St 8.4.09 18:30 HRAB3 Diesel 1.FC Don Giovanni 2. 1:3
Po 30.3.09 17:00 zzNOVOB Don Giovanni Roosevelt boys 1.FC 1. 3:1

5. Socra FC AFK Karlín 11 6 2 3 39:21 14
7. Nottoric Forest 11 4 2 5 24:19 10
8. Nova LFC B 11 3 2 6 23:39 8
9. Roosevelt boys 1.FC 11 3 1 7 28:32 7
10. Diesel 1.FC 11 2 3 6 22:34 7
11. Ministerstvo obrany 11 1 1 9 12:48 3
12. Nounejm 11 0 0 11 0:66 0

St 29.4.09 17:30 STER2 Jouda CK Sparta Popularos   (HL6C)
St 29.4.09 18:45 STER2 Prapražačka A Queen´s park club VET   (VL2B)
St 29.4.09 20:00 STER2 Rachot Manny FC   (HL7C)
Út 16.6.09 17:00 DEKAN Vyprahlo FC VET Úderka Žižkov   (VL3B)
Út 16.6.09 18:15 DEKAN Sedm zbabělých A Vykutálený prasátka   (HL8C)
Út 16.6.09 19:30 DEKAN Traktor humus B 4 TD Ala Bundy B   (HL7B)

22. 6. 09 19:30 zzTKSPA Poblióni FC Don Giovanni 11. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání. Don Giovanni neproměnil několik šancí, což vedlo k tomu, že začali být nervózní a za všecny nezdary mohli všichni okolo a především rozhodčí... Poblióni dali náhodný, ale pěkný gól, který rozhodl utkání. Ján Pekník, Tomáš Havlíček
Poblióni FC Don Giovanni
Jakub Čopjak – Jan Blahota, Radek Dolejší, Jakub Kopáček, Martin Kucbel, Martin Lux, Tomáš Marek, Michal Roháč, Zdeněk Urbanec vs Lukáš Cibulka – Robert Fiala, Karel Hanžlík, Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jan Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Michal Thér, Vratislav Ulman, Rudolf Valeška
49. Zdeněk Urbanec
8. 6. 09 18:30 HRAB3 Don Giovanni Socra FC AFK Karlín 10. 3:2 (0:1)
Don giovanni měl po celý zápas územní převahu, ale nebezpečnější v zakončení byli hosté a po zásluze dvakrát vedli. Nicméně v poslední minutě zkompletoval Procházka hattrick a zajistil tak vítězství pro svůj tým. Michal Šebek, Lukáš Zahradníček
Don Giovanni Socra FC AFK Karlín
Lukáš Cibulka – Robert Fiala, Karel Hanžlík, Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Michal Thér, Rudolf Valeška vs Marek Himl – David Dufek, Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Milan Prückner, Jaroslav Zajac
35., 43., 60. Lukáš Procházka 10. Milan Prückner
39. Lukáš Mušinský
1. 6. 09 20:00 STER1 Nova LFC B Don Giovanni 9. 1:6 (1:2)
Ve střetu generací zvítězil tým Don Giovanni. Domácí sice v 1.minutě otevřeli skóre, ale mladá krev hostí byla běhavější a tento fakt nakonec rozhodl.
Nova LFC B Don Giovanni
Tomáš Mládek – Petr Capouch, Antonín Faksa, Jan Frantl, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st. vs Lukáš Cibulka – Robert Fiala, Karel Hanžlík, Martin Havlíček, Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Vratislav Ulman, Rudolf Valeška
1. Petr Capouch 9. Daniel Svoboda
18. Karel Hanžlík
33., 55. Antonín Svoboda
60., 60. Lukáš Procházka
25. 5. 09 17:00 KBELY Don Giovanni Nounejm 8. 6:0 k.
Hostující Nounejm se k utkání nedostavil.
Don Giovanni Nounejm
Lukáš Cibulka – Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Vratislav Ulman, Rudolf Valeška vs
18. 5. 09 18:15 zzHAGI2 Nottoric Forest Don Giovanni 7. 1:1 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Lukáš Waldmann, Attila Pál
Nottoric Forest Don Giovanni
Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek st., Pavel Verner, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka vs Lukáš Cibulka – Karel Hanžlík, Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jan Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Rudolf Valeška
48. Štěpán Hrubý 51 Vladimír Verner 26. Martin Mariňak 26. Martin Mariňak
60. Antonín Svoboda
11. 5. 09 17:30 STER3 Don Giovanni Ministerstvo obrany 6. 10:3 (3:1)
I přes počáteční vyrovnaný průběh a první gól v síti týmu Don Giovanni nabralo utkání jasný průběh ve prospěch Dona Giovanniho. Tomáš Hovorka, David Palán
Don Giovanni Ministerstvo obrany
Lukáš Cibulka – Karel Hanžlík, Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jan Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Michal Thér, Vratislav Ulman, Rudolf Valeška vs Jan Tajbl – Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Václav Maudr, Pavel Poláček, Lukáš Sobota
37., 43. Tomáš Fuňka
4. 5. 09 19:30 zzNOVOB Le Jardin Don Giovanni 5. 0:6 (0:3)
Zasloužené vítězství hostů, domácí hráli od páté minuty po zranění jednoho ze svých hráčů ve čtyřech v poli. Aleš Šando, Pavel Řezníček
Le Jardin Don Giovanni
Radek Podveský – Michal Budina, Jan Chaloupka, Vojtěch Hrček, Milan Landsmann, Milan Makovec vs Lukáš Cibulka – Karel Hanžlík, Martin Havlíček, Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jiří Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Vratislav Ulman, Rudolf Valeška
16., 27. Antonín Svoboda
24. Jiří Šťastný
39. Martin Mariňak
42., 54. Lukáš Procházka
27. 4. 09 17:00 zzHAGIB Don Giovanni 1.FC Holešovice 4. 0:0 (0:0)
Utkání bylo vyrovnané se šancemi na obou stranách.
Don Giovanni 1.FC Holešovice
Lukáš Cibulka – Karel Hanžlík, Martin Havlíček, Martin Mariňak, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Rudolf Valeška vs Jakub Kříž – Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Ladislav Mach, Jan Šalát, Ondřej Sopr
22. 4. 09 19:45 HRAB1 Don Giovanni Šumavská střela FK 3. 3:0 (0:0)
Utkání se hrálo za stálého deště. Obě mužstva předvedla bojovný výkon, rozhodla lepší koncovka hráčů Don Giovanni. Miroslav Vlček, Jiří Vrána
Don Giovanni Šumavská střela FK
Lukáš Cibulka – Karel Hanžlík, Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jan Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Rudolf Valeška vs Václav Havlíček – Petr Kukla, Ondřej Kulhánek, Štěpán Šikl, Václav Vaněček, Jakub Větrovec, Petr Vrána, Martin Zíka
32. Karel Hanžlík
52. Lukáš Procházka
53. Antonín Svoboda
8. 4. 09 18:30 HRAB3 Diesel 1.FC Don Giovanni 2. 1:3 (1:1)
Hosté nastoupili do utkání s náhradním gólmanem, jelikož část mužstva zabloudila. Možná i proto už v první minutě inkasovali. Po doplnění mužstva hostů se obraz hry obrátil a Don Giovani si začal vytvářet šance a kontrolovat hru. Ve čtrnácté minutě vyrovnal a v závěru zápasu se mu podařilo dvakrát skórovat a tedy i vyhrát. David Kupr, Jan Abrahamčík
Diesel 1.FC Don Giovanni
Roman Švec – Daniel Černý, Zbyšek Homola, Martin Klinger, David Mašát, František Mašek, Pavel Mázl, Petr Wachfaitl vs Lukáš Cibulka – Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jan Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Michal Thér, Vratislav Ulman, Rudolf Valeška
1. David Mašát 14., 59. Lukáš Procházka
54. Martin Mariňak
30. 3. 09 17:00 zzNOVOB Don Giovanni Roosevelt boys 1.FC 1. 3:1 (1:0)
Don Giovanni předvedl kvalitní výkon a nebýt špatné koncovky, mohl být rozdíl ve výsledku větší. Vladimír Kalous, Petr Matoušek
Don Giovanni Roosevelt boys 1.FC
Lukáš Cibulka – Robert Fiala, Karel Hanžlík, Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jan Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Michal Thér, Rudolf Valeška vs Jiří Švestka – Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Jiří Sommer, Jiří Soukup, Robert Žák