Út 1.9.09 17:00 BECH Lachtánci 1.WC Martini BC   (HL4B)
Út 1.9.09 18:15 BECH Kulišáci CF VET Po Útlumu 06   (VL2B)
Čt 10.9.09 16:45 KBELY Folprecht 1.FC VET Veteráni Ďáblice   (VL4C)
Čt 10.9.09 18:00 KBELY Inter Bubeneč VŠSK MFF UK B   (HL6D)
Út 22.9.09 17:00 BECH Santa Tranta PC C Lachtánci 1.WC   (HL4B)
Út 22.9.09 18:15 BECH Kulišáci CF VET Masters V   (VL2B)

30. 11. 09 19:30 ZAK Kbelské vosy A Borek hodinářství 1.FC 11. 2:6 (0:3)
Hrál se vynikající fotbal, ve kterém Borek lépe proměňoval šance. Pouze hráč Haniak kazil utkání častými protesty.
Kbelské vosy A Borek hodinářství 1.FC
Jan Soukup – Jan Chudoba, Martin Dolejš, Michael Franc, Tomáš Haniak, Jiří Lustik, Lukáš Mejsnar, Marek Owsiany, Lukáš Vysokomenský vs Luděk Michalík – Martin Bělohlávek, František Jakubec, Jaroslav Procházka, Daniel Sochor, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník
32., 51. Martin Dolejš 50 Tomáš Haniak 5., 55. Radek Zlatník
7., 58. František Jakubec
13. Martin Bělohlávek
41. Martin Vlasák
21. 11. 09 10:00 KBELY Blesk VK B Kbelské vosy A 10. 2:7 (2:5)
Duel dvou týmů ohrožených sestupem rozhodl menší počet hráčů Blesku. Ti se sice ujali vedení, ale Vosy záhy vyrovnaly a za tři minuty šly do vedení, které do poločasu ještě navýšily. A jelikož hráčům Blesku nebylo souzeno skórovat ani z těch nejvyloženějších šancí, skončil pro ně výsledek debaklem. Vít Pecka, Pavel Strejček
Blesk VK B Kbelské vosy A
Pavel Cina – Milan Cina, Václav Cina, Miroslav Jaroš, Martin Müller, Pavel Penc, Libor Štohanzl vs Jan Soukup – Martin Dolejš, Michael Franc, Tomáš Haniak, Lukáš Mejsnar, Marek Owsiany, Lukáš Vysokomenský
4. Pavel Penc
29. Libor Štohanzl
5. Lukáš Mejsnar
8., 12., 58. Martin Dolejš
28., 30., 46. Tomáš Haniak
14. 11. 09 10:00 KBELY Kbelské vosy A Bar Krušovice 9. 6:0 k.
Hosté se z účasti na utkání omluvili předem. Patrik Boubín
Kbelské vosy A Bar Krušovice
Jakub Patera – Michael Blahut, Pavel Čermák, Jan Chudoba, Vladimír Dolejš, Michael Franc, Tomáš Haniak, Lukáš Mejsnar, Patrik Romančák vs
31. 10. 09 10:00 KBELY Akta - rez Kbelské vosy A 8. 0:6 k.
Domácí Akta-rez se k utkání nedostavili...
Akta - rez Kbelské vosy A
vs Michael Franc – Jan Chudoba, Vladimír Dolejš, Tomáš Máchal, Lukáš Mejsnar, Marek Riant
24. 10. 09 13:45 KBELY Kbelské vosy A Ferri FC 7. 0:6 (0:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Zápas byl v poli vyrovnaný, ale lepší koncovku prokázaly Vosy. První gól padl až ve druhé půli po špatné rozehrávce hostů. Poté se Vosy uklidnily a přidaly další branky. Ferri pouze snížilo v předposlední minutě. V poslední minutě provedena konfrontace RP, při které neprokázal totožnost hráč domácích. Zápasem se bude zabývat STDK.
Kbelské vosy A Ferri FC
Jakub Patera – Michael Blahut, Pavel Čermák, Vladimír Dolejš, Michael Franc, Tomáš Haniak, Lukáš Mejsnar, Patrik Romančák vs Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Radek Linert, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda
38. Patrik Romančák
46. Pavel Čermák
58. Tomáš Haniak
59. Tomáš Strnad 41. Jan Svoboda
12. 10. 09 20:15 P3 Santa Dominica Kbelské vosy A 6. 5:4 (5:3)
Pěkné utkání, které až zbytečně hecoval hráč Kbelských vos s číslem 10. Zasloužené vítězství Santa Dominiky.
Santa Dominica Kbelské vosy A
Martin Petrů – Michal Balík, Michal Bureš, David Hrubý, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Nikola Štochl, Martin Tryml vs Jakub Patera – Michael Franc, Tomáš Haniak, Petr Kašpárek, Lukáš Mejsnar, Marek Owsiany, Lukáš Vysokomenský
7., 16., 29. Ondřej Kodr
9., 24. Nikola Štochl
3., 56. Lukáš Mejsnar
21. Marek Owsiany
23. Michael Franc
10. 10. 09 10:00 KBELY Kbelské vosy A Real FASTTRADE 5. 4:1 (4:1)
V první půli rychlé pohledné utkání s převahou Vos, které po pěkných akcích vstřelily čtyři branky. Druhá půle byla klidnější, vyrovnanější a bez branek. Tomáš Kořínek
Kbelské vosy A Real FASTTRADE
Jakub Patera – Martin Dolejš, Marek Drabina, Petr Kašpárek, Lukáš Mejsnar, Rudolf Miller, Marek Owsiany, Marek Riant, Lukáš Vysokomenský vs Karel Zacharda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Milan Komorník, Michal Šalanda, Štěpán Ťahan, Ondřej Vyhnánek, Matěj Wosyka
8., 13., 23. Lukáš Mejsnar
28. Marek Drabina
12. Martin Fořt
21. 9. 09 17:45 KBELY Tuscarora A Kbelské vosy A 4. 1:2 (1:1)
Ač byli domácí lepším týmem, hosté přesto zvítězili i díky famóznímu výkonu Haniaka. Šťástka,Hlavatý
Tuscarora A Kbelské vosy A
Roman Alba – Roman Alba, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Vondráček vs Pavel Čermák – Michael Franc, Tomáš Haniak, Petr Kašpárek, Lukáš Mejsnar, Marek Riant, Patrik Romančák
2. Tomáš Slabý 17 Martin Tichý 7. Michael Franc
52. Tomáš Haniak
14. 9. 09 17:45 KBELY Inter Lotyšák B Kbelské vosy A 3. 3:6 (2:4)
Pohledný a rychlý fotbal z obou stran, kde rozhodlo větší nasazení Kbelských vos a nejistota brankáře Interu. Tomáš Říha, David Slavata
Inter Lotyšák B Kbelské vosy A
Martin Džbánek – Jan Beneš, Pavel Bubeník, Pavel Dvořák, Josef Hora, Václav Hruška, Jiří Janoušek, Aleš Kvasnička, Radek Sláma vs Jakub Patera – Pavel Čermák, Vladimír Dolejš, Marek Drabina, Michael Franc, Tomáš Haniak, Lukáš Mejsnar, Patrik Romančák