Po 6.4.09 18:30 HRAB1 Socra FC AFK Karlín Ministerstvo obrany 2. 3:0
Po 30.3.09 19:30 zzNOVOB Le Jardin Socra FC AFK Karlín 1. 1:5

5. Socra FC AFK Karlín 11 6 2 3 39:21 14
7. Nottoric Forest 11 4 2 5 24:19 10
8. Nova LFC B 11 3 2 6 23:39 8
9. Roosevelt boys 1.FC 11 3 1 7 28:32 7
10. Diesel 1.FC 11 2 3 6 22:34 7
11. Ministerstvo obrany 11 1 1 9 12:48 3
12. Nounejm 11 0 0 11 0:66 0

St 22.4.09 18:30 HRAB2 Sargas FC Paseka FC   (HL5C)
St 22.4.09 19:45 HRAB2 V.I.P. Kamberský pípy   (HL8E)
St 6.5.09 18:30 HRAB2 Borussia Dortšpunt B Baník Bohuliby HFC   (HL7C)
St 6.5.09 19:45 HRAB2 !nBev Tigers !Pozdní sběr!   (HL8E)
St 20.5.09 18:30 HRAB1 Exact FC A Paseka FC   (HL5C)
St 20.5.09 19:45 HRAB1 V.I.P. Rošambo   (HL8E)

22. 6. 09 18:30 HRAB1 Socra FC AFK Karlín 1.FC Holešovice 11. 4:5 (2:3)
Vyrovnané utkání plné šancí, ve kterém zvítězil šťastnější tým. Karel Hampl, Tomáš Kubr
Socra FC AFK Karlín 1.FC Holešovice
Marek Himl – David Dufek, Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Jaroslav Zajac vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Jaroslav Jíra, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Ladislav Mach, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr
45. Josef Kotouč
8. 6. 09 18:30 HRAB3 Don Giovanni Socra FC AFK Karlín 10. 3:2 (0:1)
Don giovanni měl po celý zápas územní převahu, ale nebezpečnější v zakončení byli hosté a po zásluze dvakrát vedli. Nicméně v poslední minutě zkompletoval Procházka hattrick a zajistil tak vítězství pro svůj tým. Michal Šebek, Lukáš Zahradníček
Don Giovanni Socra FC AFK Karlín
Lukáš Cibulka – Robert Fiala, Karel Hanžlík, Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Michal Thér, Rudolf Valeška vs Marek Himl – David Dufek, Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Milan Prückner, Jaroslav Zajac
35., 43., 60. Lukáš Procházka 10. Milan Prückner
39. Lukáš Mušinský
1. 6. 09 18:30 HRAB2 Socra FC AFK Karlín Diesel 1.FC 9. 2:2 (2:1)
Vyrovnané a slušně hrané utkání. Socra byla lepší v prvním poločase. Diesel vyměnil v poločase brankáře a vyplatilo se, po pár minutách Wachfaitl vyrovnal. Radek Martínek
Socra FC AFK Karlín Diesel 1.FC
Marek Himl – Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Pavel Netolický, Jaroslav Zajac vs Petr Wachfaitl – Daniel Černý, Zbyšek Homola, Martin Klinger, David Mašát, František Mašek, Pavel Mázl
6. Lukáš Mušinský
14. Jaroslav Zajac
9. Martin Klinger
36. Petr Wachfaitl
25. 5. 09 18:30 HRAB3 Roosevelt boys 1.FC Socra FC AFK Karlín 8. 1:4 (0:2)
Za krásného počasí jsme byli svědky spíše průměrného utkání, ve kterém byli o chlup lepší hráči Socry. Nutno dodat, že utkání bylo po celou dobu vedeno v duchu fair-play. Oba celky tak ani nezavdaly příčinu , činit složitá rozhodnutí, jinak bezchybným arbitrům. Marek Holer
Roosevelt boys 1.FC Socra FC AFK Karlín
Jiří Švestka – Michal Bilíček, Jaroslav Chmela, Petr Fojtl, Jiří Marek, Jiří Sommer, Jiří Soukup vs Marek Himl – Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Pavel Netolický, Jan Schejbal, Jaroslav Zajac
54. Jiří Marek 22. Lukáš Mušinský
28. Jaroslav Zajac
40. Pavel Netolický
47. Jiří Netolický
18. 5. 09 18:30 HRAB2 Socra FC AFK Karlín Poblióni FC 7. 2:2 (1:2)
Ačkoli měli Poblióni herní převahu, proti dobře a obětavě hrajícímu Karlínu ji nedokázali využít. Hráno slušně a poměrně v tempu. Vladimír Oliberius, Tomáš Blacha
Socra FC AFK Karlín Poblióni FC
Marek Himl – Tomáš Jungvirt, Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Jaroslav Zajac vs Jakub Čopjak – Jan Blahota, Tomáš Chytka, Radek Dolejší, Jakub Kopáček, Martin Kucbel, Tomáš Marek, Vladimír Moc, Zdeněk Urbanec
11. Jaroslav Zajac
37. Josef Korotvička
8., 19. Radek Dolejší
11. 5. 09 18:30 HRAB2 Šumavská střela FK Socra FC AFK Karlín 6. 4:3 (1:0)
Pohledné utkání s několika zvraty ve výsledku. Nejprve se zdálo, že za vítězstvím kráčí domácí, pak ale Socra skóre otočila. Konec zápasu patřil opět domácím, kteří nakonec těsně vyhráli. Petr Ctibor, Martin Chodounský
Šumavská střela FK Socra FC AFK Karlín
Václav Havlíček – Josef Chalupný, Petr Kukla, Ondřej Kulhánek, Michal Petrášek, Štěpán Šikl, David Skála, Václav Vaněček, Jakub Větrovec, Petr Vrána vs Marek Himl – Tomáš Jungvirt, Josef Korotvička, Jakub Malčánek, Václav Malčánek, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Pavel Netolický, Jan Schejbal, Jaroslav Zajac
8. Petr Kukla
31., 59. Petr Vrána
55. Jakub Větrovec
33. Jaroslav Zajac
38. Jiří Netolický
48. Lukáš Mušinský
4. 5. 09 18:30 HRAB1 Nova LFC B Socra FC AFK Karlín 5. 2:4 (1:2)
V poklidném tempu odehrané utkání, rozhodla lepší koncovka hostů. Josef Vejšický, Richard Peša
Nova LFC B Socra FC AFK Karlín
Tomáš Mládek – Jiří Braný, Petr Capouch, Antonín Faksa, Jan Frantl, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st. vs Marek Himl – Josef Korotvička, Václav Malčánek, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Jan Schejbal, Jaroslav Zajac
23. Jiří Landa
53. Jan Kroj
25. Jaroslav Zajac
27., 59. Lukáš Mušinský
50. Jiří Netolický
27. 4. 09 18:30 HRAB2 Socra FC AFK Karlín Nounejm 4. 6:0 k.
Slušné utkání z obou stran, ve kterém zvítězili Nounejm díky většímu počtu hráčů. František Presl, Pavel Kohout
Socra FC AFK Karlín Nounejm
Marek Himl – David Dufek, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Jan Schejbal, Jaroslav Zajac vs Filip Zemančík – Michal Andráško, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička, Milan Zajac
32. Jiří Netolický
54. Lukáš Mušinský
10., 25., 30., 60. Pavel Kukaj
28., 34., 50. Jiří Kamler
20. 4. 09 18:30 HRAB2 Nottoric Forest Socra FC AFK Karlín 3. 1:4 (0:1)
Na sedmou ligu velmi slušně hrané utkání a to jak po stránce fotbalové, tak fair-play. Hlavním faktorem zápasu byl jistější výkon brankáře Socry Himla a individuální výkon Zajace, okořeněný třemi góly, kterými v podstatě položil soupeře na lopatky. Jan Falc, Martin Bendák
Nottoric Forest Socra FC AFK Karlín
Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek st., Pavel Kroupa, Jan Verner, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka vs Marek Himl – David Dufek, Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Jan Schejbal, Jaroslav Zajac
50. Pavel Kroupa 8., 34., 47. Jaroslav Zajac
52. David Dufek
6. 4. 09 18:30 HRAB1 Socra FC AFK Karlín Ministerstvo obrany 2. 3:0 (2:0)
Po celý zápas mírná převaha domácích vyjádřená góly a zaslouženým vítězstvím. Hrálo se velmi slušně. Pavel Kadeřábek, Libor Beneš
Socra FC AFK Karlín Ministerstvo obrany
Marek Himl – David Dufek, Josef Korotvička, Jakub Malčánek, Václav Malčánek, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Jan Schejbal, Jaroslav Zajac vs Jan Tajbl – Pavel Chotaš, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Pavel Kaucký, Pavel Poláček, Jan Pour, Dalibor Premus, Marek Sobota
12. Jan Schejbal
22. Josef Korotvička
56. Jaroslav Zajac
30. 3. 09 19:30 zzNOVOB Le Jardin Socra FC AFK Karlín 1. 1:5 (0:1)
Klidné utkání z obou stran. Hosté se ve druhém poločase střelecky probudili a právem si z Proseka odvezli vítězství. Petr Bureš, Jaroslav Hýka
Le Jardin Socra FC AFK Karlín
Radek Podveský – Michal Budina, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Milan Makovec vs Marek Himl – David Dufek, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Ondřej Vojtěch, Jaroslav Zajac