10. Polnohospodár Praha 11 4 2 5 11:22 10

St 3.9.08 19:30 zzNOVOB Killing power FC Rudý teror   (HL6C)
St 3.9.08 20:45 zzNOVOB Kříženeček Strahovská 10 B   (HL7C)
Út 30.9.08 19:30 BECH Vinohrady FC D.G.Team   (HL7B)
Út 30.9.08 20:45 BECH Sparta Popularos Kožich II.FC   (HL6D)

6. 12. 08 08:45 zzALBRE Relax-FC Blue flame 11. 3:0 (2:0)
Velmi pohledné utkání, hrané ve svižném tempu. Obě mužstva dobře kombinovala, ale projevila se větší vůle po vítězství týmu Relax. Dvěma pěknými góly se blýskl nejlepší hráč Relaxu Nováček. Miroslav Trifanov, Václav Lukšík
Relax-FC Blue flame
Stanislav Sekera – Daniel Duška, Jan Fiala, Ludvík Fiala, Vratislav Kapusta, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Václav Nováček, Ladislav Slážik, Yevgen Stets, Stanislav Štika, Lukáš Vild vs Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Němeček, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda
10. Yevgen Stets
20., 47. Václav Nováček
44 Petr Mužík
52 Jan Fiala
57. Antonín Paseka
22. 11. 08 10:00 zzALBRE 1.FP Praha Relax-FC 10. 3:6 (0:4)
Hosté byli lepším týmem. Po vlastním gólu brankáře domácích, však polevili v obraně a FP se dvěma slepenými góly a poté ještě jedním přiblížili. Relax však nepřipustil drama a proměnil jednu ze svých mnoha šancí v závěru. Petr Jedlička, Michal Bolek
1.FP Praha Relax-FC
Tomáš Dvonč – Ondřej Beran, Jakub Bezděka, Vojtěch Dobeš, Vladimír Fojt, Luboš Petr, Tomáš Petr vs Stanislav Sekera – Daniel Duška, Ludvík Fiala, Tomáš Klíma, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Václav Nováček, Yevgen Stets, Stanislav Štika, Lukáš Vild
56. Stanislav Štika
8. 11. 08 10:00 zzALBRE Relax-FC S.T.R.U.P. 9. 1:0 (1:0)
V prvním poločase hezké utkání s převahou Realxu, vyjádřenou jedním gólem. Po změně stran jasná převaha STRUPu se spoustou nevyužitých šancí. Díky skvělému brankáři Relaxu stačila ta jediná branka ke dvěma bodům. Josef Čuda, Václav Friml
Relax-FC S.T.R.U.P.
Stanislav Sekera – Daniel Duška, Ludvík Fiala, Vratislav Kapusta, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Ladislav Slážik, Yevgen Stets, Stanislav Štika, Lukáš Vild vs Jan Melichar – Pavel Bouda, Jaroslav Carva, Tomáš Grun, Petr Padevět, Michal Stárek, Michal Strnad, Radim Vencl
15. Yevgen Stets
1. 11. 08 10:00 zzALBRE Výtržník HFC Relax-FC 8. 1:0 (0:0)
Pěkné sobotní fotbalové dopoledne. Herně vyrovnaný zápas. Jiří Vildman, Tomáš Dojava
Výtržník HFC Relax-FC
Jan Macháček – Filip Dvořák, Jan Jakší, Matěj Mlčoch, Václav Posch, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Petr Švehla, Lukas Tománek vs Stanislav Sekera – Petr Bařina, Daniel Duška, Jan Fiala, Vratislav Kapusta, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Václav Nováček, Yevgen Stets, Stanislav Štika
33. Lukas Tománek
25. 10. 08 10:00 zzALBRE Polnohospodár Praha Relax-FC 7. 2:1 (1:1)
Oboustranně nervózní utkání, se šťastným koncem pro Polnohospodár. Josef Čuda, Sreten Cvijovič
Polnohospodár Praha Relax-FC
Jan Cerha – Jan Carda, Jiří Havle, Jan Molnár, Josef Patrovský, Petr Pek, Pavel Škába vs Ludvík Fiala – Daniel Duška, Jan Fiala, Vratislav Kapusta, Tomáš Klíma, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Yevgen Stets, Stanislav Štika, Lukáš Vild
22. Pavel Škába
48. Josef Patrovský
32 Petr Pek 8. Lukáš Vild 29. Daniel Duška
52. Lukáš Vild
18. 10. 08 10:00 zzALBRE Relax-FC Nulová šance 6. 7:2 (1:0)
Po rychlé brance Relaxu přišlo zvolnění tempa hry. Druhý poločas byl na šance i na góly pestřejší. Výsledek hovoří za vše. Jiří Vildman, Tomáš Dojava
Relax-FC Nulová šance
Stanislav Sekera – Daniel Duška, Ludvík Fiala, Tomáš Klíma, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Yevgen Stets, Lukáš Vild vs Tomáš AxlerDavid Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Michal Věchet
2., 33. Tomáš Kvasnička
32., 48., 59. Tomáš Klíma
39., 46. Yevgen Stets
58 Ludvík Fiala 45., 55. David Borovička
11. 10. 08 10:00 BECH Notorkros FK Relax-FC 5. 2:2 (1:2)
V prvním poločase jasně lepší Notorax, se sice ujal vedení, ale dvě velké chybypřed přestávkou znamenaly otočení výsledku. Druhá půle byla podstatně nervóznější, nejspíš proto, že snaha o vyrovnání končila na nemohoucnosti střelců Notoraxu dopravit míč i do prázdné branky. Nakonec se Notoraxu přeci jen podařilo alespoň vyrovnat. Kamil Kohout, Dalibor Pavlíček
Notorkros FK Relax-FC
Jiří Koula – Zdeněk Blažek, Martin Hrdlička, Jan Jiras, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk, Jan Soročin vs Petr Bařina – Pavel Bařina, Daniel Duška, Jan Fiala, Ludvík Fiala, Tomáš Klíma, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Václav Nováček, Stanislav Sekera, Ladislav Slážik, Yevgen Stets, Stanislav Štika
22., 54. Jan Soročin 43 Martin Hrdlička
49 Jiří Koula
27. Stanislav Štika
28. Jan Fiala
53. Jan Fiala
4. 10. 08 10:00 zzALBRE Relax-FC Morová rána 1.FC 4. 4:3 (1:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...
Relax-FC Morová rána 1.FC
Stanislav Sekera – Daniel Duška, Jan Fiala, Ludvík Fiala, Tomáš Klíma, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Yevgen Stets, Stanislav Štika, Lukáš Vild vs Rudolf Hadrava – František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Ivan Monev, Tomáš Pavlok, Tomáš Růžek, David Volf
10., 33., 50. Tomáš Klíma
47. Jan Fiala
13., 45. Ondřej Gros
39. František Diviš
27. 9. 08 10:00 zzALBRE Istanbul FC Relax-FC 3. 2:8 (1:4)
Slušně hrané utkání, které bylo ovlivněno oslabením Istanbulu. Přesto se domácí snažili, hráli až do konce a podařilo se jim i dvakrát skórovat. Petr Svoboda, Petr Volf
Istanbul FC Relax-FC
Yusufcan Uysal – Miroslav Bláha, Ilyas Cosgun, Dejan Isailovic, Rahman Vatansever, Ali Yilmaz vs Stanislav Sekera – Daniel Duška, Vratislav Kapusta, Tomáš Klíma, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Ladislav Slážik, Lukáš Vild
30., 51. Ilyas Cosgun 12., 21. Lukáš Vild
18., 33., 53. Daniel Duška
27. Tomáš Kvasnička
37., 57. Tomáš Klíma
20. 9. 08 10:00 zzALBRE Relax-FC FC 1869 2. 4:0 (1:0)
Utkání hráno slušně bez zbytečných faulů a ve svižném tempu. Hru dopředu měli lepší hráči Relaxu, kteří také zaslouženě vyhráli. Tomáš Panýrek, Aleš Jehlička
Relax-FC FC 1869
Stanislav Sekera – Daniel Duška, Jan Fiala, Tomáš Klíma, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Ladislav Slážik, Stanislav Štika, Lukáš Vild vs Václav Jirkovský – Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe, Jan Krátký, Jiří Ladman, Petr Pavlíček, Jakub Vrtiška
27. Petr Mužík
45., 58. Lukáš Vild
60. Tomáš Klíma
13. 9. 08 13:45 ZAK Callida CS Relax-FC 1. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, kterému by víc slušela remíza. Libor Petřina
Callida CS Relax-FC
Arnošt Adámek – Marek Červenka, Jiří Drábek, Tomáš Hachle, Pavel Hrdina, Dušan Kundrát, Borek Nagy, Jaroslav Nechyba, Daniel Schleichert, Lukáš Souček, Josef Táborský vs Stanislav Sekera – Daniel Duška, Miloslav Dvořák, Jan Fiala, Vratislav Kapusta, Tomáš Klíma, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Ladislav Slážik, Stanislav Štika, Lukáš Vild