Ne 3.5.09 16:15 zzHAGI2 Hlavonožci na niti FC Forejt FC   (HL8I)
Ne 3.5.09 17:30 zzHAGI2 Koza znezaneřáděná Rokoko - Travel HCZ   (HL8S)
Ne 3.5.09 18:45 zzHAGI2 Spořilov Represent Stříbrný hroch C   (HL8R)
Ne 17.5.09 16:15 zzJUNI1 Athletico KMF Hardly Athletic   (HL8S)
Ne 17.5.09 17:30 zzJUNI1 Stříbrný hroch C Sturm JM   (HL8R)
Ne 17.5.09 18:45 zzJUNI1 Motorclub Poštmistři A   (HL8M)

21. 6. 09 10:00 zzANG Devils of Zderaz Viktorčin smích 11. 8:0 (3:0)
Vyrovnané utkání vydrželo do 22.minuty, od této chvíle se projevila možnost střídat na straně domácích, hosté totiž nikoho na střídáni neměli. Druhá půle už se hrála jen na jednu bránu. Ivan Moucha, Jiří Sedláček
Devils of Zderaz Viktorčin smích
Alexandr Vejsada – Petr Balek, Daniel Černý, Daniel Černý, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jiří Hálek, David Kašpar, Michal Nález, Antonín Novotný, Miroslav Nýč vs Ondřej Němec – Kamil Hanáček, Daniel Híře, Radovan Hrabě, Oldřich Křížek, Vladimír Soulek
51 Daniel Černý 25. Radovan Hrabě
14. 6. 09 18:45 P3 Colo-Colo Devils of Zderaz 10. 0:4 (0:3)
Pohledné utkání. Bez vstřelení gólu nelze vyhrát, proto zaslouženě zvítězili hosté.
Colo-Colo Devils of Zderaz
Martin Voldřich – Marek Bašta, Marek Král, Jakub Lukavský, Jakub Škrna, Petr Zapletal vs Antonín Novotný – Petr Balek, Daniel Černý, Daniel Černý, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jiří Hálek, David Kašpar, Michal Nález, Miroslav Nýč, Alexandr Vejsada
7., 29. Jindřich Dobřanský st.
10. Michal Nález
49. OG
17. Jiří Hálek
31. 5. 09 12:30 P2 Devils of Zderaz City Lhotka FC 9. 2:4 (0:1)
Utkání bylo na šance vyrovnané, rozhodlo lepší zakončení ze strany hostů. Hrál se pohledný fotbal. Jan Hartig, Karel Hartig
Devils of Zderaz City Lhotka FC
Alexandr Vejsada – Petr Balek, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jiří Hálek, David Kašpar, Antonín Novotný vs Jiří Verner – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, Jan Kavan, Jakub Lippert, Tomáš Šimíček, Lukáš Vaněček, Otakar Verner
37. František Dobřanský
38. Antonín Novotný
4., 56. Tomáš Černý
44., 54. Jiří Horák
23. 5. 09 11:15 DEKAN Blizzard ZM Devils of Zderaz 8. 2:2 (1:0)
Od začátku vyhecované utkání, které musel rozhodčí krotit hned třemi žlutými kartami. Zápas plný emocí skončil nerozhdoně. Jiří Vlček, Jan Tóth
Blizzard ZM Devils of Zderaz
Zdeněk Hirsch – Milan Haramule, Václav Holenda, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek vs Alexandr Vejsada – Petr Balek, Jindřich Dobřanský st., Jiří Hálek, David Kašpar, Antonín Novotný, Miroslav Nýč
16. Milan Haramule
36. Miroslav Michňa
20 Václav Holenda
49 Jiří Vítek
46., 49. David Kašpar 8. Miroslav Nýč
16. 5. 09 08:45 P2 Devils of Zderaz Basta fidli B 7. 2:0 (1:0)
Devils měli po celý zápas mírnou převahu. Skóre otevřel nejlepší hráč utkání Novotný už v úvodu, ale na dvoubodovou pojistku si Devils museli počkat až do samého závěru. Michal Žoha, Martin Pešava
Devils of Zderaz Basta fidli B
Jiří Hálek – Daniel Černý, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., David Kašpar, Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Alexandr Vejsada vs Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Jiří Nerad, David Teichner, Jan Ungerman
9. Antonín Novotný
58. Jindřich Dobřanský st.
10. 5. 09 13:45 ZAK 4077 DUCKS Devils of Zderaz 6. 3:4 (0:3)
Hosté vyhráli díky většímu důrazu v koncovce. Stanislav Procházka
4077 DUCKS Devils of Zderaz
Jan Prušák – Václav Coufal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Radek Prokop, Michal Řehák, Ladislav Typlt vs Alexandr Vejsada – Petr Balek, Daniel Černý, Daniel Černý, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jiří Hálek, David Kašpar, Michal Nález, Antonín Novotný, Miroslav Nýč
45. Petr Hakl
54., 55. Karel Drábek
35 Václav Coufal 6., 23., 36. Petr Balek
12. David Kašpar
8. Miroslav Nýč
50. Michal Nález
26. 4. 09 10:00 zzPANK1 Devils of Zderaz Stars beer 5. 0:2 (0:1)
Velice vyrovnaný zápas s mírnou převahou Stars beer, který pod taktovkou E. Skramuského zaslouženě dohráli k vítězství. Jan Vosátka, David Šroll
Devils of Zderaz Stars beer
Antonín Novotný – Daniel Černý, Daniel Černý, František Dobřanský, Jiří Hálek, Michal Nález, Alexandr Vejsada vs Eduard SkramuskýPavel Kratochvíl, Tomáš Matějka, Vít Mikulášek, Miroslav Novotný, Patrik Skramuský, Roman Šojdr
28., 52. Eduard Skramuský
19. 4. 09 16:15 KBELY Sestra Sojka Devils of Zderaz 4. 1:4 (1:2)
Nevýrazné utkání, kde více sil a chuti po vítězství měli hosté. Martin Bukovský
Sestra Sojka Devils of Zderaz
Jan Bělonožník – Jan Hlaváček, Jan Kubíček, Ivan Lhotský, Jiří Polanský, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný vs Alexandr Vejsada – Petr Balek, Daniel Černý, Daniel Černý, František Dobřanský, Jiří Hálek, David Kašpar, Michal Nález, Antonín Novotný, Miroslav Nýč
23. Ivan Lhotský 10., 28. Daniel Černý
34. David Kašpar
42. Miroslav Nýč
11. 4. 09 08:45 ZAK Devils of Zderaz R.I.P. A 3. 3:1 (1:1)
Rychlý gól ze třetí minuty Devils nezlomil a do poločasu stačili vyrovnat. Dlouho nerozhodné utkání převážili na svou stranu 10 minut před koncem a v závěru výhru pojistili. Martin Kubů, Michal Prejza
Devils of Zderaz R.I.P. A
Jiří Hálek – Petr Balek, Daniel Černý, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., David Kašpar, Michal Nález, Antonín Novotný, Miroslav Nýč vs Jiří Žák – Martin Horyna, Michal Kočí, Daniel Kříž, Michal Němec, Tomáš Paul, Michal Rolínek
14., 56. Jindřich Dobřanský st.
50. David Kašpar
3. Tomáš Paul
5. 4. 09 17:30 zzPANK2 Petrovice A Devils of Zderaz 2. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém obrany převyšovaly nad útoky, rozhodl gól po autovém vhazovní, které hrubě podcenil domácí gólman.
Petrovice A Devils of Zderaz
Tomáš Čech – Roman Bouda, Vladimír Čech, Miloš Kabát, Filip Kejzlar, Radoslav Malysz, Haithem Mutwalli vs Antonín Novotný – Petr Balek, Daniel Černý, Daniel Černý, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jiří Hálek, David Kašpar, Michal Nález, Miroslav Nýč
46. Daniel Černý
28. 3. 09 10:00 zzTKSPA Devils of Zderaz M16 AC FC 1. 3:2 (3:1)
Devils měli výborný vstup do utkání a v sedmé minutě už vedli 3:0. Pak ale hráčům M16 došlo že zápas už začal, vyrovnali hru a téměř i skóre. V dramatickém závěru hráči Zderazi těsné vedení udrželi. Milan Svoboda
Devils of Zderaz M16 AC FC
Alexandr Vejsada – Petr Balek, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jiří Hálek, David Kašpar, Michal Nález, Antonín Novotný, Miroslav Nýč vs Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Michal Břešťál, Jaroslav Dzyurak, Jan Kučera, Michal Martínek, Jiří Růžička, Jan Sünderhauf, Vlastimil Tichý, Zbyněk Varga, Pavel Vávra