So 20.9.08 08:45 zzZARUB Pajzovna FC Partizan Praha   (HL6G)
So 20.9.08 10:00 zzZARUB 1.FP Praha Blue flame   (HL5F)
So 11.10.08 08:45 zzZARUB Partizan Praha Petrovice A   (HL6G)
So 11.10.08 10:00 zzZARUB FC 1869 Blue flame   (HL5F)
So 25.10.08 08:45 zzZARUB Torpedo Praclub Příkopy FC   (HL8H)
So 25.10.08 10:00 zzZARUB Morová rána 1.FC Blue flame   (HL5F)

12. 12. 08 17:00 zzNOVOB Káca FC B Vládci Prahy 11. 2:2 (1:1)
Pohodové utkání, jehož kvalitu výrazně ivlivinil nekvalitní terén. Hrálo se na sněhu a tak, kdo si nepřinesl sněžnice, ten po hřišti spíš bruslil. Přesto hráči obou týmů bojovali(chvílemi spíš s gravitací) a podali dobrý výkon.
Káca FC B Vládci Prahy
Miroslav Tesař – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Čestmír Pavlásek, Michal Socha vs Karel Erben – Adam Hlava, Svatopluk Hybš, Jakub Klíma, Michal Nejedlo, Michal Paleček, Jiří Procházka, David Sváček
20. Pavel Baláž
32. Zdeněk Chrudimský
23. OG
40. Michal Paleček
29. 11. 08 12:30 zzZARUB Huňáč PK Káca FC B 10. 2:6 (2:4)
Vyhrál fotbalovější tým Káca, který o svém vítězství rozhodl už v prvním poločase.
Huňáč PK Káca FC B
Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Boris Neciuk, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Petr Šauer, Taras Vatral vs Michal Socha – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Jaroslav Malý, Čestmír Pavlásek, Karel Socha, Miroslav Tesař, Michal Zemjánek
23. Taras Vatral
28. Boris Neciuk
7. Karel Socha
9. Pavel Baláž
12., 50. Miroslav Tesař
20., 43. Čestmír Pavlásek
21. 11. 08 17:00 STOD Káca FC B Gladiators Beroun 9. 5:1 (4:0)
Tým Káca dominoval celému utkání. Byl techničtější, důraznější i rychlejší. Gladiators se neprosadili ani v přesilovce po vyloučení domácího hráče. Martin Kavalír, Petr Adam
Káca FC B Gladiators Beroun
Václav Kacovský – Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Jaroslav Malý, Josef Okrouhlický, Čestmír Pavlásek, Karel Socha, Michal Socha, Jaroslav Špánek vs Vojtěch Marcín – Milan Březina, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk, David Tregler, Pavel Vališ, Tomáš Vyskočil
2. Josef Okrouhlický
13. Michal Socha
15. Karel Socha
20., 35. Zdeněk Chrudimský
46 Josef Okrouhlický 37. Samuel Kuchař 46. Samuel Kuchař
7. 11. 08 20:45 HANSP Fugas CF B Káca FC B 8. 1:4 (1:0)
Pěkný, rychlý, na souboje a brankové přežitosti bohatý zápas. Oba týmy byly poněkud přemotivované, což vyústilo v rozdávání žlutých karet. Fugas doplatil na nemožnost střídání, čehož Káca využila ve druhé půli, kdy čtyřmi brankami otočila zápas. Jan Vintr
Fugas CF B Káca FC B
Jan Klozar – Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Lukáš Kreuz, Jan Kron, Jaroslav Špryňar vs Michal Socha – Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Josef Okrouhlický, Čestmír Pavlásek, Karel Socha, Miroslav Tesař, Michal Zemjánek
3. Lukáš Kreuz 33 Petr Gemza
51 Zdeněk Drozd
33., 59. Zdeněk Chrudimský
34. Karel Socha
55. Čestmír Pavlásek
21. Josef Okrouhlický
31. 10. 08 19:15 ZAK Káca FC B Efficenza AC 7. 4:2 (2:1)
V první půli klidné utkání, se po změně stran trochu přitvrdilo. Káca byla fotbalovějším týmem a po zásluze vyhrála. V jejím dresu podal velmi dobrý výkon gólman Kacovský. Roman Kubričan
Káca FC B Efficenza AC
Václav Kacovský – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Čestmír Pavlásek, Karel Socha, Jaroslav Špánek, Miroslav Tesař, Michal Zemjánek vs Marek Ďuriník – Jiří Ditter, Břetislav Klápště, Petr Louda, Martin Pobuda, Jiří Tlamsa
27. Petr Louda
19. 10. 08 10:00 HANSP Batalion 91 A Káca FC B 6. 3:7 (2:5)
Zápas rozhodl raketový nástup Kácy, ve kterém se jim podařilo vstřelit čtyři branky. Po necelé čtvrthodince tak bylo prakticky rozhodnuto o vítězi utkání. I přes velkou snahu se Batalionu nepodařilo otočit a naopak ještě inkasoval z brejků. Střelecky se blýsknul hlavně Špánek, jemuž se podařilo vstřelit 5 branek. Jan Mocek
Batalion 91 A Káca FC B
Viktor Vaniš – Petr Bartoš, Jindřich Ferkl, Pavel Kubelka, Jan Kůstka, Michal Lazur, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Marcel Šmídek vs Václav Kacovský – Zdeněk Chrudimský, Patrik Juda, Čestmír Pavlásek, Karel Socha, Michal Socha, Jaroslav Špánek, Miroslav Tesař, Michal Zemjánek
15., 22. Pavel Kubelka
34. Jindřich Ferkl
4., 12., 13., 26., 37. Jaroslav Špánek
9. Zdeněk Chrudimský
41. Michal Zemjánek
10. 10. 08 18:15 BECH Káca FC B Šejk Peterka 5. 5:4 (2:4)
Na šestou ligu velmi důrazný a rychlý zápas. Lepším mužstvem byl v prvním poločase Šejk, ale díky obrovské vůli po vítězství a důrazu mohl nakonec slavit tým Káca, který lépe zvládl konec utkání. Petr Fulín
Káca FC B Šejk Peterka
Václav Kacovský – Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Josef Okrouhlický, Čestmír Pavlásek, Karel Socha, Michal Socha, Michal Zemjánek vs Martin Ejem – David Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Michal Holík, Filip Krejča, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
19. Lukáš Šalamoun
26. 9. 08 17:45 zzZARUB Pyjavíce FK Káca FC B 4. 2:2 (1:1)
Zbytečně nervózní a z obou stran vyhecované utkání, ve které sice měli více ze hry hosté, ale museli dvakrát dotahovat náskok soupeře. Ze závěrečného tlaku se již týmu Káca skórovat nepodařilo a tak zápas skončil remízou. Karel Hampl
Pyjavíce FK Káca FC B
Lubomír KrausJan Friml, Jan Galetka, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Jan Obrtel, Karel Roubíček vs Čestmír Pavlásek – Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Patrik Juda, Josef Okrouhlický, Karel Socha, Michal Socha, Jaroslav Špánek, Michal Zemjánek
8. Jan Jedlička
37. Jaroslav Kraus
30. Jaroslav Špánek
48. Karel Socha
19. 9. 08 18:15 HANSP Káca FC B Podolka FC 3. 4:2 (0:0)
Velice agresivní utkání, plné ostrých zákroků. Mužstvo Káca proměnilo nabídnuté šance. Kdyby oba týmy zírnili agresivitu, jistě by to bylo pohledné utkání. Milan Bradáč, Radek Janouch
Káca FC B Podolka FC
Václav Kacovský – Zdeněk Chrudimský, Patrik Juda, Čestmír Pavlásek, Karel Socha, Michal Socha vs Petr Vyleťal – Petr Baštář, Richard Bednář, Martin Hradec, Pavel Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš, Bernard Tecqui
31. OG
41., 55. Karel Socha
50., 59. Petr Baštář
12. 9. 08 18:00 zzZARUB Los Bimbananos Káca FC B 2. 1:6 (1:3)
Obě mužstva předvedla pohledný fotbal, s řadou šancí, které ale povtšinou proměňovali jen hráči Kácy. Hráčům Bimbananos chyběl při zakončení klid a nebo jim stál v cestě dobře postavený brankář. Nebýt toho, mohl být zápas dramatičtější. Ondřej Imlauf, Jan Beck
Los Bimbananos Káca FC B
Jiří Hrdlička – Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Ondřej Nový, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský vs Václav Kacovský – Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Patrik Juda, Josef Okrouhlický, Čestmír Pavlásek, Karel Socha, Michal Socha, Jaroslav Špánek
30. Jan Kuchař 3. Čestmír Pavlásek
9., 24., 53. Michal Socha
50., 59. Zdeněk Chrudimský
5. 9. 08 20:15 TEMPO Káca FC B Lipodur FC A 1. 5:6 (0:1)
Pohledné utkání s velkým množstvím šancí na obou stranách. Domácím uteklo sedm minut ve druhé půli, kdy inkasovali čtyři branky. Potom se ještě dokázali zvednout a zápas zdramatizovat, ale vyrovnat už nestačili. Jan Švorc, Lukáš Habart