáš Pindur, Jiří Šindelář vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Vladimír Buchnar, Filip Čabrádek, Jiří Daněk, David Valeš
11. Ondřej Mach 40. Filip Čabrádek
45. Jiří Daněk
11. 5. 08 12:30 HANSP Bruchos HFC PKD 2006 6. 0:3 (0:1)
V poli vyrovnané utkání. Rozhodl větší klid hostů v zakončení. Domácí od většího přídělu branek zachránil brankář. Jiří Tomášek, Jiří Gál
Bruchos HFC PKD 2006
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Vladimír Buchnar, Filip Čabrádek, Jiří Daněk, Tomáš Němec, David Valeš vs Libor Achac – Jiří Černý, Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Dušan Pařízek, Jan Poduška, Petr Polák, Jan Thomayer
30. Jan Thomayer
32., 36. Petr Polák
27. 4. 08 12:30 HANSP Malvazinky 1.FC Bruchos HFC 5. 1:1 (0:0)
V 1. poločase velmi slušné utkání. Obě mužstva velmi vyrovnané. To platilo i v 2. poločase.
Malvazinky 1.FC Bruchos HFC
Tomáš Houdek – David Adamec, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Luboš Tomášek vs Tomáš BuchnarFilip Čabrádek, Jiří Daněk, Tomáš Němec, David Valeš, Martin Vlk, Jan Žák
33. Pavel Rákosník 45. Filip Čabrádek
20. 4. 08 12:30 HANSP Bruchos HFC KTB A 4. 3:1 (3:0)
Hráči Bruchosu byli jednoznačně lepší a rozhodli zápas v první půli.Nervózní KTB hecovali, ale nic neukázali. Jiří Ekrt, Boris Damjanov
Bruchos HFC KTB A
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Vladimír Buchnar, Filip Čabrádek, Jiří Daněk, Tomáš Němec, David Valeš, Martin Vlk, Jan Žák vs Jakub Lukeš – Jiří Čapek, Ondřej Kollár, Jan Přibil, Jan Valenta, Jiří Valenta, Aleš Vosáhlo, Tomáš Zicha
12. Jan Žák
14., 16. Martin Vlk
35. Aleš Vosáhlo
13. 4. 08 12:30 HANSP Bruchos HFC Vinohrady FC 3. 2:4 (0:0)
Vyrovnané utkání v 1. poločasu s minimem šancí. ve 2. pol. šli do vedení hráči Bruchosu, které ovšem neudrželi, když ve 49´  2x inkasovali. Martin Hanslík, Pavel Malý
Bruchos HFC Vinohrady FC
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Vladimír Buchnar, Filip Čabrádek, Jiří Daněk, Martin Vlk, Jan Žák vs Jiří ČernýJosef Brejník, Petr Čechrák, Jaroslav Chott, Oldřich Horák, Ondřej Kuděj, Miloš Macek, Miroslav Pazdera, Karel Velíšek, Jan Zajíc
38., 47. Jan Žák 49., 59. Ondřej Kuděj
49., 60. Jan Zajíc
6. 4. 08 12:30 HANSP Delivery FC Bruchos HFC 2. 0:8 (0:6)
Delivery hráli ve 4. Zápas byl předčasně ukončen kvůli zranění Jiřího Kadlece. Jednalo se o úder do hlavy kopačkou protihráče, které skončilo zlomeným nosem a krvácením z nosu.
STDK potvrdila výsledek dosažený na hřišti.
Delivery FC Bruchos HFC
Jakub Váchal – Dominik Kadlec, Jiří Kadlec, Josef Vladyka, David Zobal vs Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Vladimír Buchnar, Filip Čabrádek, Tomáš Němec, David Valeš, Martin Vlk, Jan Žák
4., 20. Filip Čabrádek
9., 9. Michal Bendl
14. Jan Žák
19., 35. Tomáš Němec
32. Martin Vlk
30. 3. 08 12:30 zzPANK1 Bruchos HFC Viktor 1.FC 1. 3:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas, kde nevyhrál lepší, ale šťastnější tým. Jedním z důvodů vítezství týmu Bruchos byl jistější brankář, který tým několikrát podržel. Utkání bylo bojovné, ale férové. Josef Jonáš, Jan Křivánek