10. Polnohospodár Praha 11 4 2 5 11:22 10

So 6.9.08 11:15 BECH Hoptajch team Ross Crock   (HL6F)
So 6.9.08 12:30 BECH Žižkovská smršť Sparta Pivaři AC   (HL8L)
Ne 14.9.08 19:30 BECH Dropa FC A Druháci AFK   (HL7J)
Ne 14.9.08 20:45 BECH Rumové pralinky FC GFC   (HL8Q)

6. 12. 08 08:45 BECH Notorkros FK Istanbul FC 11. 6:0 (2:0)
Pohledné utkání, ve kterém rozhodlo oslabení Istanbulu. Obě mužstva podala dobrý výkon, ale brankově se prosadil pouze Notorkros.
Notorkros FK Istanbul FC
Zdeněk Blažek – Martin Ferčák, Lukáš Holler, Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Martin Puk vs Ilhan Sabanoglu – Abdullah Albayrak, Ilyas Cosgun, Hajrudin Delik, Mustafa Demir, Taner Koc, Yusufcan Uysal, Rahman Vatansever, Ali Aytug Yavas, Ali Yilmaz
2. Lukáš Holler
30., 55. Martin Puk
51., 58. Vojtěch Kramář
59. Jan Jiras
22. 11. 08 10:00 ZAK FC 1869 Notorkros FK 10. 2:10 (0:5)
Jasná převaha Notorkrosu, který se po celý zápas fotbalem bavil.
FC 1869 Notorkros FK
Jakub Vrtiška – Jakub Čečák, Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe, Jan Krátký, Lukáš Novák, Josef Šafařík vs Zdeněk Blažek – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Martin Puk
33. Jan Jiras
8. 11. 08 10:00 BECH Notorkros FK Callida CS 9. 4:1 (2:1)
Zasloužená výhra domácích. Notorkros působil techničtějším dojmem a využil takřka všech příležitostí, ke vstřelení branky. Jiří Moravec, Tomáš Novák
Notorkros FK Callida CS
Michal Musil – Lukáš Holler, Jan Jiras, Pavel Jiras, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk, Jan Soročin vs Borek Nagy – Marek Červenka, Jiří Drábek, Pavel Hrdina, Dušan Kundrát, Petr Laurich, Michal Nehyba, Radek Nezval, Daniel Schleichert, Miroslav Schleichert, Lukáš Souček, Pavel Štírek, Josef Táborský
15. Jan Jiras
19. Martin Puk
42., 50. Lukáš Holler
26. Radek Nezval
1. 11. 08 10:00 BECH Blue flame Notorkros FK 8. 4:5 (2:2)
Rychlé a slušně hrané utkání, pro sebe nakonec rozhodl Notorkros, ačkoli jejich gólman svými zákroky zápas několikrát zdramatizoval... Zdeněk Sekavec, Marek Novotný
Blue flame Notorkros FK
Josef Janota – Daniel Bárta, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda vs Michal Musil – Lukáš Holler, Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Jan Soročin
58. Martin Hrdlička
25. 10. 08 10:00 BECH Notorkros FK 1.FP Praha 7. 9:1 (2:0)
Oboustranně tvrdé utkání, rozhodla větší fotbalovost hráčů Notorkrosu. Jiskřičku naděje pro 1.FP, na začátku druhé půle, rychle uhasily dva rychlé góly Notorkrosu. Poté hráči 1.FP na hru úplně rezignovali. Ivo Štolc, Petr Rybář
Notorkros FK 1.FP Praha
Martin Puk – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Jan Soročin vs Tomáš Dvonč – Ondřej Beran, Jakub Bezděka, Lukáš Janů, Luboš Petr, Michal Petr, Tomáš Petr
8., 31., 36. Jiří Koula
13., 37., 50. Martin Hrdlička
46. Jan Jiras
47. Jan Soročin
52. Martin Puk
34. Lukáš Janů 46. Michal Petr
18. 10. 08 10:00 BECH S.T.R.U.P. Notorkros FK 6. 2:5 (1:4)
Notorkros začal náorem a celý první poločas byl lepší, rychlejší a fotbalovější. Pressink na soupeře platil a ofenzivní akce také dělaly hráčům STRUPU problémy. Proto poločasové skóre 1:4. Druhá půle už byla vyrovnaná, jak herně tak i ve skóre. Zasloužená výhra Notorkrosu.
S.T.R.U.P. Notorkros FK
Jan Melichar – Pavel Bouda, Jaroslav Carva, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Michal Strnad, Radim Vencl vs Jiří KoulaZdeněk Blažek, Martin Hrdlička, Jan Jiras, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Jan Soročin
18. Michal Strnad
55. Pavel Bouda
8., 13., 28. Jiří Koula
20., 58. Jan Soročin
11. 10. 08 10:00 BECH Notorkros FK Relax-FC 5. 2:2 (1:2)
V prvním poločase jasně lepší Notorax, se sice ujal vedení, ale dvě velké chybypřed přestávkou znamenaly otočení výsledku. Druhá půle byla podstatně nervóznější, nejspíš proto, že snaha o vyrovnání končila na nemohoucnosti střelců Notoraxu dopravit míč i do prázdné branky. Nakonec se Notoraxu přeci jen podařilo alespoň vyrovnat. Kamil Kohout, Dalibor Pavlíček
Notorkros FK Relax-FC
Jiří Koula – Zdeněk Blažek, Martin Hrdlička, Jan Jiras, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk, Jan Soročin vs Petr Bařina – Pavel Bařina, Daniel Duška, Jan Fiala, Ludvík Fiala, Tomáš Klíma, Tomáš Kvasnička, Petr Mužík, Václav Nováček, Stanislav Sekera, Ladislav Slážik, Yevgen Stets, Stanislav Štika
22., 54. Jan Soročin 43 Martin Hrdlička
49 Jiří Koula
27. Stanislav Štika
28. Jan Fiala
53. Jan Fiala
4. 10. 08 10:00 BECH Polnohospodár Praha Notorkros FK 4. 1:9 (1:4)
Zasloužené vítězství Notorkrosu, který byl po celý zápas lepší. Karel Kreibich
Polnohospodár Praha Notorkros FK
Jan Cerha – Jan Carda, Jiří Havle, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába vs Zdeněk Blažek – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk, Jan Soročin
13. Jiří Havle 11., 24., 56., 60. Jiří Koula
27. Martin Puk
28., 41. Martin Hrdlička
50. Jan Soročin
58. Jiří Puk
27. 9. 08 10:00 BECH Notorkros FK Nulová šance 3. 10:0 (2:0)
Jednoznačná záležitost, netřeba dalších komentářů. Václav Kopecký, Tomáš Bendl
Notorkros FK Nulová šance
Zdeněk Blažek – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Jan Soročin vs Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Lukáš Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Michal Věchet
22., 33., 35., 39. Jiří Koula
26., 34., 53. Martin Hrdlička
50. Jiří Puk
51. Jiří Prejsek
56. Pavel Jiras
20. 9. 08 10:00 BECH Výtržník HFC Notorkros FK 2. 2:5 (1:3)
Notorkros byl celé utkání lepším týmem a obstaral všechny branky. Jejich brankář se staral o dramatičnost zápasu. Při prvním gólu kouzelně podběhl centr a od obránce skončil míč v síti, druhý dostal z výkopu od kolegy. Výtržníci neměli nikoho na střídání a bylo to znát. Notorkros i přes minely svého gólmana kontroloval zápas.
Výtržník HFC Notorkros FK
Jan Macháček – Filip Dvořák, Jan Jakší, Václav Posch, Tomáš Rálek, Filip Šmídek vs Zdeněk Blažek – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Jan Soročin
13. OG
32. Jan Macháček
12., 47. Martin Hrdlička
20. Jiří Koula
22. Jan Soročin
46. Jiří Puk
13. 9. 08 10:00 BECH Morová rána 1.FC Notorkros FK 1. 3:8 (0:4)
Utkání slušné úrovně a jednoznačného průběhu, především v první půli. Notorkros si vytvořil náskok, pak zpřesnili hru i hráči Morové rány, ale to již bylo o vítězi rozhodnuto. Jaroslav Kolanda