12. Viktoria Bítovská VET B 11 1 1 9 16:44 3

Ne 12.10.08 16:15 P3 Medvědi B Tajfun AC   (HL6L)
Ne 12.10.08 17:30 P3 Krabí výměšky FC Medvědi A   (HL5H)
Pá 7.11.08 19:00 TEMPO Batalion 91 A Los Bimbananos   (HL6E)
Pá 7.11.08 20:15 TEMPO Kolotouš FC Socra AFK Karlín FC VET   (VL2B)
Ne 23.11.08 13:45 P3 KTB B Žaves 1.FC (11150)   (HL6K)
Ne 23.11.08 15:00 P3 Black angels 1.FC VET Mamba club V   (VL4C)

5. 12. 08 19:30 STOD Turman VET Masters V 11. 6:0 (0:0)
V osmé minutě se zranil hostující Pavlík a Masters poté z důvodu malého počtu hráčů odstoupili. Jiří Řeháček, Oldřich Horák
Turman VET Masters V
Pavel Macek – Luboš Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský, Martin Tůma vs Petr Sklenář – Karel Kadlec, Oldřich Krmela, Milan Pavlík, Martin Vyštejn
19. 11. 08 20:15 P1 Viktoria Bítovská VET B Turman VET 10. 5:2 (2:1)
Viktoria byla běhavější a tak přestože hrála prvních deset minut ve čtyřech v poli, otevřela skóre. Turman nebyl špatným týmem, ale špatně obsazoval soupeřovy rohy a auty, ze kterých dostal většinu branek. Petr Šindelář, František Kouba
Viktoria Bítovská VET B Turman VET
Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jiří Fiala, Jan Sixta, Zdeněk Stránský vs Pavel Macek – Tomáš Dvořák, Luboš Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský, Martin Tůma
5., 39., 47. Jiří Fiala
15. Pavel Dudek
45. Jan Sixta
6. Martin Micka
33. Tomáš Dvořák
12. 11. 08 20:15 P1 Tučňáci VET Turman VET 9. 6:1 (5:0)
Velice klidné utkání, vedené v duchu fair play, bez zákeřných faulů a řečí. O výhře rozhodli Tučňáci mezi 10.-17.minutou kdy vstřelili čtyři branky a o vítězi bylo rozhodnuto. Vladislav Straka, Jan Hájek
Tučňáci VET Turman VET
Tomáš Kutal – Jiří Bialek, Richard Bursa, Jiří Hroník, Jiří Mach, Lubomír Paprčka, Petr Skoč vs Pavel Macek – Tomáš Dvořák, Luboš Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Martin Tůma
10. Jiří Mach
12., 17., 27., 54. Lubomír Paprčka
14. Jiří Bialek
41. Tomáš Dvořák
5. 11. 08 20:15 P3 Turman VET Kumpáni VET 8. 0:3 (0:2)
Zprvu poklidný zápas, který opanovali chytře hrající Kumpáni a v poločase vedli o dvě branky. Turman nesložil zbraně, ale do šancí se dostával pouze sporadicky. Ve druhé půli to zprvu trochu zajiskřilo, zejména když frustrovaný kapitán Turmanu nemohl unést, že se není schopen prosadit, proti leckdy o řadu let starším protihráčům. Kumpáni na to odpověděli nejlepším možným způsobem a sice přidali třetí branku. Domácí už nenašli dostatek sil na zvrat a s hostnoucí mlhou se vytrácela i vidina bodového zisku. David Pecka, Jiří Allram
Turman VET Kumpáni VET
Pavel Macek – Miloš Beňo, Tomáš Dvořák, Aleš Hála, Luboš Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský, Martin Tůma vs Martin Čmolík – Jan Brabenec, Jiří Chytil, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jiří Moc, Jan Půlpán
5. Jiří Moc
17. Radek Komárek
37. Jan Půlpán
22. 10. 08 20:30 ZAK PFC Kodymka Turman VET 7. 4:3 (2:2)
Hráč Kejval byl u všeho. U gólů, ale bohužel i u faulů. I když ho provokovala osmička z řad Turmanu, nenechal se vytočit a jeho výkon byl hodný tohoto zápasu. Petr Šilhánek, Michal Hlavatý
PFC Kodymka Turman VET
Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Škarvada vs Pavel Macek – Tomáš Dvořák, Aleš Hála, Luboš Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský, Martin Tůma
3., 36., 40. Richard Kejval
11. Michal Čermák
2., 38. Robert Nykl
26. Aleš Hála
15. 10. 08 20:15 P1 Turman VET Nejistá sezóna 6. 0:0 (0:0)
První poločas byl vyrovnaný, bez výrazných šancí. Druhý se tomu prvnímu podobal jako vejce vejci. Hráno s nasazením a v duchu fair play. Daniel Hylas, Milan Kříž
Turman VET Nejistá sezóna
Pavel Macek – Miloš Beňo, Tomáš Dvořák, Aleš Hála, Luboš Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Karel Táborský, Martin Tůma vs Jan Říha – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Petr Kareš, Martin Ullmann
4. 10. 08 08:45 BECH Hvězda VAB F.C. Turman VET 5. 10:2 (6:1)
Zasloužené vítězství Hvězdy.Turman doplatil na to, že neměl nikoho na střídání. Karel Kreibich
Hvězda VAB F.C. Turman VET
Antonín Kobliha – Petr Babka, Josef Bouda, Petr Hejtmánek, Martin Kovář, Vladimír Krebes, Pavel Svoboda vs Pavel Macek – Tomáš Dvořák, Aleš Hála, Luboš Jindra, Robert Nykl, Karel Táborský
11., 15., 55. Martin Kovář
12., 40., 48., 60. Pavel Svoboda
14. OG
20., 22. Petr Hejtmánek
29., 40. Karel Táborský
24. 9. 08 20:15 P1 Turman VET Felix club (seniors) 4. 0:6 k.
Mužstvo Turman se nedostavilo v počtu umožňujícím zahájení zápasu. Čekalo se až do 20.30 hod. Petr Petřík, Štefan Klíma
Turman VET Felix club (seniors)
Pavel Macek – Miloš Beňo, Stanislav Jindra, Robert Nykl vs Jan Fried – Jindřich Hříbal, Jan Kolinger, Petr Kubíček, Milan Levrinc, Milan Musil, Tomáš Prošek, David Řezníček, Petr Švonc
17. 9. 08 20:15 P1 Čechie 12° Turman VET 3. 2:4 (1:2)
Hráči Čechie se ujali vedení, nicméně Turman pak přehrál Čechii ve středu pole. Poraženým slouží ke cti, že bojovali až do konce. Martin Lančarič, Jan Maršíček
Čechie 12° Turman VET
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Miroslav Trnka vs Pavel Macek – Miloš Beňo, Tomáš Dvořák, Luboš Jindra, Robert Nykl, Miroslav Procházka, Karel Táborský, Martin Tůma
13. Martin Půlpán
54. Richard Slaměník
18. Luboš Jindra
28. Miloš Beňo
34. Robert Nykl
37. Tomáš Dvořák
11. 9. 08 18:00 HRAB3 Turman VET Anton aus Tirol 2. 1:2 (1:1)
Bojovné ale férové utkání s řadou šancí na obou stranách, kterému by přeci jen více slušela remíza. Jaroslav Budín, Zdeněk Budín
Turman VET Anton aus Tirol
Pavel Macek – Miloš Beňo, Tomáš Dvořák, Stanislav Jindra, Martin Micka, Robert Nykl, Miroslav Procházka, Martin Tůma vs Svatopluk Samler – Milan Husák, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma, Petr Zeman
3. Tomáš Dvořák 12. Mojmír Mikuláš
45. Richard Klípa
7. 9. 08 16:15 P3 Keckafogo KK VET Turman VET 1. 6:1 (3:0)
Díky početní převaze na střídačce si Keckafogo celý zápas v poklidu šlo za vítězstvím. Nicméně Turman si čestný gólový úspěch určitě zasloužil. Martin Vinš, Daniel Pranjič
Keckafogo KK VET Turman VET
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, Jaroslav Fait, František Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Marek Reichl vs Pavel Macek – Miloš Beňo, Tomáš Dvořák, Stanislav Jindra, Martin Micka, Karel Táborský, Petr Zadina