Po 6.4.09 17:00 zzHAGIB Nova LFC B Nottoric Forest 2. 0:2
Po 30.3.09 17:00 zzPANK2 Nottoric Forest Nounejm 1. 6:0 k.

5. Socra FC AFK Karlín 11 6 2 3 39:21 14
7. Nottoric Forest 11 4 2 5 24:19 10
8. Nova LFC B 11 3 2 6 23:39 8
9. Roosevelt boys 1.FC 11 3 1 7 28:32 7
10. Diesel 1.FC 11 2 3 6 22:34 7
11. Ministerstvo obrany 11 1 1 9 12:48 3
12. Nounejm 11 0 0 11 0:66 0

Čt 16.4.09 17:00 zzTKSPA Homogen 1.FC A Válcovna plechu FC   (HL7D)
Čt 16.4.09 18:15 zzTKSPA Orosený Paragraf Ya Basta! B   (HL6D)
Čt 16.4.09 19:30 zzTKSPA Demínka B Vibromax 1985   (HL7D)
Čt 14.5.09 17:30 STER1 Pragochmel Blšany B Suchá dáseň AC   (HL8F)
Čt 14.5.09 18:45 STER1 Estudiantes VET B Turman VET   (VL4B)
Čt 14.5.09 20:00 STER1 Vibromax 1985 Matrix   (HL7D)

22. 6. 09 18:30 HRAB3 Nottoric Forest Šumavská střela FK 11. 2:5 (1:3)
Hosté zvítězili zaslouženě, ale od stavu 1:5 se utkání jen dohrávalo, možná i vinou silného deště. Michal Pešek
Nottoric Forest Šumavská střela FK
Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Pavel Kroupa, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka vs Václav Havlíček – Josef Chalupný, Petr Kukla, Ondřej Kulhánek, Štěpán Kulhánek, Michal Petrášek, Štěpán Šikl, Václav Vaněček, Jakub Větrovec, Petr Vrána
39. Štěpán Kulhánek
8. 6. 09 19:30 zzTKSPA Ministerstvo obrany Nottoric Forest 10. 0:0 (0:0)
Bída s nouzí v podání obou týmů. O trochu lepší byli domácí, tedy alespoň měli blíž ke vstřelení branky, ale za předvedenou nakopávanou si nezasloužil vyhrát ani jeden tým. Velkým kladem byla naopak velmi korektní hra a vystupování vůči rozhodčím.
Ministerstvo obrany Nottoric Forest
Jan Tajbl – Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Pavel Kaucký, Pavel Poláček, Jan Pour, Dalibor Premus vs Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Pavel Kroupa, Jan Verner, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka
1. 6. 09 19:30 zzNOVOB Nottoric Forest Le Jardin 9. 1:2 (0:1)
Hosté byli převážně v utkání lepším týmem. Většinu jejich akcí zakládal nejlepší hráč na hřišti Makovec. Přesto se dá zkonstatovat, že k vítězství jim dopomohli především domácí svými chybami.
Nottoric Forest Le Jardin
Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Jan Verner, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka vs Radek Podveský – Michal Budina, Jan Chaloupka, Vojtěch Hrček, Jiří Kirschner, Milan Makovec, Petr Semerád
32. Jan Verner 55 Jan Verner 15., 58. Michal Budina 27. Milan Makovec
25. 5. 09 17:00 zzTKSPA 1.FC Holešovice Nottoric Forest 8. 3:1 (1:1)
Tvrdě odehrané utkání, plné osobních soubojů a velice náročné na rozhodování. Holešovice byly lepším týmem a zaslouženě strhly ve druhé půli vítězství na svou stranu.
1.FC Holešovice Nottoric Forest
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jaroslav Jíra, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Ladislav Mach, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Pavel Kroupa, Jan Verner, Vladimír Verner
2. Jan Karban
43., 57. Ondřej Sopr
9 Josef Kotouč 10. Štěpán Hrubý 39. Štěpán Hrubý
18. 5. 09 18:15 zzHAGI2 Nottoric Forest Don Giovanni 7. 1:1 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Lukáš Waldmann, Attila Pál
Nottoric Forest Don Giovanni
Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek st., Pavel Verner, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka vs Lukáš Cibulka – Karel Hanžlík, Martin Mariňak, Lukáš Procházka, Jan Šťastný, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Rudolf Valeška
48. Štěpán Hrubý 51 Vladimír Verner 26. Martin Mariňak 26. Martin Mariňak
60. Antonín Svoboda
11. 5. 09 19:30 zzPANK2 Diesel 1.FC Nottoric Forest 6. 0:6 k.
Domácí se nedostavili k utkání v dostatečném počtu. Roman Podhorský
Diesel 1.FC Nottoric Forest
Petr Wachfaitl – Martin Klinger, David Mašát vs Vladimír Hnát – Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Pavel Kroupa, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka
4. 5. 09 17:00 zzTKSPA Nottoric Forest Roosevelt boys 1.FC 5. 3:2 (2:2)
Vyrovnaný zápas, ve kterém začátek patřil domácím, pak se hra vyrovnala a hosté dokonce skóre otočili. Ve 48.minutě došlo ke zranění hráče hostů, kteří pak dohrávali oslabeni, čehož Nottorici využili a vstřelili vítězný gól. Pavel Vozka, Štěpán Molt
Nottoric Forest Roosevelt boys 1.FC
Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Pavel Kroupa, Jan Verner, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka vs Jiří Švestka – Jaroslav Chmela, Jiří Marek, Václav Mňouček, Michal Páník, Jiří Sommer
1. Jan Verner
20. Pavel Kroupa
53. Vladimír Verner
11., 16. Václav Mňouček
27. 4. 09 17:00 zzPANK2 Poblióni FC Nottoric Forest 4. 2:1 (0:1)
Utkání plné chyb a nepřesné střelby. Domácí měli optickou převahu, kterou vyjadřovali góly až v závěru utkání, když dotahovali vedení hostů díky vlastnímu gólu. Boris Kopečný, Ľubomír Prokop
Poblióni FC Nottoric Forest
Jakub Kopáček – Jan Blahota, Tomáš Chytka, Jakub Čopjak, Radek Dolejší, Martin Lux, Michal Roháč, Michal Šimánek vs Vladimír Hnát – Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek st., Pavel Kroupa, Jan Verner, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka
47., 56. Jakub Kopáček 4. OG
20. 4. 09 18:30 HRAB2 Nottoric Forest Socra FC AFK Karlín 3. 1:4 (0:1)
Na sedmou ligu velmi slušně hrané utkání a to jak po stránce fotbalové, tak fair-play. Hlavním faktorem zápasu byl jistější výkon brankáře Socry Himla a individuální výkon Zajace, okořeněný třemi góly, kterými v podstatě položil soupeře na lopatky. Jan Falc, Martin Bendák
Nottoric Forest Socra FC AFK Karlín
Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek st., Pavel Kroupa, Jan Verner, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka vs Marek Himl – David Dufek, Josef Korotvička, Lukáš Mušinský, Jiří Netolický, Jan Schejbal, Jaroslav Zajac
50. Pavel Kroupa 8., 34., 47. Jaroslav Zajac
52. David Dufek
6. 4. 09 17:00 zzHAGIB Nova LFC B Nottoric Forest 2. 0:2 (0:0)
V poměrně vyrovnaném utkání měl přeci jen více ze hry Nottoric, ale v prvním poločase nastřelili pouze dvě tyče. Neprosadil se ani soupeř a tak hráči Nottoeicu rozhodli dvěam góly v závěru zápasu. Nejprve se prosadil Zelinka nekompromisní střelou do šibenice a pět minut před koncem pojistil výhru hlavou Š.Hrubý.
Nova LFC B Nottoric Forest
Tomáš Mládek – Petr Capouch, Jan Frantl, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Jiří Landa, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jan Uhlíř st. vs Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek ml., Pavel Kroupa, Jan Verner, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka
50. Miroslav Zelinka
55. Štěpán Hrubý
30. 3. 09 17:00 zzPANK2 Nottoric Forest Nounejm 1. 6:0 k.
Klidné utkání bez hrubých faulů, skončilo zaslouženou remízou.

Kpt. Nottoric forest: Rozhodčí bez jakéhokoli důvodu zkrátil utkání o dvě minuty.
Václav Lysczas
Nottoric Forest Nounejm
Vladimír Hnát – Adam Hrubý, Štěpán Hrubý, Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Jan Verner, Vladimír Verner, Miroslav Zelinka vs Filip Zemančík – Michal Andráško, Roman Janíček, Jiří Kamler, Jakub Kukaj, Pavel Kukaj, Vladimír Vodička, Milan Zajac