Út 7.10.08 19:00 P3 Katovna Žižkov Zlatý tygr   (VL1A)
Út 7.10.08 20:15 P3 D.G.Team GFC Regent B   (HL7B)
Po 17.11.08 16:15 P3 Kunratickej odkaz Hell Avalanche   (HL7J)
Po 17.11.08 17:30 P3 Medicína Cvrčci FC   (HL4C)
St 10.12.08 19:30 DEKAN Dřevorubci Modřany V Klokan club Perón V   (VL1A)
St 10.12.08 20:45 DEKAN Pražská legie 2000 Cvrčci FC   (HL4C)

12. 12. 08 17:00 zzNOVOB Káca FC B Vládci Prahy 11. 2:2 (1:1)
Pohodové utkání, jehož kvalitu výrazně ivlivinil nekvalitní terén. Hrálo se na sněhu a tak, kdo si nepřinesl sněžnice, ten po hřišti spíš bruslil. Přesto hráči obou týmů bojovali(chvílemi spíš s gravitací) a podali dobrý výkon.
Káca FC B Vládci Prahy
Miroslav Tesař – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Čestmír Pavlásek, Michal Socha vs Karel Erben – Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Michal Nejedlo, Michal Paleček, Jiří Procházka, David Sváček
20. Pavel Baláž
32. Zdeněk Chrudimský
23. OG
40. Michal Paleček
28. 11. 08 18:15 BECH Vládci Prahy Šejk Peterka 10. 1:3 (1:2)
První poločas přinesl celkem vyrovnanou hru. Šejkové sice v poločase vedli, ale na Vládcích bylo vidět, že chtějí vyrovnat. Bohužel inkasovali ještě jeden gól a nešťastně prohráli. Rostislav Klouda
Vládci Prahy Šejk Peterka
Karel Erben – Matyáš Hilgert, Adam Hlava, Jakub Klíma, Michal Paleček, Jiří Procházka, Antonín Snopek, David Sváček vs Josef Kubelka – Jaroslav Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Martin Ejem, Petr Hach, Michal Holík, Filip Krejča, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
15. Jakub Klíma 19., 38. Lukáš Šalamoun
28. Michal Holík
21. 11. 08 20:45 HANSP Huňáč PK Vládci Prahy 9. 1:1 (0:1)
Zápas se hrál ve velmi bojovném duchu. Vyrovnaný duel plný střetů, skončil zaslouženou remízou. Daniel Klust, Filip Kulovaný
Huňáč PK Vládci Prahy
Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Boris Neciuk, Radek Patrovský, Radek Pekárek, Jiří Princ, Petr Šauer vs Antonín Snopek – Josef Brandejs, Karel Erben, Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Michal Nejedlo, Michal Paleček, David Sváček
41. Radek Pekárek 14. Michal Paleček
8. 11. 08 11:15 zzTKSPA Vládci Prahy Pyjavíce FK 8. 2:0 (1:0)
Naprosto vyrovnané utkání. Rozhodla střelecká aktivita Vládců Prahy. Marek Smetana, Jaromír Machej
Vládci Prahy Pyjavíce FK
Karel Erben – Josef Brandejs, Matyáš Hilgert, Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Štefan Páleník, Jiří Procházka, Antonín Snopek, David Sváček vs Lubomír Kraus – Jan Friml, Jan Galetka, Jan Jedlička, Martin Matějček, Pavel Pazdýrka, Karel Roubíček, Tomáš Tominec
5. David Sváček
38. Štefan Páleník
31. 10. 08 17:00 STOD Gladiators Beroun Vládci Prahy 7. 0:3 (0:2)
Rychlý zápas, který vyhrál techničtější tým. Poradil si s rychlým povrchem a bojujícím soupeřem, který jim nedal nic zadarmo. Jan Pichl, Dušan Blaha
Gladiators Beroun Vládci Prahy
Vojtěch Marcín – Radek Beneda, Milan Březina, Oldřich Ježek, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk, David Tregler, Tomáš Vyskočil vs Karel Erben – Josef Brandejs, Matyáš Hilgert, Adam Hlava, Jakub Klíma, Michal Paleček, Antonín Snopek, David Sváček
9., 24. Jakub Klíma
36. Matyáš Hilgert
24. 10. 08 17:45 TEMPO Vládci Prahy Podolka FC 6. 6:1 (2:1)
Podolka zaspala začátek utkání a než si hráči uvědomili, že se hraje, tak prohrávali 2:0. Ke konci první půle se jim podařilo snížit a vypadalo to, že druhý poločas bude napínavý, ale... Po změně stran už na hřišti dominovalo pouze mužstvo Vládců a navyšovalo svůj náskok. Zasloužená výhra. Jaroslav Novotný, Jiří Lokvenc
Vládci Prahy Podolka FC
Antonín Snopek – Josef Brandejs, Karel Erben, Matyáš Hilgert, Adam Hlava, Jakub Klíma, Michal Paleček, Jiří Procházka, David Sváček vs Robert Tržil – Petr Baštář, Richard Bednář, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Milan Musil, Jiří Nekola, Marek Ranš
4., 40., 45. Jakub Klíma
6. Michal Paleček
35. Adam Hlava
48. Josef Brandejs
26. Milan Musil
10. 10. 08 20:45 HANSP Fugas CF B Vládci Prahy 5. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, které nasměroval k výhře Fugasu nešťstný vlastní gól po rohovém kopu. Fugas se soustředil na protiútoky a tvrdě trestal. V dramatické druhé půli ho podržel brankář. Petr Casanova, Jan Kostříž
Fugas CF B Vládci Prahy
Martin Peška – Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Kron, Petr Sova, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek, Libor Vaněk, Lukáš Zeman vs Karel Erben – Josef Brandejs, Matyáš Hilgert, Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Michal Paleček, David Sváček
6. OG
43. Jan Klozar
52. Libor Vaněk
3. 10. 08 19:00 TEMPO Vládci Prahy Los Bimbananos 4. 2:4 (1:0)
Utkání slušné úrovně, ve kterém se Vládci v úvodu ujali vedení a to jim vydrželo až do 49.minuty. Po vyrovnaání vlastním golem přidali hráči Bimbananos tři rychlé branky, čímž rozhodli o svém vítězství.
Vládci Prahy Los Bimbananos
Adam Hlava – Josef Brandejs, Karel Erben, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Jiří Procházka, Antonín Snopek, David Sváček vs Ondřej Nový – Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
3. Jakub Klíma
59. Adam Hlava
49. OG
53. Jan Kuchař
55. Jiří Konečný
56. Matěj Záhorský
19. 9. 08 19:15 ZAK Efficenza AC Vládci Prahy 3. 4:1 (2:1)
V poklidu a čistě hrané utkání, kterému nechyběla svižnost, kvalita, ani góly. Žádný z týmů neměl drtivou převahu. O výsledku rozhodla střelecká potence a chladnokrevnost Dittera. Tomáš Kriebel, David Levý
Efficenza AC Vládci Prahy
Petr Louda – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Michal Drebitka, Břetislav Klápště, Ondřej Smoček, Marian Svoboda, Jiří Tlamsa vs Antonín Snopek – Jan Bílek, Josef Brandejs, Karel Erben, Matyáš Hilgert, Adam Hlava, Jakub Klíma, Michal Paleček, Jiří Procházka, David Sváček
6., 45., 48. Jiří Ditter
25. Jiří Tlamsa
14. Jakub Klíma
12. 9. 08 18:15 HANSP Vládci Prahy Lipodur FC A 2. 3:1 (1:1)
Průměrný zápas se šancemi na obou stranách. Vítěz lépe využil své příležitosti. Jaroslav Červenka
Vládci Prahy Lipodur FC A
Karel Erben – Jan Bílek, Josef Brandejs, Adam Hlava, Jakub Klíma, Michal Paleček, David Sváček vs Tomáš Benda – Ladislav Benda, Petr Benda, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš, Marek Žižka
3. Josef Brandejs
42. Jan Bílek
44. Jakub Klíma
13. Petr Dvořák
5. 9. 08 19:00 P1 Batalion 91 A Vládci Prahy 1. 1:1 (1:1)
Pohledné utkání zřejmě aspirantů na vyšší soutěž. Vládci Prahy po většinu utkání dominovali, ale bohužel neproměnili řadu brankových příležitostí a nepohlídali si závěr poločasu. Batalion tak dokázal z jedné z mála šancí vyrovnat.