Pá 10.4.09 17:00 zzTKSPA Yakuza xPěstební dělnice   (HL8H)
Pá 10.4.09 18:15 zzTKSPA Prase FC Cerveza 18.FC   (HL7C)
Pá 10.4.09 19:30 zzTKSPA Airconquest F.F.C. Tvar VD   (HL8P)
Út 9.6.09 17:00 KBELY Viktor 1.FC Vibromax 1985   (HL7D)
Út 9.6.09 18:15 KBELY Suchá dáseň AC Senioři Praha B   (HL8F)
Út 9.6.09 19:30 KBELY Batalion 91 A Perpetis   (HL7B)

21. 6. 09 10:00 DEKAN Petrovice A City Lhotka FC 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Tomáš Pekár, Miroslav Krucký
Petrovice A City Lhotka FC
vs Jan Kavan – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, David Kubalík, Tomáš Šimíček, Ondřej Špaček, Otakar Verner
14. 6. 09 10:00 TEMPO City Lhotka FC M16 AC FC 10. 2:4 (2:2)
Tvrdé a nervózní utkání, hrané ve vysokém tempu. Po vyrovnaném prvním poločase získávali hosté stále více ze hry. Svou převahu potvrdili dvěma góly v závěru a zaslouženě vyhráli. Jaroslav Novotný, Jiří Pecka
City Lhotka FC M16 AC FC
Otakar Verner – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, David Kubalík, Tomáš Šimíček, Ondřej Špaček, Lukáš Vaněček vs Radek Prokop – Jiří Brejcha, Ondřej Brejcha, Jaroslav Dzyurak, Jan Kučera, Vlastimil Tichý, Zbyněk Varga, Michal Zvoník
29. Jaroslav Dzyurak
31. 5. 09 12:30 P2 Devils of Zderaz City Lhotka FC 9. 2:4 (0:1)
Utkání bylo na šance vyrovnané, rozhodlo lepší zakončení ze strany hostů. Hrál se pohledný fotbal. Jan Hartig, Karel Hartig
Devils of Zderaz City Lhotka FC
Alexandr Vejsada – Petr Balek, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jiří Hálek, David Kašpar, Antonín Novotný vs Jiří Verner – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jiří Horák, Jan Kavan, Jakub Lippert, Tomáš Šimíček, Lukáš Vaněček, Otakar Verner
37. František Dobřanský
38. Antonín Novotný
4., 56. Tomáš Černý
44., 54. Jiří Horák
24. 5. 09 12:30 HANSP City Lhotka FC Colo-Colo 8. 5:4 (4:0)
Lhotka vstoupila do utkání výrazně lépe a v poločase vedla 4:0. Po změně stran ale převzalo iniciativu Colo-Colo a podařilo se jim čtyřmi góly vyrovnat. Dramatický závěr rozhodl ve prospěch Lhotky muž zápasu Horák. Radovan Vrba, Jan Hrabák
City Lhotka FC Colo-Colo
Otakar Verner – Milan Dědek, Jiří Horák, Štěpán Korbel, David Kubalík, Lukáš Vaněček vs Martin Voldřich – Marek Bašta, Marek Král, Jakub Lukavský, Ondřej Melichar, Jakub Škrna, Jaroslav Uhlík
10., 12., 20., 56. Jiří Horák
19. David Kubalík
32. Ondřej Melichar
34., 47. Marek Bašta
45. Jakub Škrna
17. 5. 09 11:15 P3 City Lhotka FC Viktorčin smích 7. 0:6 (0:2)
Utkání nedohráno, v 31.minutě přišel tým City Lhotka kvůli zranění o dalšího hráče a počet tak klesl pod povolenou mez 3+1.
City Lhotka FC Viktorčin smích
Jakub Lippert – Milan Dědek, Jan Kavan, David Kubalík, Lukáš Vaněček, Otakar Verner vs Ondřej Němec – Kamil Hanáček, Petr Jakubíček, Oldřich Křížek, Michal Šmíd, Vladimír Soulek
16. Kamil Hanáček
24. Oldřich Křížek
10. 5. 09 12:30 ZAK Blizzard ZM City Lhotka FC 6. 2:2 (2:2)
Průměrný zápas, vzhledem k počtu střídajících, u hostů bez střídání, se příliš neběhalo.Bylo vidět hodně přečíslení, ale koncovka nebyla ideální. Více ze hry měli domácí, ale nedokázali využít jasné šance, a tak zápas skončil remízou. Milan Mach, Daniel Kraft
Blizzard ZM City Lhotka FC
Zdeněk Hirsch – Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek vs Otakar Verner – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jan Kavan, David Kubalík, Jakub Lippert, Lukáš Vaněček
4. Miroslav Michňa
24. Milan Haramule
7. David Kubalík
10. Jan Kavan
26. 4. 09 16:15 zzPANK1 City Lhotka FC Basta fidli B 5. 2:2 (1:2)
Utkání skončilo zaslouženou remízou.

pozn. redakce: Pro tým City Lhotka, pište laskavě do zápisu alespoň příjmení hráčů. Hráč "Milan" (Dědek) může být považován za neregistrovaného. Díky.
City Lhotka FC Basta fidli B
Otakar Verner – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jan Kavan, Štěpán Korbel, David Kubalík, Lukáš Vaněček vs Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Jiří Nerad, Václav Surynek, Jan Ungerman, Miroslav Vytiska
14., 37. Tomáš Černý 3., 17. Václav Surynek
19. 4. 09 15:00 KBELY 4077 DUCKS City Lhotka FC 4. 6:0 (1:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ve druhém mladší a běhavější domácí soupeře přehráli a svůj lepší výkon i brankově vyjádřili. Lukáš Novotný, Martin Bukovský
4077 DUCKS City Lhotka FC
Jan Prušák – Václav Coufal, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Radek Prokop, Michal Řehák vs Martin Šimanovský – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jan Kavan, Štěpán Korbel, David Kubalík, Jakub Lippert, Otakar Verner
28., 46. Lukáš Hakl
31. Petr Hakl
35. Karel Drábek
38. Jan Doležal
40. Michal Řehák
13. 4. 09 13:45 zzPANK1 City Lhotka FC Stars beer 3. 2:2 (1:0)
Zasloužená remíza, obě mužstva neproměnila mnoho šancí. Marcel Toporčák
City Lhotka FC Stars beer
Jakub Lippert – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jan Kavan, Štěpán Korbel, David Kubalík, Otakar Verner vs Pavel Kratochvíl – Petr Havelka, Tomáš Matějka, Vít Mikulášek, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský, Patrik Skramuský
8. Milan Dědek
46. Tomáš Černý
45. Patrik Skramuský
56. Eduard Skramuský
5. 4. 09 16:15 zzPANK2 Sestra Sojka City Lhotka FC 2. 0:4 (0:3)
Utkání mělo jasný průběh během úvodní desetiminutovky. Hosté rozhodli o výhře a pak jen kontrolovali výsledek.
Sestra Sojka City Lhotka FC
Jan Bělonožník – Jan Hlaváček, Jan Kubíček, Jiří Polanský, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný, Michal Žák vs Jakub Lippert – Tomáš Černý, Milan Dědek, Jan Kavan, Štěpán Korbel, David Kubalík, Otakar Verner
1., 11. David Kubalík
9., 45. Tomáš Černý
29. 3. 09 15:00 zzPANK1 City Lhotka FC R.I.P. A 1. 1:3 (0:2)
Zasloužené vítězství běhavějšího týmu R.I.P.
City Lhotka FC R.I.P. A
Martin Šimanovský – Milan Dědek, Jan Kavan, David Kubalík, Jakub Lippert, Lukáš Vaněček, Otakar Verner vs Michal Němec – Martin Horyna, Michal Kočí, Daniel Kříž, Tomáš Paul, Michal Rolínek