Ne 14.9.08 13:45 HANSP TBC Lachtan A Mestek 97 FC   (HL6K)
Ne 14.9.08 15:00 HANSP Vixens England Praha   (HL8P)
Ne 14.9.08 16:15 HANSP Šotgani Farkáň 92 1.FC   (HL5I)
Ne 14.9.08 17:30 HANSP Paraguay Neumann S.K.   (HL5I)
Ne 14.9.08 18:45 HANSP Absinth Bez názvu   (HL5I)
Ne 14.9.08 20:00 HANSP Ugandská ťava Pražské Peklo   (HL6K)

12. 12. 08 17:00 DEKAN Lipodur FC A Huňáč PK 11. 3:4 (2:0)
Huňáč se ve druhé půli oklepal z dvoubrankové ztráty, i z katastrofálních povětrnostních podmínek a zaslouženě doklouzal k vítězství. Pavel Trojan
Lipodur FC A Huňáč PK
Tomáš Benda – Ladislav Benda, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Vladimír Vindiš, Marek Žižka vs Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Jiří Míšek, Boris Neciuk, Radek Patrovský, Radek Pekárek, Jiří Princ, Petr Šauer, Taras Vatral
14. Radek Patrovský
28. 11. 08 18:15 HANSP Gladiators Beroun Lipodur FC A 10. 4:2 (0:1)
Vyhrocené utkání, plné osobních soubojů, které po zlepšeném výkonu ve druhém poločase, zaslouženě vyhráli Berounští Gladiatoři. Jan Lehovec, Miroslav Krpata
Gladiators Beroun Lipodur FC A
Vojtěch Marcín – Radek Beneda, Oldřich Ježek, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk, David Tregler, Tomáš Vyskočil vs Tomáš Benda – Petr Benda, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka
36. Samuel Kuchař
39. David Tregler
44., 52. Otmar Ondra
10. Petr Benda
60. Jiří Cvejn
21. 11. 08 18:15 HANSP Lipodur FC A Fugas CF B 9. 4:5 (3:0)
V poli vyrovnané utkání, ale přesto se v poločase zdálo, že je rozhodnuto. Lipodur pohodlně vedl a nic nenasvědčovalo zvratu. Fugasu se však ve druhé půli rozstřílel Kreuz, který likvidoval soupeřova gólmana jednou dělovkou za druhou. Čtyřmi góly v rozmezí devíti minut Fugas otočil skóre. V 50.minutě ještě vyrovnal nádhernou střelou z přímého kopu Cvejn, ale poslední slovo měl Fugas, tedy konkrétně Zeman pět minut před koncem. Jiří Volf
Lipodur FC A Fugas CF B
Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka vs Jan Kron – Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Lukáš Kreuz, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek, Lukáš Zeman
44. Jaroslav Špryňar
7. 11. 08 18:15 HANSP Efficenza AC Lipodur FC A 8. 2:6 (0:4)
Nasazení a bojovnost, ale i vypjatá atmosféra patřily k tomuto souboji. Prohra o čtyři branky je pro Efficenzu možná příliš krutá, nicméně Lipodur těžil z lepšího proměňování šancí. Roman Werner, Josef Glaser
Efficenza AC Lipodur FC A
Marek Ďuriník – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Michal Drebitka, Břetislav Klápště, Petr Louda, Martin Pobuda, Ondřej Smoček, Jiří Tlamsa vs Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka
34. Petr Louda
37. Kamil Bouzid
2. Jiří Cvejn
3., 27., 52. Petr Dvořák
16. Jan Plachý
45. Petr Benda
31. 10. 08 18:15 HANSP Lipodur FC A Batalion 91 A 7. 2:4 (1:0)
Místy mírně nervózní zápas s množstvím nadávek a strkanic, někdy ale i s pěkným fotbalem. Utkání rozhodl ve druhé půli ve svůj prospěch Batalion. Tomáš Husák, Petr Kos
Lipodur FC A Batalion 91 A
Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka vs Viktor Vaniš – Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Pavel Kubelka, Michal Lazur, Luboš Rudiš, Tomáš Soukup
54. Petr Dvořák
32. Pavel Kubelka
37. OG
44., 50. Tomáš Soukup
17. 10. 08 18:15 HANSP Šejk Peterka Lipodur FC A 6. 4:2 (1:1)
Bojovné utkání, s dohráváním osobních soubojů. První poločas byl vyrovnaný, ve druhém se Šejkové utrhli a během tří minut získali tříbrankový náskok. Lipodur už pouze v závěru kosmeticky upravil výsledek. Vyhrál techničtější tým.
Šejk Peterka Lipodur FC A
Josef Kubelka – David Chmelař, Karel Ejem, Martin Ejem, Petr Hach, Michal Holík, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Tomáš Benda – Petr Benda, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Vladimír Vindiš, Marek Žižka
24. Michal Urbančík
46., 49. Lukáš Šalamoun
48. Michal Holík
57 Petr Hach 23. Petr Dvořák
58. Jakub Reimar
50. Petr Dvořák
10. 10. 08 18:15 HANSP Lipodur FC A Pyjavíce FK 5. 1:1 (0:1)
Zápas dobré úrovně, hraný slušně. Jaroslav Červenka
Lipodur FC A Pyjavíce FK
Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš vs Lubomír Kraus – Jan Friml, Jan Galetka, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Jan Obrtel, Petr Pouzar, Michal Slabý
36. Jan Plachý 30. Michal Slabý
3. 10. 08 18:15 HANSP Podolka FC Lipodur FC A 4. 1:5 (0:1)
Krásný a rychlý zápas, hraný naprosto férově. Z obou týmů byla vidět chuť hrát. Vyhrál Lipodur, protože měl lepší zakončení. Radost pískat. Michal Marek
Podolka FC Lipodur FC A
Petr Vyleťal – Petr Baštář, Richard Bednář, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš, Bernard Tecqui vs Ladislav Benda – Tomáš Benda, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš
46. Bernard Tecqui 27., 60. Jan Plachý
33., 34., 60. Petr Dvořák
19. 9. 08 19:00 TEMPO Lipodur FC A Los Bimbananos 3. 6:4 (2:2)
Pohledné, důrazné utkání, kterému by asi slušela remíza, jenomže famózní Dvořák byl proti. Jan Krůta, Lukáš Habart
Lipodur FC A Los Bimbananos
Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš vs Ondřej Nový – Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
25., 30., 40., 58. Petr Dvořák
33. Petr Benda
39. Jiří Cvejn
5., 29., 37. Jan Kuchař
50. OG
20. Matěj Záhorský
12. 9. 08 18:15 HANSP Vládci Prahy Lipodur FC A 2. 3:1 (1:1)
Průměrný zápas se šancemi na obou stranách. Vítěz lépe využil své příležitosti. Jaroslav Červenka
Vládci Prahy Lipodur FC A
Karel Erben – Jan Bílek, Josef Brandejs, Adam Hlava, Jakub Klíma, Michal Paleček, David Sváček vs Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka
3. Josef Brandejs
42. Jan Bílek
44. Jakub Klíma
13. Petr Dvořák
5. 9. 08 20:15 TEMPO Káca FC B Lipodur FC A 1. 5:6 (0:1)
Pohledné utkání s velkým množstvím šancí na obou stranách. Domácím uteklo sedm minut ve druhé půli, kdy inkasovali čtyři branky. Potom se ještě dokázali zvednout a zápas zdramatizovat, ale vyrovnat už nestačili. Jan Švorc, Lukáš Habart