10. Polnohospodár Praha 11 4 2 5 11:22 10

Ne 28.9.08 15:00 P3 PKD 2006 Taurin 1.FC   (HL7I)
Ne 28.9.08 16:15 P3 Erectico TBC Sever 1.FC   (HL4F)
Ne 28.9.08 17:30 P3 MTPCH Sparta Pankrác   (HL3D)
Ne 9.11.08 12:30 ZAK Sokol Vysočany C S.N.F. B   (HL5H)
Ne 9.11.08 13:45 ZAK Jednota Košík Válcovny plechu MS FC   (HL7K)
Ne 9.11.08 15:00 ZAK Šrot FC Sokol Vysočany A   (HL3D)

6. 12. 08 08:45 zzZARUB Morová rána 1.FC Výtržník HFC 11. 2:1 (1:0)
Vyhrál o něco horší tým, díky skvělému výkonu brankáře. Roman Kebrle, Tomáš Vašina
Morová rána 1.FC Výtržník HFC
Roberto Terragni – František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Ivan Monev, Tomáš Pavlok, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný, David Volf vs Jan MacháčekFilip Dvořák, Jan Jakší, Pavel Libecajt, Václav Posch, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Petr Švehla, Lukas Tománek
22. František Diviš
58. Ondřej Gros
49. Filip Dvořák
22. 11. 08 10:00 P2 Istanbul FC Morová rána 1.FC 10. 2:7 (1:3)
Vyhecované utkání, které ovlivnilo vyloučení hráče Istanbulu. Poté co se aktéři začali opět soustředit na fotbal, byli hráči Morové rány jasně lepší. Štěpán Svoboda
Istanbul FC Morová rána 1.FC
Taner Koc – Murat Aslan, Sedat Bas, Ilyas Cosgun, Hajrudin Delik, Seckin Düzü, Dejan Isailovic, Tamer Özgür, Ali Yilmaz vs Rudolf Hadrava – Ondřej Gros, Josef Kužílek, Ivan Monev, Tomáš Pavlok, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný, David Volf
45. Josef Kužílek
8. 11. 08 10:00 ZAK Morová rána 1.FC FC 1869 9. 4:1 (2:0)
Utkání dobré úrovně, o jehož vítězi rozhodla především přesná střelba autora hattricku Grose. Morová rána si postupně vypracovala rozhodující náskok a soupeř v závěru pouze korigoval.

pozn.redakce: Časy branek vítězného týmu pouze orientační, protože se je rozhodčí neobtěžoval napsat.
Morová rána 1.FC FC 1869
Martin Čermák – František Diviš, Ondřej Gros, Ivan Monev, Tomáš Pavlok, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný, David Volf vs Václav Jirkovský – Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe, Jakub Kotrč, Jan Krátký, Petr Pavlíček, Jakub Vrtiška
10., 20., 40. Ondřej Gros
45. Ivan Monev
40 František Diviš 47. Jakub Kotrč 45. Alexandr Jakobe
1. 11. 08 11:15 P3 Callida CS Morová rána 1.FC 8. 7:2 (3:2)
Slušná hra obou týmů, přinesla pěkné utkání. Druhá půle se hrála v rytmu nahoru-dolů a nemohoucnosti Morové rány proměnit vytvořené šance. Petr Šešín, Vojtěch Roubíček
Callida CS Morová rána 1.FC
Josef Táborský – Marek Červenka, Jiří Drábek, Dušan Kundrát, Petr Laurich, Radek Nezval, Daniel Schleichert, Miroslav Schleichert vs Rudolf Hadrava – František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Ivan Monev, Tomáš Pavlok, David Volf
19. Rudolf Hadrava
25. 10. 08 10:00 zzZARUB Morová rána 1.FC Blue flame 7. 0:5 (0:3)
Utkání jednoznačného průběhu, především díky nepřesnému zakončení Morové rány. Blue flame působil klidněji, díky chytrým kombinacím získal již do poločasu tříbrankové vedení, které ve druhé části potvrdil dalšími dvěma brankami. Pavel Moravec
Morová rána 1.FC Blue flame
Rudolf Hadrava – František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, David Volf vs Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Daniel Jon, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
13. Miloslav Gaube
25. Antonín Paseka
29. Pavel Soukup
34. Miloslav Vejvoda
47. Vladimír Skořepa
18. 10. 08 10:00 zzJUNI2 1.FP Praha Morová rána 1.FC 6. 0:1 (0:0)
Zápas ve kterém obě mužstva udělala vše pro vítězství. Po většinu času měli více ze hry 1.FP, vytvořili si i více šancí, ale nakonec to nestačilo ani na bod. Rozhodující branku vstřelil tři minuty před koncem hráč Morové rány Gros a FP tak zbyly jen oči pro pláč. Michael Kyjak, Martin Petřina
1.FP Praha Morová rána 1.FC
Tomáš Petr – Ondřej Beran, Jakub Bezděka, Vojtěch Dobeš, Vladimír Fojt, Lukáš Janů, Luboš Petr, Michal Petr vs Rudolf Hadrava – František Diviš, Ondřej Gros, Petr Himl, Josef Kužílek, Ivan Monev, Roberto Terragni, David Volf
57. Ondřej Gros 17. František Diviš
20. Roberto Terragni
11. 10. 08 11:15 zzJUNI1 Morová rána 1.FC S.T.R.U.P. 5. 0:3 (0:2)
Utkání proběhlo celkem bez problémů. Hra byla z obou stran vyrovnaná, ale o vítězství hostů rozhodl hattrickem Ondruš. Roman Krsek, Karel Němeček
Morová rána 1.FC S.T.R.U.P.
Rudolf Hadrava – Ondřej Gros, Petr Himl, Josef Kužílek, Ivan Monev, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný vs Jan Melichar – Pavel Bouda, Ladislav Grun, Filip Ondruš, Michal Stárek, Michal Strnad
9., 30., 54. Filip Ondruš
4. 10. 08 10:00 zzALBRE Relax-FC Morová rána 1.FC 4. 4:3 (1:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
Relax-FC Morová rána 1.FC
Stanislav Sekera – Daniel Duška, Jan Fiala, Ludvík Fiala, Tomáš Klíma, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Yevgen Stets, Stanislav Štika, Lukáš Vild vs Rudolf Hadrava – František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Ivan Monev, Tomáš Pavlok, Tomáš Růžek, David Volf
10., 33., 50. Tomáš Klíma
47. Jan Fiala
13., 45. Ondřej Gros
39. František Diviš
27. 9. 08 11:15 zzNOVOB Morová rána 1.FC Polnohospodár Praha 3. 1:2 (1:1)
Rychlé utkání zaslouženě vyhrál tým Polnohospodár. Pavel Bočan, Jan Hrdina
Morová rána 1.FC Polnohospodár Praha
Rudolf Hadrava – Ondřej Gros, Josef Kužílek, Ivan Monev, Tomáš Pavlok, Tomáš Růžek, Jan Šmejkal, Pavel Trefný vs Jan Cerha – Jan Carda, Zdeněk Cerha, Jiří Havle, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába
24. OG 18. Petr Pek
43. Tomáš Přecechtěl
20. 9. 08 10:00 DEKAN Nulová šance Morová rána 1.FC 2. 2:3 (1:3)
Nulová šance začala aktivně a sůj důraz v pokutovém území přetavil ve vedoucí gól Dvořák. Morová rána ale nesložila zbraně, naopak převzala otěže utkání do valstních rukou a po zbytek zápasu byla lepším týmem. Dvěma brankamize standardních situací zápas otočili a ještě před přestávkou zvýšil Terragni. Nulová šance stihla jen v závěru snížit. Zasloužené vítězství Morové rány. Milan Vondrášek, Vít Bockstefel
Nulová šance Morová rána 1.FC
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Lukáš Hartmann, Ladislav Malý, František Sojka vs Rudolf Hadrava – Ondřej Gros, Josef Kužílek, Ivan Monev, Tomáš Pavlok, Petr Prášil, Roberto Terragni, David Volf
10. Martin Dvořák
55. Lukáš Hartmann
27. OG
29. Roberto Terragni
13. 9. 08 10:00 BECH Morová rána 1.FC Notorkros FK 1. 3:8 (0:4)
Utkání slušné úrovně a jednoznačného průběhu, především v první půli. Notorkros si vytvořil náskok, pak zpřesnili hru i hráči Morové rány, ale to již bylo o vítězi rozhodnuto. Jaroslav Kolanda
Morová rána 1.FC Notorkros FK
Roberto Terragni – Ondřej Gros, Josef Kužílek, Ivan Monev, Tomáš Pavlok, Pavel Trefný, David Volf vs Zdeněk Blažek – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Jan Soročin