St 13.5.09 20:00 STER3 Klika CFA Žalud United 1.PC   (HL6B)
Út 23.6.09 17:00 zzJUNI1 Motor 1.TF Pivojs s.r.o.1.FC   (HL8D)
Út 23.6.09 18:15 zzJUNI1 Kumpáni VET Keckafogo KK VET   (VL3B)
Út 23.6.09 19:30 zzJUNI1 Kulva PVC Žalud United 1.PC   (HL6B)

21. 6. 09 10:00 P2 R.I.P. A Blizzard ZM 11. 1:4 (1:3)
Vyrovnané utkání, které rozhodly proměněné šance hostujícího Blizzardu.
Michal Němec – Daniel Kříž, Tomáš Paul, Martin Poláček, Jakub Roček, Michal Rolínek vs Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Milan Haramule, Václav Holenda, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek
11. Martin Poláček 20., 21., 54. Milan Haramule
25. Miroslav Michňa
14. 6. 09 18:45 P1 Basta fidli B R.I.P. A 10. 0:1 (0:0)
V úvodních deseti minutách měli převahu domácí, protože hosté hráli oslabeni, když hosté doplnili své řady, tak byli jednoznačně lepší, ale dlouho nemohli překonat brankáře Vráblíka. Jiří Měsíček, Lukáš Filip
Basta fidli B R.I.P. A
Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Jiří Nerad, Václav Surynek, Jan Ungerman, Miroslav Vytiska vs Michal Němec – Jan Horyna, Martin Horyna, Tomáš Paul, Jakub Roček, Michal Rolínek
50. Tomáš Paul
30. 5. 09 08:45 P3 R.I.P. A 4077 DUCKS 9. 0:3 (0:1)
Na pohled pěkné utkání, hrané ve vysokém tempu. Vyhrálo mužstvo s lepší koncovkou. Vladimír Pechoč
R.I.P. A 4077 DUCKS
Michal Němec – Jan Horyna, Martin Horyna, Michal Kočí, Tomáš Paul, Jakub Roček, Michal Rolínek vs Jan Prušák – Václav Coufal, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Radek Prokop, Michal Řehák, Ladislav Typlt
25 Michal Kočí 22., 59. Jan Doležal
36. Karel Drábek
24. 5. 09 10:00 zzPANK1 Stars beer R.I.P. A 8. 2:3 (2:2)
Domácí měli v první půli převahu, ale hosté hrozili z brejků a dvakrát se ujali vedení. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale vítěznou branku si R.I.P. schovali až do 55.minuty. Filip Obermajer, Tomáš Obermajer
Stars beer R.I.P. A
Pavel Kratochvíl – Petr Havelka, Tomáš Matějka, Vít Mikulášek, Martin Novotný, Eduard Skramuský, Patrik Skramuský, Roman Šojdr vs Michal Němec – Michal Kočí, Daniel Kříž, Martin Poláček, Jakub Roček, Michal Rolínek
10. Eduard Skramuský
27. Roman Šojdr
1., 15. Michal Rolínek
55. Michal Kočí
17. 5. 09 12:30 HANSP R.I.P. A Sestra Sojka 7. 3:4 (2:2)
Krásné utkání, ve kterém se hodně útočilo. Ačkoli byli domácí lepší a techničtější, přesto prohráli. Roman Váňa, Filip Smetana
R.I.P. A Sestra Sojka
Jiří Žák – Jan Horyna, Martin Horyna, Michal Kočí, Martin Poláček, Jakub Roček vs Jan Bělonožník – Jan Kubíček, Jiří Polanský, Adam Vála, Ondřej Vála, Jiří Výborný
3., 35. Martin Poláček
22. Martin Horyna
50 Michal Kočí 12. Ondřej Vála
27., 42. Jiří Polanský
37. Jiří Výborný
50. Adam Vála
10. 5. 09 16:15 P2 Viktorčin smích R.I.P. A 6. 3:2 (2:0)
Vyrovnané utkání velmi dobré úrovně na 7.ligu. V prvním poločase byl lepší Viktorčin smích, ve druhém R.I.P., který mocně dotahoval, bohužel se nedokázal více prosadit, a tak vyhrál Viktorčin smích. Jozef Borčin, Martin Vrbovský
Viktorčin smích R.I.P. A
Ondřej Němec – Kamil Hanáček, Daniel Híře, Petr Jakubíček, Oldřich Křížek, Marek Petruška, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Radomír Švec, Jan Zrzavecký vs Jiří Žák – Jan Horyna, Martin Horyna, Michal Kočí, Jan Linhart, Tomáš Paul, Martin Poláček, Jakub Roček, Michal Rolínek
4. Oldřich Křížek
6. Kamil Hanáček
32. Jan Zrzavecký
31. Tomáš Paul
48. Martin Poláček
26. 4. 09 18:45 zzJUNI1 Petrovice A R.I.P. A 5. 1:2 (0:0)
Od začátku do konce hodně vyrovnaný zápas. Hosté se dostali do vedení v první polovině druhého poločasu, ale domácí odpověděli krásnou brankou z přímého kopu. Rozhodnutí přinesla šťastná branka hostů. Marek Kupka
Petrovice A R.I.P. A
Vladimír Čech – Jan Čámský, Miloš Kabát, Filip Kejzlar, Michal Monoszon, Lukáš Müller, Haithem Mutwalli vs Jiří Žák – Michal Kočí, Daniel Kříž, Jan Linhart, Tomáš Paul, Martin Poláček, Jakub Roček, Michal Rolínek
48. Miloš Kabát 41., 52. Tomáš Paul
19. 4. 09 18:45 KBELY R.I.P. A M16 AC FC 4. 1:2 (0:2)
Utkání rozhodlo prvních 10 minut, kdy hosté vstřelili dva góly. Do konce půle se hrál na obě strany pohledný fotbal.. v druhé půli se hosté většinu času bránili a předešim díky vynikajícim zákrokům gólmana udrželi 2 body na své straně.
R.I.P. A M16 AC FC
Jiří Žák – Jan Horyna, Martin Horyna, Michal Kočí, Daniel Kříž, Jan Linhart, Tomáš Paul, Jakub Roček vs Jaroslav Dzyurak – Jiří Brejcha, Ondřej Brejcha, Michal Martínek, Radek Prokop, Jiří Růžička, Jan Sünderhauf, Zbyněk Varga, Pavel Vávra
40. OG 37 Jakub Roček 2. Jan Sünderhauf
10. Pavel Vávra
37. Jaroslav Dzyurak
11. 4. 09 08:45 ZAK Devils of Zderaz R.I.P. A 3. 3:1 (1:1)
Rychlý gól ze třetí minuty Devils nezlomil a do poločasu stačili vyrovnat. Dlouho nerozhodné utkání převážili na svou stranu 10 minut před koncem a v závěru výhru pojistili. Martin Kubů, Michal Prejza
Devils of Zderaz R.I.P. A
Jiří Hálek – Petr Balek, Daniel Černý, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., David Kašpar, Michal Nález, Antonín Novotný, Miroslav Nýč vs Jiří Žák – Martin Horyna, Michal Kočí, Daniel Kříž, Michal Němec, Tomáš Paul, Michal Rolínek
14., 56. Jindřich Dobřanský st.
50. David Kašpar
3. Tomáš Paul
5. 4. 09 16:15 zzPANK1 R.I.P. A Colo-Colo 2. 4:0 (3:0)
Pohledný zápas hraný bez faulů, s převahou týmu RIP. Ve druhém poločase už působil tým Colo-Colo dosti odevzdaným dojmem. Lukáš Moravec