Út 7.4.09 17:00 zzHAGIB Vykutálený prasátka SIKA Raptors   (HL8C)
Út 7.4.09 18:15 zzHAGIB Canary FC Ya Basta! A   (HL8A)
Ne 24.5.09 15:00 BECH Pražské Peklo GoHosp PK   (HL7L)
Ne 24.5.09 16:15 BECH Pražská hovada Tvůj děda!   (HL7L)
Ne 7.6.09 15:00 BECH GoHosp PK Tvůj děda!   (HL7L)
Ne 7.6.09 16:15 BECH Pražská hovada Bamboocha City   (HL7L)

21. 6. 09 10:00 zzPANK2 Stars beer 4077 DUCKS 11. 1:3 (0:1)
Hosté potřebovali vyhrát, jejich kvalita tomu odpovídala. Domácí začali záaps ve čtyřech v poli, což se podepsalo na výsledku první půle. Ve druhé půli vyrovnané vyhecované utkání. Marek Foglar, Aleš Pelikán
Stars beer 4077 DUCKS
Pavel Kratochvíl – Petr Hejbal, Vít Mikulášek, Martin Novotný, Eduard Skramuský, Patrik Skramuský, Roman Šojdr vs Jan Prušák – Václav Coufal, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Radek Prokop, Michal Řehák, Ladislav Typlt
45. Eduard Skramuský 49 Eduard Skramuský
49 Vít Mikulášek
5. Karel Drábek
51. Jan Doležal
60. Petr Hakl
14. 6. 09 10:00 ZAK 4077 DUCKS Sestra Sojka 10. 10:2 (4:1)
Pohodové utkání hrané za jednoznačné převahy domácích. Lubomír Paprčka, Arnošt Barták
4077 DUCKS Sestra Sojka
Jan Prušák – Václav Coufal, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Radek Prokop, Michal Řehák, Ladislav Typlt vs Jan Bělonožník – Jan Hlaváček, Jan Kubíček, Ivan Lhotský, Jiří Polanský, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný
47. Jiří Polanský
30. 5. 09 08:45 P3 R.I.P. A 4077 DUCKS 9. 0:3 (0:1)
Na pohled pěkné utkání, hrané ve vysokém tempu. Vyhrálo mužstvo s lepší koncovkou. Vladimír Pechoč
R.I.P. A 4077 DUCKS
Michal Němec – Jan Horyna, Martin Horyna, Michal Kočí, Tomáš Paul, Jakub Roček, Michal Rolínek vs Jan Prušák – Václav Coufal, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Radek Prokop, Michal Řehák, Ladislav Typlt
25 Michal Kočí 22., 59. Jan Doležal
36. Karel Drábek
23. 5. 09 08:45 BECH 4077 DUCKS Petrovice A 8. 4:2 (3:0)
Po jednoznačné první půli(3:0) se hra vyrovnala a oba týmy se spokojily s průměrným fotbalem.
4077 DUCKS Petrovice A
Jan Prušák – Václav Coufal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, David Haring, Radek Prokop, Ladislav Typlt vs Radek Stránský – Roman Bouda, Jan Čámský, Miloš Kabát, Radoslav Malysz, Lukáš Müller, Haithem Mutwalli
14., 28., 30. Lukáš Hakl
41. Ladislav Typlt
54., 57. Lukáš Müller
17. 5. 09 16:15 zzTKSPA M16 AC FC 4077 DUCKS 7. 0:5 (0:1)
Hosté byli lepším týem a zaslouženě zvítězili. Tomáš Šťastný, Jiří Dušek
M16 AC FC 4077 DUCKS
Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Michal Martínek, Vlastimil Tichý, Zbyněk Varga, Pavel Vávra vs Jan Prušák – Karel Drábek, Lukáš Hakl, Radek Prokop, Ladislav Typlt
30 Vlastimil Tichý 27., 59. Ladislav Typlt
34., 42. Lukáš Hakl
55. Karel Drábek
10. 5. 09 13:45 ZAK 4077 DUCKS Devils of Zderaz 6. 3:4 (0:3)
Hosté vyhráli díky většímu důrazu v koncovce. Stanislav Procházka
4077 DUCKS Devils of Zderaz
Jan Prušák – Václav Coufal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Radek Prokop, Michal Řehák, Ladislav Typlt vs Alexandr Vejsada – Petr Balek, Daniel Černý, Daniel Černý, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jiří Hálek, David Kašpar, Michal Nález, Antonín Novotný, Miroslav Nýč
45. Petr Hakl
54., 55. Karel Drábek
35 Václav Coufal 6., 23., 36. Petr Balek
12. David Kašpar
8. Miroslav Nýč
50. Michal Nález
26. 4. 09 16:15 zzPANK2 Colo-Colo 4077 DUCKS 5. 3:2 (2:0)
Klidné utkání odpovídající úrovni osmé ligy. Ač to v poločase vypadalo, že si Colo-Colo v klidu dokráčí pro vítězství, dvě branky Hakla po přestávce, zápas zdramatizovaly.
Colo-Colo 4077 DUCKS
Jakub Lukavský – Marek Král, Jiří Kyznar, Ondřej Melichar, Patrick Tiepner, Petr Zapletal vs Petr Drábek – Václav Coufal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Radek Prokop, Michal Řehák, Ladislav Typlt
3., 47. Patrick Tiepner
7. Ondřej Melichar
35., 36. Lukáš Hakl
19. 4. 09 15:00 KBELY 4077 DUCKS City Lhotka FC 4. 6:0 (1:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ve druhém mladší a běhavější domácí soupeře přehráli a svůj lepší výkon i brankově vyjádřili. Lukáš Novotný, Martin Bukovský
4077 DUCKS City Lhotka FC
Jan Prušák – Václav Coufal, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Radek Prokop, Michal Řehák vs Martin Šimanovský – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jan Kavan, Štěpán Korbel, David Kubalík, Jakub Lippert, Otakar Verner
28., 46. Lukáš Hakl
31. Petr Hakl
35. Karel Drábek
38. Jan Doležal
40. Michal Řehák
11. 4. 09 11:15 ZAK Blizzard ZM 4077 DUCKS 3. 3:1 (2:0)
O vítězi zajímavého utkání rozhodla dobrá obrana Blizzardu a střelecká pohotovost Michni. Ducks sice více útočili, ale nedokázali proměňovat své šance.
Blizzard ZM 4077 DUCKS
Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek vs Jan Prušák – Václav Coufal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, David Haring, Radek Prokop, Michal Řehák
15., 19., 52. Miroslav Michňa 40. Karel Drábek
4. 4. 09 11:15 BECH 4077 DUCKS Basta fidli B 2. 2:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas, hraný v tempu a čistě. Ke konci lehce nervózní. Petr Vítek, Jaromír Rajský
4077 DUCKS Basta fidli B
Petr Drábek – Václav Coufal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, David Haring, Radek Prokop vs Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Jiří Nerad, Václav Surynek, Jan Ungerman, Miroslav Vytiska
15. Radek Prokop
53. Karel Drábek
10 Petr Drábek
43 Václav Coufal
24. Jan Ungerman
28. 3. 09 12:30 P1 4077 DUCKS Viktorčin smích 1. 1:0 (1:0)
Rozhodčí se k zápasu nedostavil. Po dohodě obou týmů, odpískal utkání zástupce 4077 Ducks.