So 20.9.08 08:45 zzPODVI Hyens United Sedmikráskov Čimice   (HL8I)
So 20.9.08 10:00 zzPODVI Profesoři Rychlá rota   (HL8I)
So 18.10.08 15:00 ZAK Šnek FC A Šílené veverky   (HL7G)
So 18.10.08 16:15 ZAK Kvantanámo Defect Praha   (HL8G)
So 13.12.08 12:30 ZAK xPěstební dělnice Mokrý banditi   (HL8J)
So 13.12.08 13:45 ZAK Šílené veverky Cosmetic   (HL7G)

7. 12. 08 13:45 ZAK Manchlastr FC Válcovny plechu MS FC 11. 2:2 (0:0)
Kvalitou toto utkání vysoce předčilo sedmou ligu. V prvním poločase ještě oťukávaná, ale po změně stran se hra otevřela a začaly padat branky. Vzhledem k průběhu utkání je remíza pro Manchlastr zklamáním. Jiří Hail, Petr Jelínek
Manchlastr FC Válcovny plechu MS FC
Lukáš Kuba – Jakub Bečvář, Petr Bejček, Svatopluk Dobruský, David Kubík, Tomáš Řádek, Patrik Ryba, Miroslav Sládek, Jakub Tichý, Matěj Veselý vs David Schopf – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek, Martin Vondrášek
43. Miroslav Sládek
50. Jakub Tichý
33. Roman Geyer
59. Jan Štěpánek
23. 11. 08 13:45 ZAK Válcovny plechu MS FC Suchdol stars RSC C 10. 3:0 (1:0)
Po vyrovnaném prvním poločase, se nakonec zaslouženě radovaly Vácovny. Pavel Štern, David Ambartsumyan
Válcovny plechu MS FC Suchdol stars RSC C
David Schopf – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek, Martin Vondrášek vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Milan Jarkovský, Matěj Kotlín, Jakub Krebs, Jakub Mareš, Jan Seidl
16. Martin Vondrášek
48. Radek Holeček
56. Roman Geyer
9. 11. 08 13:45 ZAK Jednota Košík Válcovny plechu MS FC 9. 0:6 (1:1)
Utkání předčasně ukončeno v 45.minutě z důvodu opakovaného neuposlechnutí vyloučeného Tecla, ani po upozornění kapitána týmu. A opět hrubě nadával a odkopával míč připravený ke hře.

STDK zápas kontumovala ve prospěch týmu Válcovny plechu MS FC.
Jednota Košík Válcovny plechu MS FC
Miloš Pína – Petr Došlý, Tomáš Erben, Daniel Fanta, Bronislav Hagovský, Jaromír Machej, Marek Smetana, František Stegmüller   , Jiří Tecl vs Josef Štěpánek – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Martin Vondrášek
22. Jiří Tecl 43 Jiří Tecl
43 Tomáš Erben
43 Jiří Tecl
9. Jan Franc 15. Jan Franc
26. 10. 08 13:45 ZAK Válcovny plechu MS FC Sme moc 8. 2:1 (2:0)
Válcovny tvořily hru a Sme moc hrozili z brejků. Ve druhé půli se hra vyrovnala, i když snížení Sme moc přišlo po hrubé chybě Válcoven. Závěrečný tlak hostům kýžené vyrovnání nepřinesl. Michal Zvoník
Válcovny plechu MS FC Sme moc
Michal Bláha – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Radek Voštiňák – Libor Bečvář, Josef Březina, Ondřej Fišer, Jan Markalous, Jan Pokorný, Filip Šarboch, Václav Šimáček, Stanislav Vlasák, Martin Vodrážka
8. Pavel Abrahám
20. Jan Franc
44. Václav Šimáček
19. 10. 08 15:00 BECH GoHosp PK Válcovny plechu MS FC 7. 3:2 (2:0)
Velmi kvalitní a čistě vedené utkání. Vyhrál šťastnější tým GoHosp. Martin Šíbal, Zdeněk Klein
GoHosp PK Válcovny plechu MS FC
Marek Farda – Petr Černý, Ondřej Doleček, Petr Hejra, Ondřej Kolenský, Radek Nezbeda, Marek Řeháček, Vilém Řehák, Ivan Sikora, Ondřej Vank vs Michal Bláha – Pavel Abrahám, Jan Franc, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek, Martin Vondrášek
23., 54. Marek Řeháček
26. Ondřej Vank
33. Jan Štěpánek
35. Radek Holeček
12. 10. 08 13:45 ZAK Válcovny plechu MS FC Senioři Praha B 6. 3:2 (2:1)
Vyhrálo šťastnější mužstvo. Marek Mach
Válcovny plechu MS FC Senioři Praha B
Roman Geyer – Pavel Abrahám, Jan Franc, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek, Martin Vondrášek vs Karel Koschin – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Jan Bozděch, Pavel Hampl, Bohuslav Macháček, Petr Pokorný, Tomáš Vítek
6., 55. Martin Vondrášek
8. Josef Štěpánek
20 Josef Štěpánek 7., 45. Tomáš Vítek 23. Karel Koschin
5. 10. 08 13:45 ZAK Gangbeng Válcovny plechu MS FC 5. 0:2 (0:0)
Velmi bojovné utkání s mnoha nepřesnostmi, ale neustálou snahou. A jelikož si hosté vybrali smůlu na několik zápasů dopředu, po nastřelení břevna a tyče, bez golového efektu. Odešli ze zápasu poražení po dvou brankách domácích. Martin Macko
Gangbeng Válcovny plechu MS FC
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Michal Bláha – Pavel Abrahám, Roman Geyer, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
35. Josef Štěpánek
52. Roman Geyer
28. 9. 08 13:45 ZAK Válcovny plechu MS FC Sebranka FC B 4. 2:3 (2:3)
Sebranka šla do vedení hned z první akce zápasu. Válcovny po pěkné kombinační akci vyrovnaly, ale Sebranka se poté během jedné minuty (17-18) dostala do dvoubrankového trháku. Soupeři se do konce utkání podařilo jen snížit. Zápasu by však více slušela remíza. Patrik Laibl, Michal Černoch
Válcovny plechu MS FC Sebranka FC B
Michal Bláha – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Ondřej Laun – Bohumil Černý, Michal Hlavatý, Petr Karban, Martin Kasal, Aleš Komárek, Tomáš Kopal, Tomáš Svoboda
11. Roman Geyer
25. Pavel Abrahám
1. Petr Karban
17. Tomáš Svoboda
18. Martin Kasal
50. Tomáš Svoboda
21. 9. 08 13:45 ZAK Buffeti HK Válcovny plechu MS FC 3. 8:5 (3:3)
Velmi pohodové utkání, kde zpočátku měla navrch Válcovna, ale Buffeti bojovným výkonem a hlavně třemi brankami v úvodu druhé půle, strhli vítězství na svou stranu. Svou roli sehrál i fakt, že Válcovny hrály celý zápas bez střídání. Tomáš Říha, Martin Budař
Buffeti HK Válcovny plechu MS FC
Petr Uchytil – Marek Černý, Robert Chudý, Michal Kurcik, Petr Mazúr, Jan Rataj, Marek Šedlbauer, Libor Široký, Miroslav Zelinka vs Michal Bláha – Pavel Abrahám, Radek Holeček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek, Martin Vondrášek