St 8.4.09 18:30 HRAB3 Diesel 1.FC Don Giovanni 2. 1:3
St 1.4.09 19:45 HRAB2 Diesel 1.FC Šumavská střela FK 1. 1:3

5. Socra FC AFK Karlín 11 6 2 3 39:21 14
7. Nottoric Forest 11 4 2 5 24:19 10
8. Nova LFC B 11 3 2 6 23:39 8
9. Roosevelt boys 1.FC 11 3 1 7 28:32 7
10. Diesel 1.FC 11 2 3 6 22:34 7
11. Ministerstvo obrany 11 1 1 9 12:48 3
12. Nounejm 11 0 0 11 0:66 0

Po 6.4.09 17:00 zzANG Kamarádi 1.FC Hrnčířský bubáci   (HL8B)
Po 6.4.09 18:15 zzANG Supráci Šumavan-Balkán Dřevorubci Modřany S   (SVL1A)
St 15.4.09 17:00 zzJUNI2 Motor 1.TF Torzoo   (HL8D)
St 15.4.09 18:15 zzJUNI2 GK Ohradní A Ši Kyo   (HL8B)
St 29.4.09 17:00 zzPANK1 GK Ohradní A Celtic THK   (HL8B)
St 29.4.09 18:15 zzPANK1 Játro TJ DE VILDA VET   (VL4C)

22. 6. 09 19:00 P1 Roosevelt boys 1.FC Diesel 1.FC 11. 5:2 (2:2)
Po velmi dobrém začátku se Diesel ujal dvoubrankového vedení, ale Roosevelt boys díky skvělé střelecké mušce zaslouženě zápas otočili. Pavel Kučera
Roosevelt boys 1.FC Diesel 1.FC
Jiří Švestka – Karel Bacílek, Jaroslav Chmela, Petr Fojtl, Jiří Marek, Michal Páník, Jaroslav Pleticha, Jiří Soukup, Robert Žák vs Petr Wachfaitl – Lukáš Filo, Aleš Gregor, Martin Klinger, Martin Lang, František Mašek, Pavel Mázl
14., 16., 42. Karel Bacílek
36. Jiří Marek
53. Jiří Soukup
2., 5. Martin Lang
8. 6. 09 18:45 STER3 Diesel 1.FC Poblióni FC 10. 1:1 (0:0)
Utkání velice slušné technické úrovně, ve kterém se střídaly šance na obou stranách. Obě mužstva chtěla hrát fotbal a zápasu to jen prospělo. Petr Deršák, Jan Hala
Diesel 1.FC Poblióni FC
Petr Wachfaitl – Daniel Černý, Martin Klinger, Martin Lang, David Mašát, František Mašek, Pavel Mázl vs Jakub Čopjak – Radek Dolejší, Jakub Kopáček, Martin Lux, Tomáš Marek, Zdeněk Urbanec
56. František Mašek 35. Radek Dolejší 59. Zdeněk Urbanec
1. 6. 09 18:30 HRAB2 Socra FC AFK Karlín Diesel 1.FC 9. 2:2 (2:1)
Vyrovnané a slušně hrané utkání. Socra byla lepší v prvním poločase. Diesel vyměnil v poločase brankáře a vyplatilo se, po pár minutách Wachfaitl vyrovnal. Radek Martínek
Socra FC AFK Karlín Diesel 1.FC
Marek Himl – Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Pavel Netolický, Jaroslav Zajac vs Petr Wachfaitl – Daniel Černý, Zbyšek Homola, Martin Klinger, David Mašát, František Mašek, Pavel Mázl
6. Lukáš Mušinský
14. Jaroslav Zajac
9. Martin Klinger
36. Petr Wachfaitl
25. 5. 09 19:30 zzPANK2 Diesel 1.FC Nova LFC B 8. 4:4 (3:2)
I přes dvoubrankové vedení domácích ve druhém poločase, je remíza spravedlivým vyústěním celého utkání. Michal Pešek
Diesel 1.FC Nova LFC B
Roman Švec – Aleš Gregor, Zbyšek Homola, Martin Klinger, David Mašát, František Mašek, Pavel Mázl, Petr Wachfaitl vs Tomáš Mládek – Jiří Braný, Petr Capouch, Antonín Faksa, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st.
5., 46. David Mašát
24. Martin Klinger
27. Petr Wachfaitl
8. Petr Capouch
22., 56. Jan Kroj
47. Antonín Faksa
18. 5. 09 19:30 zzHAGIB Nounejm Diesel 1.FC 7. 0:6 k.
Domácí hráli prvních deset minut pouze ve čtyřech v poli a než dorazil pátý hráč, bylo to už 0:2. Poté byla hra vyrovnaná a hrálo se především o střed hřiště. Až ve druhé půli protrhl střeleckou smůlu Klinger a bylo rozhodnuto. Hosté pak ještě tři další branky přidali. Jiří Beran
Nounejm Diesel 1.FC
Filip Zemančík – Michal Andráško, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička vs Petr Wachfaitl – Daniel Černý, Aleš Gregor, Martin Klinger, David Mašát, František Mašek, Pavel Mázl
1., 48. David Mašát
3. František Mašek
37., 52., 59. Martin Klinger
11. 5. 09 19:30 zzPANK2 Diesel 1.FC Nottoric Forest 6. 0:6 k.
Domácí se nedostavili k utkání v dostatečném počtu. Roman Podhorský
Diesel 1.FC Nottoric Forest
Petr Wachfaitl – Martin Klinger, David Mašát vs Vladimír Hnát – Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Pavel Kroupa, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka
4. 5. 09 17:00 zzPANK1 Ministerstvo obrany Diesel 1.FC 5. 0:3 (0:2)
Klidně odehrané utkání, ve ktarém jasně kraloval Mašek, který dva góly dal a na třetí nahrál. Na tohoto hráče by se vyplatilo hrát osobní obranu.
Ministerstvo obrany Diesel 1.FC
Jan Tajbl – Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Václav Maudr, Pavel Poláček, Marek Sobota vs Roman Švec – Martin Lang, David Mašát, František Mašek, Pavel Mázl, Michal Schindler
4., 15. František Mašek
45. Martin Lang
27. 4. 09 19:45 HRAB3 Diesel 1.FC Le Jardin 4. 0:7 (0:5)
Po prvním gólu jednoznačné utkání, hráno v duchu fair play. Vítězný tým se vyznačoval kolektivním pojetím hry. Ondřej Moravec, Martin Chodounský
Diesel 1.FC Le Jardin
Roman Švec – Daniel Černý, Martin Klinger, David Mašát, František Mašek, Pavel Mázl, Petr Wachfaitl vs Radek Podveský – Jan Chaloupka, Martin Hák, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Milan Landsmann, Milan Makovec, Petr Semerád
6. Karel Horký
20., 29. Vojtěch Hrček
21. Martin Hák
23. Jan Chaloupka
32., 36. Petr Semerád
20. 4. 09 18:15 zzHAGI2 1.FC Holešovice Diesel 1.FC 3. 3:2 (2:1)
Rozhodčí se nevyjádřil.
1.FC Holešovice Diesel 1.FC
Jakub Kříž – Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Filip Nádvorník, Jan Šalát vs Roman Švec – Daniel Černý, Aleš Gregor, Zbyšek Homola, Martin Klinger, David Mašát, František Mašek, Petr Wachfaitl
12. Jan Šalát
24., 45. OG
19. David Mašát
55. OG
8. 4. 09 18:30 HRAB3 Diesel 1.FC Don Giovanni 2. 1:3 (1:1)
Hosté nastoupili do utkání s náhradním gólmanem, jelikož část mužstva zabloudila. Možná i proto už v první minutě inkasovali. Po doplnění mužstva hostů se obraz hry obrátil a Don Giovani si začal vytvářet šance a kontrolovat hru. Ve čtrnácté minutě vyrovnal a v závěru zápasu se mu podařilo dvakrát skórovat a tedy i vyhrát. David Kupr, Jan Abrahamčík
Diesel 1.FC Don Giovanni
Roman Švec – Daniel Černý, Zbyšek Homola, Martin Klinger, David Mašát, František Mašek, Pavel Mázl, Petr Wachfaitl vs Lukáš Cibulka – Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jan Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Michal Thér, Vratislav Ulman, Rudolf Valeška
1. David Mašát 14., 59. Lukáš Procházka
54. Martin Mariňak
1. 4. 09 19:45 HRAB2 Diesel 1.FC Šumavská střela FK 1. 1:3 (0:2)
Utkání jasně dominovali hosté, kteří zatlačili domácí do defenzívy, kterou přerušovaly jen sporadické útoky Dieslu. Miloš Pytlíček, Tomáš Tvrdík
Diesel 1.FC Šumavská střela FK
Roman Švec – Daniel Černý, Zbyšek Homola, Martin Klinger, Martin Lang, David Mašát, František Mašek, Pavel Mázl, Petr Wachfaitl vs Václav Havlíček – Josef Chalupný, Youssef Ghraibi, Petr Kukla, Ondřej Kulhánek, Michal Petrášek, Jakub Větrovec, Petr Vrána, Martin Zíka