Po 6.4.09 17:00 zzHAGIB Nova LFC B Nottoric Forest 2. 0:2
Po 30.3.09 17:00 zzPANK1 Ministerstvo obrany Nova LFC B 1. 1:2

5. Socra FC AFK Karlín 11 6 2 3 39:21 14
7. Nottoric Forest 11 4 2 5 24:19 10
8. Nova LFC B 11 3 2 6 23:39 8
9. Roosevelt boys 1.FC 11 3 1 7 28:32 7
10. Diesel 1.FC 11 2 3 6 22:34 7
11. Ministerstvo obrany 11 1 1 9 12:48 3
12. Nounejm 11 0 0 11 0:66 0

Čt 14.5.09 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Orion Praha SK SUP A   (SVL2B)
Čt 14.5.09 19:15 ZAK Credit Praha FC Demínka B   (HL7D)
Čt 14.5.09 20:30 ZAK PFC Kodymka Rokoska VET A   (VL3C)
Čt 28.5.09 17:30 STER1 Demínka B Homogen 1.FC A   (HL7D)
Čt 28.5.09 18:45 STER1 Estudiantes VET B Vibromax 1985 juniorka   (VL4B)
Čt 28.5.09 20:00 STER1 Vibromax 1985 Strašnická šlechta   (HL7D)

22. 6. 09 18:15 zzNOVOB Nova LFC B Le Jardin 11. 2:5 (2:2)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě odpískali zápas zástupci obou týmů.
Nova LFC B Le Jardin
Tomáš Mládek – Petr Capouch, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st. vs Radek Podveský – Michal Budina, Jan Chaloupka, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Landsmann, Milan Makovec, Petr Semerád
10., 19. Jiří Landa 5. Vojtěch Hrček
20. OG
35. Michal Budina
40. Jiří Kirschner
50. Jan Chaloupka
8. 6. 09 18:45 STER1 1.FC Holešovice Nova LFC B 10. 3:1 (0:0)
Jsné vítězství domácích, díky početnější střídačce. Milan Riener, Milan Knoblau
1.FC Holešovice Nova LFC B
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jaroslav Jíra, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Ladislav Mach, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs Tomáš Mládek – Jan Frantl, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st.
35. Ondřej Sopr
38. Josef Kotouč
47. Jan Šalát
51. Jan Kroj
1. 6. 09 20:00 STER1 Nova LFC B Don Giovanni 9. 1:6 (1:2)
Ve střetu generací zvítězil tým Don Giovanni. Domácí sice v 1.minutě otevřeli skóre, ale mladá krev hostí byla běhavější a tento fakt nakonec rozhodl.
Nova LFC B Don Giovanni
Tomáš Mládek – Petr Capouch, Antonín Faksa, Jan Frantl, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st. vs Lukáš Cibulka – Robert Fiala, Karel Hanžlík, Martin Havlíček, Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Vratislav Ulman, Rudolf Valeška
1. Petr Capouch 9. Daniel Svoboda
18. Karel Hanžlík
33., 55. Antonín Svoboda
60., 60. Lukáš Procházka
25. 5. 09 19:30 zzPANK2 Diesel 1.FC Nova LFC B 8. 4:4 (3:2)
I přes dvoubrankové vedení domácích ve druhém poločase, je remíza spravedlivým vyústěním celého utkání. Michal Pešek
Diesel 1.FC Nova LFC B
Roman Švec – Aleš Gregor, Zbyšek Homola, Martin Klinger, David Mašát, František Mašek, Pavel Mázl, Petr Wachfaitl vs Tomáš Mládek – Jiří Braný, Petr Capouch, Antonín Faksa, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st.
5., 46. David Mašát
24. Martin Klinger
27. Petr Wachfaitl
8. Petr Capouch
22., 56. Jan Kroj
47. Antonín Faksa
18. 5. 09 19:30 zzHAGI2 Nova LFC B Roosevelt boys 1.FC 7. 3:3 (1:2)
Vyrovnaný zápas ve kterém Nova bojovala až do konce a vyplatilo se. Ryszard J. Macidlowski, Carlos A. Molina Tello
Nova LFC B Roosevelt boys 1.FC
Tomáš Mládek – Jiří Braný, Petr Capouch, Antonín Faksa, Jan Frantl, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Jan Uhlíř st. vs Jiří Švestka – Michal Bilíček, Jaroslav Chmela, Petr Fojtl, Jiří Marek, Michal Páník, Jiří Soukup, Lukáš Svítil
17. Jiří Landa
33. Antonín Faksa
59. Petr Capouch
3., 27. Michal Bilíček
36. Jiří Soukup
11. 5. 09 18:45 STER2 Poblióni FC Nova LFC B 6. 11:0 (3:0)
Výsledek jednoznačný. Dále no comment.
Poblióni FC Nova LFC B
Jakub Čopjak – Tomáš Chytka, Radek Dolejší, Jakub Kopáček, Tomáš Marek, Vladimír Moc, Michal Roháč, Michal Šimánek, Zdeněk Urbanec vs Tomáš Mládek – Jiří Braný, Antonín Faksa, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st.
7., 31., 49., 51. Jakub Kopáček
24., 27., 32., 37. Radek Dolejší
33. Zdeněk Urbanec
43. Michal Šimánek
48. Tomáš Chytka
4. 5. 09 18:30 HRAB1 Nova LFC B Socra FC AFK Karlín 5. 2:4 (1:2)
V poklidném tempu odehrané utkání, rozhodla lepší koncovka hostů. Josef Vejšický, Richard Peša
Nova LFC B Socra FC AFK Karlín
Tomáš Mládek – Jiří Braný, Petr Capouch, Antonín Faksa, Jan Frantl, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st. vs Marek Himl – Josef Korotvička, Václav Malčánek, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Jan Schejbal, Jaroslav Zajac
23. Jiří Landa
53. Jan Kroj
25. Jaroslav Zajac
27., 59. Lukáš Mušinský
50. Jiří Netolický
29. 4. 09 19:45 HRAB1 Šumavská střela FK Nova LFC B 4. 0:2 (0:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Martin Zindulka, Lukáš Holeček
Šumavská střela FK Nova LFC B
Václav Havlíček – Michal Petrášek, Štěpán Šikl, David Skála, Václav Vaněček, Jakub Větrovec, Petr Vrána, Martin Zíka vs Tomáš Mládek – Jiří Braný, Petr Capouch, Antonín Faksa, Jan Frantl, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st.
36. Jiří Landa
52. Jan Frantl
20. 4. 09 17:00 zzHAGI2 Nounejm Nova LFC B 3. 0:6 k.
Rozhodčí se k průběhu utkání nevyjádřil.
Nounejm Nova LFC B
Filip Zemančík – Michal Andráško, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička, Milan Zajac vs Tomáš Mládek – Jiří Braný, Petr Capouch, Antonín Faksa, Jan Frantl, Jan Kroj, Jiří Landa, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st.
25. Jiří Kamler
46. Jakub Kukaj
15. Jan Frantl
21. Petr Capouch
60. Jan Uhlíř ml.
6. 4. 09 17:00 zzHAGIB Nova LFC B Nottoric Forest 2. 0:2 (0:0)
V poměrně vyrovnaném utkání měl přeci jen více ze hry Nottoric, ale v prvním poločase nastřelili pouze dvě tyče. Neprosadil se ani soupeř a tak hráči Nottoeicu rozhodli dvěam góly v závěru zápasu. Nejprve se prosadil Zelinka nekompromisní střelou do šibenice a pět minut před koncem pojistil výhru hlavou Š.Hrubý.
Nova LFC B Nottoric Forest
Tomáš Mládek – Petr Capouch, Jan Frantl, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st. vs Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek ml., Pavel Kroupa, Jan Verner, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka
50. Miroslav Zelinka
55. Štěpán Hrubý
30. 3. 09 17:00 zzPANK1 Ministerstvo obrany Nova LFC B 1. 1:2 (1:2)
Poklidné utkání v duchu fair play rozhodl lepší útok hostí, konkrétně útočník Landa.
Ministerstvo obrany Nova LFC B
Jan Tajbl – Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Václav Maudr, Pavel Poláček, Jan Pour, Dalibor Premus, Marek Sobota vs Tomáš Mládek – Jiří Braný, Petr Capouch, Jan Frantl, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st.