Ne 11.10.09 17:30 DEKAN Taurin 1.FC Palouček AC   (HL8E)
Ne 11.10.09 18:45 DEKAN Buzuluk Úvaly FC Marná snaha   (HL8Q)
Ne 11.10.09 20:00 DEKAN Traktor humus A Vojenské lesy   (HL1A)
Ne 25.10.09 10:00 DEKAN Uličníci FC Síla vůle   (HL6I)
Ne 25.10.09 11:15 DEKAN Monočlánek FC Sme moc   (HL7H)
Ne 25.10.09 12:30 DEKAN MoKo 2.FC Veleslavín Viktoria   (HL7L)

30. 11. 09 20:45 DEKAN Ferri FC Akta - rez 11. 2:2 (1:1)
Velice pěkné, ofenzivní utkání z obou stran. Hosté dvakrát vedli ale domácí stačili brzy odpovědět. Remíza je zasloužená. Tomáš Bartoněk, Tomáš Slavík
Ferri FC Akta - rez
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Novák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda vs Martin Prokeš – Martin Beneš, Jiří Hanáček, Ladislav Jančí, Jiří Kleisl, Jan Švarc, Martin Toupal
27. Tomáš Novák
56. Martin Bednář
14. Martin Beneš
48. Jan Švarc
5. Jan Švarc
16. 11. 09 20:15 P1 Akta - rez Santa Dominica 10. 4:3 (1:3)
Poměrně vyrovnané utkání, ve kterém nakonec rozhodla absence hráčů na střídání na straně hostů. V první půli hráči týmu Akta-rez neproměňovali šance a hbití soupeři si z brejků vypracovali dvoubrankový náskok. Po změně stran už se projevila fyzická převaha domácích, založená na častějším střídání a talaku na tempo zápasu. Nakonec domácí Dominicu doslova "ustřídali". Antonín Herzog, David Nekvasil
Akta - rez Santa Dominica
Martin Prokeš – Martin Beneš, Jiří Hanáček, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Petr Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal vs Martin Petrů – David Hrubý, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Miloslav Lev, Martin Tryml
17., 43., 52. Jakub Klír
56. Petr Michal
2. OG
19. David Hrubý
22. Martin Tryml
13. 11. 09 17:45 TEMPO Real FASTTRADE Akta - rez 9. 3:10 (3:4)
První poločas měl celkem vyrovnaný průběh, zato druhý poločas patřil hráčům mužstva Akta-rez. Tomáš Slavík, Michal Bélai
Real FASTTRADE Akta - rez
Karel Zacharda – Pavel Fáry, Radek Klouček, Michal Netušil, Josef Přibyl, Michal Šalanda, Štěpán Ťahan vs Martin Prokeš – Jiří Hanáček, Ladislav Jančí, Jiří Kleisl, Petr Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc
36. Jan Švarc
31. 10. 09 10:00 KBELY Akta - rez Kbelské vosy A 8. 0:6 k.
Domácí Akta-rez se k utkání nedostavili...
Akta - rez Kbelské vosy A
vs Michael Franc – Jan Chudoba, Vladimír Dolejš, Tomáš Máchal, Lukáš Mejsnar, Marek Riant
20. 10. 09 17:00 BECH Inter Lotyšák B Akta - rez 7. 3:2 (2:1)
Zápas vynikající úrovně. Akta-rez sice začínaly ve čtyřech,ale brzy se ujaly vedení. Domácí vyrovnali těsně před tím, než hosté doplnili hráče na plný počet. Poté zvýšili do poločasu na 2:1 a definitivní úder zasadili soupeři 15 minut před koncem. Jaroslav Třešňák, Miroslav Picek
Inter Lotyšák B Akta - rez
Martin Džbánek – Pavel Dvořák, Josef Hora, Václav Hruška, Jiří Janoušek, Jan Syrovátka vs Martin Prokeš – Jiří Hanáček, Ladislav Jančí, Jiří Kleisl, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc
15., 45. Václav Hruška
21. Jiří Janoušek
10. Tomáš Michal
60. Ladislav Jančí
12. 10. 09 20:45 BECH Akta - rez Santa Tranta PC A 6. 2:8 (1:5)
Pěkný zápas, který byl rozhodnutý během prvních dvaceti minut, kdy hosté nastříleli 4 góly. Leckterému týmu by to stačilo a hrál by ze zabezpečené obrany, ale Akta-rez ne. A tak se hrál ofenzivní fotbálek, který divákům nakonec nabídl deset branek, z čehož šest si připsal kanonýr Čejka. Jan Ježek
Akta - rez Santa Tranta PC A
Martin Prokeš – Martin Beneš, Jiří Hanáček, Ladislav Jančí, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal vs Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Marek Moravský, Ondřej Pokorný, Petr Žemla
29. Jan Švarc
58. Jakub Klír
5., 17. Petr Kubík
11., 18., 28., 40., 45., 50. David Čejka
5. 10. 09 20:15 P3 Deko Akta - rez 5. 2:5 (0:3)
Utkání výborné úrovně, hrané s velkým nasazením a důrazem. V první půli byl tým Akta-rez lepší a zaslouženě vedl. Po změně stran sice na chvíli vypadl z role a dovolil Deku snížit, ale pak se vzpamatoval a dovedl zápas k zaslouženému vítězství. Bohumil Exner
Deko Akta - rez
Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Ota Járka, Vít Klíma, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán vs Marek Valášek – Ladislav Jančí, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Petr Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal
35. Ladislav Obermajer ml.
36. Tomáš Hajner
54 Ladislav Obermajer 11. Jakub Klír
12., 60. Petr Michal
18., 53. Jan Švarc
22. 9. 09 17:45 KBELY Akta - rez Borek hodinářství 1.FC 4. 0:6 k.
Tým Akta-rez se z utkání omluvil předem.
Akta - rez Borek hodinářství 1.FC
vs Martin Bělohlávek – Tomáš Balke, František Jakubec, Oldřich Pánek, Miroslav Plessl, Daniel Sochor, Martin Suchý, Jan Vlček
20. 9. 09 12:30 TEMPO Blesk VK B Akta - rez 3. 8:3 (5:2)
Hostující brankář si vybral slabší chvilky v utkání a výrazně se podepsal pod prohru svého týmu, který hrál celý zápas oslaben. Nicméně Akta-rez nesložili zbraně a i za nepříznivého stavu hráli aktivně. Milan Pick, Martin Vrbovský
Blesk VK B Akta - rez
Miroslav Jaroš – Pavel Cina, Václav Cina, Ladislav Dvořák, Martin Müller, Pavel Penc, Martin Snopek, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, Jaroslav Vejmelka vs Martin Prokeš – Martin Beneš, Jiří Kleisl, Jakub Mrhal, Martin Toupal