So 20.9.08 08:45 BECH Lynx Sen Černý Most II PG   (HL6G)
So 20.9.08 10:00 BECH Výtržník HFC Notorkros FK   (HL5F)
Ne 28.9.08 15:00 BECH Basta fidli B GoHosp PK   (HL7K)
Ne 28.9.08 16:15 BECH Poštmistři A Pražská hovada   (HL8R)
St 8.10.08 17:00 BECH Arseanal FC Spící jeleni   (HL8D)
St 8.10.08 18:15 BECH Czech line Namo FC   (HL6C)

12. 12. 08 17:00 BECH Šejk Peterka Batalion 91 A 11. 2:2 (1:2)
Zápas se hrál na zasněženém povrchu. Od začátku velmi bojovné utkání s minimem šancí. Druhý poločas byl méně kvalitní. Martin Koutek
Šejk Peterka Batalion 91 A
Josef Kubelka – Jaroslav Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Martin Ejem, Petr Hach, Michal Holík, Filip Krejča, Lukáš Šalamoun, Petr Sudek vs Jan Kůstka – Petr Bartoš, Jindřich Ferkl, Pavel Kubelka, Michal Lazur, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Tomáš Soukup, Viktor Vaniš
25. Lukáš Šalamoun
57. Petr Chmelař
40 Michal Holík 4., 17. Pavel Kubelka
28. 11. 08 18:15 BECH Vládci Prahy Šejk Peterka 10. 1:3 (1:2)
První poločas přinesl celkem vyrovnanou hru. Šejkové sice v poločase vedli, ale na Vládcích bylo vidět, že chtějí vyrovnat. Bohužel inkasovali ještě jeden gól a nešťastně prohráli. Rostislav Klouda
Vládci Prahy Šejk Peterka
Karel Erben – Matyáš Hilgert, Adam Hlava, Jakub Klíma, Michal Paleček, Jiří Procházka, Antonín Snopek, David Sváček vs Josef Kubelka – Jaroslav Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Martin Ejem, Petr Hach, Michal Holík, Filip Krejča, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
15. Jakub Klíma 19., 38. Lukáš Šalamoun
28. Michal Holík
21. 11. 08 18:15 BECH Pyjavíce FK Šejk Peterka 9. 2:11 (1:6)
Pohledný a hlavně rychle hraný zápas, ve kterém Šejkové jasně přehrávali svého soupeře a celou dobu diktovali tempo hry. Vít Ulrich, Jan Šmucr
Pyjavíce FK Šejk Peterka
Lubomír Kraus – Jan Friml, Jan Galetka, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Pavel Pazdýrka, Tomáš Tominec vs Josef Kubelka – Jaroslav Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Martin Ejem, Petr Hach, Michal Holík, Filip Krejča, Lukáš Šalamoun
46. David Chmelař
7. 11. 08 18:15 BECH Šejk Peterka Podolka FC 8. 5:2 (4:1)
Než se Podolka rozkoukala, už prohrávala 2:0. Potom celkem vyrovnané utkání. Ondřej Marušák, Martin Koranda
Šejk Peterka Podolka FC
Josef Kubelka – David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Martin Ejem, Petr Hach, Michal Holík, Filip Krejča, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Petr Vyleťal – Richard Bednář, Martin Hradec, Milan Musil, Jiří Nekola, Bernard Tecqui
1., 2., 24. Lukáš Šalamoun
18. Petr Chmelař
56. Michal Holík
26. Milan Musil
38. Martin Hradec
31. 10. 08 18:15 BECH Los Bimbananos Šejk Peterka 7. 4:0 (1:0)
Utkání se odehrálo plně v režii Los Bimbananos. K ničemu soupeře nepustili a zaslouženě vyhráli. I když se Šejkové snažili, gól se jim vstřelit nepodařilo.
Los Bimbananos Šejk Peterka
Ondřej Nový – Jan Cettl, Jan Knap, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil vs Josef Kubelka – David Chmelař, Petr Chmelař, Martin Ejem, Petr Hach, Michal Holík, Petr Sudek, Jan Tlášek, Michal Urbančík
12. Jakub Synek
51., 53. Jan Kuchař
56. Rostislav Starý
17. 10. 08 18:15 HANSP Šejk Peterka Lipodur FC A 6. 4:2 (1:1)
Bojovné utkání, s dohráváním osobních soubojů. První poločas byl vyrovnaný, ve druhém se Šejkové utrhli a během tří minut získali tříbrankový náskok. Lipodur už pouze v závěru kosmeticky upravil výsledek. Vyhrál techničtější tým.
Šejk Peterka Lipodur FC A
Josef Kubelka – David Chmelař, Karel Ejem, Martin Ejem, Petr Hach, Michal Holík, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Tomáš Benda – Petr Benda, Jiří Cvejn, Petr Dvořák, Jan Plachý, Jakub Reimar, Vladimír Vindiš, Marek Žižka
24. Michal Urbančík
46., 49. Lukáš Šalamoun
48. Michal Holík
57 Petr Hach 23. Petr Dvořák
58. Jakub Reimar
50. Petr Dvořák
10. 10. 08 18:15 BECH Káca FC B Šejk Peterka 5. 5:4 (2:4)
Na šestou ligu velmi důrazný a rychlý zápas. Lepším mužstvem byl v prvním poločase Šejk, ale díky obrovské vůli po vítězství a důrazu mohl nakonec slavit tým Káca, který lépe zvládl konec utkání. Petr Fulín
Káca FC B Šejk Peterka
Václav Kacovský – Zdeněk Chrudimský, Aleš Houra, Josef Okrouhlický, Čestmír Pavlásek, Karel Socha, Michal Socha, Michal Zemjánek vs Martin Ejem – David Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Michal Holík, Filip Krejča, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
19. Lukáš Šalamoun
3. 10. 08 18:15 BECH Šejk Peterka Huňáč PK 4. 5:3 (1:1)
Naprosto poklidné utkání, ve kterém měli trvalou převahu domácí, ale ještě 5 minut před koncem, vedli chytře a obětavě hrající hosté. Až v samotném závěru si třemi slepenými góly zajistil výhru Šejk Peterka.
Šejk Peterka Huňáč PK
Josef Kubelka – David Chmelař, Karel Ejem, Martin Ejem, Petr Hach, Michal Holík, Lukáš Šalamoun, Petr Sudek vs Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Radek Patrovský, Radek Pekárek
8., 55., 56. Lukáš Šalamoun
34. Michal Holík
57. Petr Hach
18. Oldřich Benda
40. Radek Patrovský
48. Jan Malý
19. 9. 08 17:00 STOD Gladiators Beroun Šejk Peterka 3. 2:1 (0:0)
Pohledné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Rozhodl druhý poločas, v němž dali Gladiatoři o branku víc. Václav Jozífek, Jaroslav Matoušek
Gladiators Beroun Šejk Peterka
Vojtěch Marcín – Milan Březina, Vít Holub, Otmar Ondra, Stanislav Pospíšil, Michael Pour, Martin Schenk, David Tregler, Tomáš Vyskočil vs Karel Ejem – Petr Hach, Michal Holík, Filip Krejča, Lukáš Šalamoun, Petr Sudek, Michal Urbančík
46., 52. Milan Březina 40. Michal Holík
12. 9. 08 18:15 BECH Šejk Peterka Fugas CF B 2. 4:3 (2:2)
V poklidu a přátelské atmosféře hrané utkání, s mnoha krásnými akcemi. Přetahovanou o výsledek nakonec vyhrálo mužstvo s nejplatnějším hráčem na hřišti Lukášem Šalamounem.
Šejk Peterka Fugas CF B
Martin Ejem – David Chmelař, Petr Chmelař, Filip Dlouhý, Karel Ejem, Petr Hach, Michal Holík, Filip Krejča, Josef Kubelka, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Jan Klozar – Zdeněk Drozd, Martin Peška, Václav Profes, Petr Sova, Jan Stiborek, Lukáš Zeman
7., 8. Michal Holík
31. Michal Urbančík
53. Filip Dlouhý
3., 29. Zdeněk Drozd
47. Petr Sova
5. 9. 08 19:15 ZAK Efficenza AC Šejk Peterka 1. 2:6 (1:1)
Velmi pohledný a rychlý zápas, s mnoha krásnými akcemi. Efficenza byla v prvním poločase lepším týmem, ale srazila ji laciná vyrovnávací branka Šejků. Ve druhé půli tačal efektivně zakončovat Holík... Michal Anděl, Tomáš Hettner
Efficenza AC Šejk Peterka
Marek Ďuriník – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Pavel Harašta, Břetislav Klápště, Petr Louda, Ondřej Smoček, Marian Svoboda, Jiří Tlamsa vs Josef Kubelka – David Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Michal Holík, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík