Ne 29.3.09 13:45 zzZLICH Noťa FC Plný plíce   (HL8O)
Ne 29.3.09 15:00 zzZLICH Playboy team AC Vodka team FC   (HL8O)
Ne 5.4.09 13:45 zzZLICH Pragochmel Blšany A Alvarez D.C.   (HL8N)
Ne 5.4.09 15:00 zzZLICH Vodka team FC Plný plíce   (HL8O)
Ne 7.6.09 13:45 zzZLICH Delirium FC Plný plíce   (HL8O)
Ne 7.6.09 15:00 zzZLICH Vodka team FC Tornádo Labuť PM   (HL8O)

21. 6. 09 10:00 zzTKSPA M16 AC FC Colo-Colo 11. 0:6 (5:0)
Zápas hraný téměř bez faulů. Colo Colo sico zkoušelo s výsledkem něco udělat, ale v pěti to nešlo.
Škoda že si hráč Dzyurak nepřečetl stránku PSMF, konkrétně rozhodnutí STDK. Věděl by, že po druhé ŽK následuje trest, ve kterém právě nastoupil...
takže STDK utkání kontumovala ve prospěch Colo Colo.
Filip Obermajer, Martin Michálek
M16 AC FC Colo-Colo
Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Jaroslav Dzyurak, Jan Kučera, Michal Martínek, Jiří Růžička, Vlastimil Tichý, Zbyněk Varga, Pavel Vávra, Michal Zvoník vs Martin Voldřich – Marek Bašta, Jakub Lukavský, Jakub Škrna, Petr Zapletal
1., 15., 20., 25. Jaroslav Dzyurak
12. Michal Martínek
33. Jan Kučera
51., 55. Michal Zvoník
59. OG
14. 6. 09 10:00 TEMPO City Lhotka FC M16 AC FC 10. 2:4 (2:2)
Tvrdé a nervózní utkání, hrané ve vysokém tempu. Po vyrovnaném prvním poločase získávali hosté stále více ze hry. Svou převahu potvrdili dvěma góly v závěru a zaslouženě vyhráli. Jaroslav Novotný, Jiří Pecka
City Lhotka FC M16 AC FC
Otakar Verner – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, David Kubalík, Tomáš Šimíček, Ondřej Špaček, Lukáš Vaněček vs Radek Prokop – Jiří Brejcha, Ondřej Brejcha, Jaroslav Dzyurak, Jan Kučera, Vlastimil Tichý, Zbyněk Varga, Michal Zvoník
29. Jaroslav Dzyurak
31. 5. 09 17:30 zzTKSPA M16 AC FC Blizzard ZM 9. 1:4 (1:2)
Zpočátku bojovný a vyrovnaný zápas, ale díky lepším kombinacím se zaslouženě radoval Blizzard. František Vlček, Tomáš Krbec
M16 AC FC Blizzard ZM
Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Michal Martínek, Vlastimil Tichý, Zbyněk Varga, Pavel Vávra, Michal Zvoník vs Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek
18. OG 12. Jiří Vítek
19. Vít Antoš
54. Jozef Holiač
56. Miroslav Michňa
24. 5. 09 17:30 zzTKSPA Basta fidli B M16 AC FC 8. 1:3 (1:2)
V utkání, plném nepřesností, naivity a ironie rozhodla o vítězi lepší docházka. Martin Neumann, Jaromír Horníček
Basta fidli B M16 AC FC
Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Jiří Nerad, Václav Surynek, Jan Ungerman, Miroslav Vytiska vs Radek Prokop – Jiří Brejcha, Ondřej Brejcha, Michal Břešťál, Jaroslav Dzyurak, Michal Martínek, Jiří Růžička, Vlastimil Tichý, Zbyněk Varga, Pavel Vávra, Michal Zvoník
8. Jan Ungerman 7., 47. Jaroslav Dzyurak
8. Michal Martínek
17. 5. 09 16:15 zzTKSPA M16 AC FC 4077 DUCKS 7. 0:5 (0:1)
Hosté byli lepším týem a zaslouženě zvítězili. Tomáš Šťastný, Jiří Dušek
M16 AC FC 4077 DUCKS
Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Michal Martínek, Vlastimil Tichý, Zbyněk Varga, Pavel Vávra vs Jan Prušák – Karel Drábek, Lukáš Hakl, Radek Prokop, Ladislav Typlt
30 Vlastimil Tichý 27., 59. Ladislav Typlt
34., 42. Lukáš Hakl
55. Karel Drábek
10. 5. 09 10:00 zzPANK1 Stars beer M16 AC FC 6. 1:2 (1:0)
Čistě hraný zápas, téměř bez faulů. Stars měli celý zápas pod kontrolou, ale v závěru se dostali pod tlak M16, kteří dvěma góly rozhodli o osudu utkání. Gólu na 1:2 předcházela ruka obránce ve vápně a Dzyurak se z penalty nemýlil. Pavel Beneš, Michal Mundl
Stars beer M16 AC FC
Pavel Kratochvíl – Petr Havelka, Tomáš Matějka, Martin Novotný, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský, Roman Šojdr vs Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Michal Břešťál, Jaroslav Dzyurak, Michal Martínek, Zbyněk Varga, Pavel Vávra, Michal Zvoník
20. Eduard Skramuský 51. Zbyněk Varga
58. Jaroslav Dzyurak
26. 4. 09 16:15 zzTKSPA M16 AC FC Sestra Sojka 5. 4:0 (1:0)
M16 rozhodla o svém vítězství až v závěru. Za připomenutí stojí gól gólmana Prokopa. Naopak Sojka měla smůlu neboť místo gólů davála tyčky. Martin Olšovský, Ondřej Procházka
M16 AC FC Sestra Sojka
Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Michal Břešťál, Michal Martínek, Jan Sünderhauf, Zbyněk Varga, Pavel Vávra vs Ondřej Vála – Jan Kubíček, Adam Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný, Michal Žák
15. Radek Prokop
51. Zbyněk Varga
54. Michal Břešťál
59. Michal Martínek
19. 4. 09 18:45 KBELY R.I.P. A M16 AC FC 4. 1:2 (0:2)
Utkání rozhodlo prvních 10 minut, kdy hosté vstřelili dva góly. Do konce půle se hrál na obě strany pohledný fotbal.. v druhé půli se hosté většinu času bránili a předešim díky vynikajícim zákrokům gólmana udrželi 2 body na své straně.
R.I.P. A M16 AC FC
Jiří Žák – Jan Horyna, Martin Horyna, Michal Kočí, Daniel Kříž, Jan Linhart, Tomáš Paul, Jakub Roček vs Jaroslav Dzyurak – Jiří Brejcha, Ondřej Brejcha, Michal Martínek, Radek Prokop, Jiří Růžička, Jan Sünderhauf, Zbyněk Varga, Pavel Vávra
40. OG 37 Jakub Roček 2. Jan Sünderhauf
10. Pavel Vávra
37. Jaroslav Dzyurak
11. 4. 09 08:45 TEMPO M16 AC FC Petrovice A 3. 5:2 (3:2)
Utkání rozhodl nejlepší střelec domácího celku Dzyurak. Jaroslav Farkač
M16 AC FC Petrovice A
Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Michal Břešťál, Jaroslav Dzyurak, Michal Martínek, Vlastimil Tichý, Zbyněk Varga, Pavel Vávra vs Tomáš Čech – Roman Bouda, Vladimír Čech, Miloš Kabát, Filip Kejzlar, Radoslav Malysz, Lukáš Müller, Haithem Mutwalli
4., 8., 45., 55. Jaroslav Dzyurak
6. Zbyněk Varga
14. Lukáš Müller
20. Miloš Kabát
4. 4. 09 12:30 P1 Viktorčin smích M16 AC FC 2. 1:4 (0:2)
Viktorčinu "řehotu" nepomohlo ani střídání gólmana. Tomáš Dojava, Jiří Vildman
Viktorčin smích M16 AC FC
Radomír Švec – Radovan Hrabě, Petr Jakubíček, Jaroslav Kopecký, Marek Petruška, Michal Šmíd, Vladimír Soulek vs Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Jaroslav Dzyurak, Jan Kučera, Michal Martínek, Jiří Růžička, Jan Sünderhauf, Vlastimil Tichý, Zbyněk Varga, Pavel Vávra
45. OG 8 Radomír Švec 10., 14., 56. Jaroslav Dzyurak
38. Radek Prokop
28. 3. 09 10:00 zzTKSPA Devils of Zderaz M16 AC FC 1. 3:2 (3:1)
Devils měli výborný vstup do utkání a v sedmé minutě už vedli 3:0. Pak ale hráčům M16 došlo že zápas už začal, vyrovnali hru a téměř i skóre. V dramatickém závěru hráči Zderazi těsné vedení udrželi. Milan Svoboda