10. Polnohospodár Praha 11 4 2 5 11:22 10

Ne 21.9.08 10:00 P3 Veleslavín Viktoria Lucky team   (HL6H)
Ne 21.9.08 11:15 P3 Kliďas FC Bakera   (HL4B)
Ne 21.9.08 12:30 P3 Habet Praha FŇ Rumové pralinky FC   (HL8Q)
Út 7.10.08 16:45 zzJUNI1 Vykutálený prasátka Torzoo   (HL8C)

6. 12. 08 08:45 TEMPO S.T.R.U.P. 1.FP Praha 11. 1:3 (1:1)
Vydřené vítězství pro FP Praha, ve kterém se Petr Tomáš blýsknul hattrickem. David Motl, Jakub Motl
S.T.R.U.P. 1.FP Praha
Jan Melichar – Pavel Bouda, Jaroslav Carva, Tomáš Grun, Petr Lustig, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Michal Strnad vs Lukáš Janů – Ondřej Beran, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Luboš Petr, Michal Petr, Tomáš Petr
10. Petr Lustig 25., 40., 54. Tomáš Petr
22. 11. 08 10:00 zzALBRE 1.FP Praha Relax-FC 10. 3:6 (0:4)
Hosté byli lepším týmem. Po vlastním gólu brankáře domácích, však polevili v obraně a FP se dvěma slepenými góly a poté ještě jedním přiblížili. Relax však nepřipustil drama a proměnil jednu ze svých mnoha šancí v závěru. Petr Jedlička, Michal Bolek
1.FP Praha Relax-FC
Tomáš Dvonč – Ondřej Beran, Jakub Bezděka, Vojtěch Dobeš, Vladimír Fojt, Luboš Petr, Tomáš Petr vs Stanislav Sekera – Daniel Duška, Ludvík Fiala, Tomáš Klíma, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Václav Nováček, Yevgen Stets, Stanislav Štika, Lukáš Vild
56. Stanislav Štika
8. 11. 08 08:45 zzPANK2 Polnohospodár Praha 1.FP Praha 9. 0:1 (0:0)
Tým 1.FP působil lepším dojmem a vítězství si zasloužil. Hřiště rozbahněné, ale mělo docela dobrou úroveň.

pozn.redakce: Pokud nesouhlasí střelec branky, je to proto, že rozhodčí ho označil pouze číslem dresu které je takřka nečitelné. Případnou opravu pošlete na adresu 5F.liga@rbpress.cz .
Michael Richter, Jan Šebesta
Polnohospodár Praha 1.FP Praha
Jan Cerha – Jan Carda, Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába vs Tomáš Dvonč – Ondřej Beran, Jakub Bezděka, Vojtěch Dobeš, Vladimír Fojt, Lukáš Janů, Luboš Petr, Michal Petr, Tomáš Petr
45. Vojtěch Dobeš
1. 11. 08 11:15 P2 1.FP Praha Nulová šance 8. 1:1 (1:1)
Dobrý zápas, obousranně útočný, se snahou zlomit soupeře. Vše podstatné se událo v první půli a nebylo toho moc. Obě mužstva se dočkala po jedné brance a to bylo prakticky vše. V utkání bylo hodně faulů, takže se kopalo spousta přímých kopů, ale z žádného už branka nepadla.
1.FP Praha Nulová šance
Tomáš Petr – Ondřej Beran, Jakub Bezděka, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Luboš Petr, Michal Petr vs Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Lukáš Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Michal Věchet
16. Michal Petr 28. František Sojka
25. 10. 08 10:00 BECH Notorkros FK 1.FP Praha 7. 9:1 (2:0)
Oboustranně tvrdé utkání, rozhodla větší fotbalovost hráčů Notorkrosu. Jiskřičku naděje pro 1.FP, na začátku druhé půle, rychle uhasily dva rychlé góly Notorkrosu. Poté hráči 1.FP na hru úplně rezignovali. Ivo Štolc, Petr Rybář
Notorkros FK 1.FP Praha
Martin Puk – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Jan Soročin vs Tomáš Dvonč – Ondřej Beran, Jakub Bezděka, Lukáš Janů, Luboš Petr, Michal Petr, Tomáš Petr
8., 31., 36. Jiří Koula
13., 37., 50. Martin Hrdlička
46. Jan Jiras
47. Jan Soročin
52. Martin Puk
34. Lukáš Janů 46. Michal Petr
18. 10. 08 10:00 zzJUNI2 1.FP Praha Morová rána 1.FC 6. 0:1 (0:0)
Zápas ve kterém obě mužstva udělala vše pro vítězství. Po většinu času měli více ze hry 1.FP, vytvořili si i více šancí, ale nakonec to nestačilo ani na bod. Rozhodující branku vstřelil tři minuty před koncem hráč Morové rány Gros a FP tak zbyly jen oči pro pláč. Michael Kyjak, Martin Petřina
1.FP Praha Morová rána 1.FC
Tomáš Petr – Ondřej Beran, Jakub Bezděka, Vojtěch Dobeš, Vladimír Fojt, Lukáš Janů, Luboš Petr, Michal Petr vs Rudolf Hadrava – František Diviš, Ondřej Gros, Petr Himl, Josef Kužílek, Ivan Monev, Roberto Terragni, David Volf
57. Ondřej Gros 17. František Diviš
20. Roberto Terragni
11. 10. 08 10:00 ZAK Istanbul FC 1.FP Praha 5. 0:7 (0:4)
Istanbul nastoupil pouze se čtyřmi hráči v poli, takže si soupeř s chutí zastřílel.
Istanbul FC 1.FP Praha
Yusufcan Uysal – Miroslav Bláha, Tamer Özgür, Rahman Vatansever, Ali Yilmaz vs Tomáš Petr – Ondřej Beran, Jakub Bezděka, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Luboš Petr, Michal Petr
13., 57. Ondřej Beran
17., 26. Vladimír Fojt
19. Michal Petr
32., 60. Vojtěch Dobeš
4. 10. 08 10:00 ZAK 1.FP Praha FC 1869 4. 0:5 (0:3)
Slušný zápas s převahou FC1869. Lukáš Krajči
1.FP Praha FC 1869
Tomáš Petr – Ondřej Beran, Jakub Bezděka, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Lukáš Janů, Luboš Petr vs Václav Jirkovský – Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe, Jakub Kotrč, Jan Krátký, Lukáš Novák, Petr Pavlíček, Jakub Vrtiška
4., 28., 40. Jakub Kotrč
12. Jan Krátký
45. Petr Pavlíček
27. 9. 08 10:00 P3 Callida CS 1.FP Praha 3. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodl lepší nástup hostujícího týmu do obou poločasů. Ivan Kosour, Josef Brejška
Callida CS 1.FP Praha
Miroslav Schleichert – Marek Červenka, Jiří Drábek, Pavel Hrdina, Dušan Kundrát, Petr Laurich, Radek Nezval, Daniel Schleichert vs Tomáš Petr – Ondřej Beran, Jakub Bezděka, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Lukáš Janů, Luboš Petr, Michal Petr
30. Marek Červenka 1. Jakub Bezděka
31. Michal Petr
20. 9. 08 10:00 zzZARUB 1.FP Praha Blue flame 2. 2:3 (1:1)
Zajímavé utkání dobré úrovně. FP se sice ujali vedení, ale hráči Blue flame do přestávky vyrovnalia po změně stran dvěma slepenými góly rozhodli. FP už dokázali pouze snížit. Pavel Moravec
1.FP Praha Blue flame
Jakub Bezděka – Ondřej Beran, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Lukáš Janů, Luboš Petr, Michal Petr vs Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
16. Michal Petr
47. Ondřej Beran
27. Daniel Bárta
41. Jiří Hošek
43. Pavel Soukup
12. 9. 08 19:30 HANSP 1.FP Praha Výtržník HFC 1. 3:1 (2:0)
Zápas výborné úrovně se šťastným koncem pro FP. Domácí se po nádherných střelách dostali do tříbrankového vedení, které udrželi. Jaroslav Kostříž, Vladimír Sidorjak
1.FP Praha Výtržník HFC
Jakub Bezděka – Ondřej Beran, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Lukáš Janů, Luboš Petr, Michal Petr, Tomáš Petr vs Jan Jakší – Filip Dvořák, Václav Posch, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Petr Švehla, Lukáš Vala