V 55.minutě provedena konfrontace RP, bez závad.
Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Marek Moravský, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček vs Roman Alba – Roman Alba, Petr Mocek, Martin Tichý, Pavel Tichý, Jakub Tomajko, Petr Vondráček
14., 28. Jakub Tomajko
41., 55. Martin Tichý
54. Pavel Tichý
20. 11. 09 18:15 HANSP Tuscarora A Ferri FC 10. 0:1 (0:0)
Rychlý a kombinační fotbal bez gólového vyjádření. Ve druhé půli začali mít mírně navrch Ferri, ale brankář Alba kouzlil. Až ve 48.minutě napřáhl Bednář a se štěstím rozhodl.
Tuscarora A Ferri FC
Roman Alba – Roman Alba, Radek Altman, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Pavel Tichý, Petr Vondráček vs Radek Hanzák – Martin Bednář, František Hanzák, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Strnad, Jan Svoboda
48. Martin Bednář
9. 11. 09 18:15 ARIT Deko Tuscarora A 9. 11:5 (7:0)
Když prohráváte po poločase 7:0, všude jste o krok později a soupeři tam spadne úplně vše na co sahne, je docela obdivuhodné vyhrát druhý poločas 5:4, to může však být to jediné, co může hosty z tohoto střetnutí těšit. Daniel Krynický
Deko Tuscarora A
Petr Štěpán – Tomáš Hajner, Ota Járka, Vít Klíma, Pavel Kozák, Pavel Krištůfek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Juraj Vojtíšek vs Roman Alba – Roman Alba, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Jakub Tomajko, Petr Vondráček
58. Petr Vondráček
26. 10. 09 19:00 P3 Tuscarora A Santa Dominica 8. 4:6 (0:2)
Krásné utkání, ve kterém podali domácí lepší výkon, ale přesto prohráli 4:6. Zdeněk Vondráček, Lukáš Kodad
Tuscarora A Santa Dominica
Roman Alba – Roman Alba, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý, Jakub Tomajko, Petr Vondráček vs Martin Petrů – Michal Balík, Michael Bonk, David Hrubý, Ondřej Šimek, Nikola Štochl, Martin Tryml
53. Nikola Štochl
19. 10. 09 19:45 HRAB3 Borek hodinářství 1.FC Tuscarora A 7. 3:2 (2:1)
Poklidný zápas fotbalistů. Domácí táhl za vítězstvím Jakubec. Tomáš Dobrý, Petr Beer
Borek hodinářství 1.FC Tuscarora A
Luděk Michalík – František Jakubec, Miroslav Plessl, Jaroslav Procházka, Pavel Stejskal, Martin Suchý, Martin Vlasák, Petr Zouza vs Roman Alba – Roman Alba, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý
14., 16. František Jakubec
44. Pavel Stejskal
7. OG
59. Petr Mocek
16. 10. 09 17:45 TEMPO Tuscarora A Real FASTTRADE 6. 4:5 (2:1)
Parádní utkání, plné nasazení a fotbalovosti. Tuscarora byla do 40 minuty lepším týmem, hlavně díky dobré kombinační hře. Od stavu 3:2 se začala karta obracet, Real přidal na důrazu a rychlosti, což mu spolu s nepříliš jistým brankářem Tuscarory pomohlo otočit výsledek. Domácí ještě stačili vyrovnat, ale Real využil jejich další chyby a vstřelil vítěznou branku. Jaroslav Bernát
Tuscarora A Real FASTTRADE
Roman Alba – Roman Alba, Radek Altman, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý, Jakub Tomajko, Petr Vondráček vs Karel Zacharda – Robert Cába, Pavel Frey, Radek Klouček, Lukáš Novák, Michal Šalanda, Štěpán Ťahan, Ondřej Vyhnánek, Matěj Wosyka
54. Štěpán Ťahan
10. 10. 09 08:45 P2 Blesk VK B Tuscarora A 5. 0:6 (1:3)
Utkání bylo předčasně ukončeno pro inzultaci rozhodčího. O definitivním výsledku utkání rozhodne STDK. Vladimír Kodytek, Tomáš Cipra
Blesk VK B Tuscarora A
Miroslav Jaroš – Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Ladislav Dvořák, Jindřich Kareš, Martin Müller, Martin Snopek, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, Jaroslav Vejmelka vs Roman Alba – Roman Alba, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý, Jakub Tomajko, Petr Vondráček
17., 38. Jiří Tříska
43. Martin Müller
11 Martin Snopek 3., 19., 42., 46. Roman Alba
7. Pavel Tichý
21. 9. 09 17:45 KBELY Tuscarora A Kbelské vosy A 4. 1:2 (1:1)
Ač byli domácí lepším týmem, hosté přesto zvítězili i díky famóznímu výkonu Haniaka. Šťástka,Hlavatý
Tuscarora A Kbelské vosy A
Roman Alba – Roman Alba, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Vondráček vs Pavel Čermák – Michael Franc, Tomáš Haniak, Petr Kašpárek, Lukáš Mejsnar, Marek Riant, Patrik Romančák
2. Tomáš Slabý 17 Martin Tichý 7. Michael Franc
52. Tomáš Haniak
18. 9. 09 20:15 P2 Bar Krušovice Tuscarora A 3. 0:5 (0:2)
Velmi krutý výsledek pro Bar Krušovice, oba týmy hrály s velkým nasazením, hra v poli byla vyrovnaná, ale hosté rozhodli dvěmi góly v závěru prvního poločasu. Milan Kramoliš, Jiří Stádník
Bar Krušovice Tuscarora A
Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Martin Fořt, Jan Jirák, Michal Novák, Jiří Porada, Ladislav Rech vs Roman Alba – Roman Alba, Radek Altman, Petr Mocek, Jakub Sedláček, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý, Jakub Tomajko, Petr Vondráček, Jan Všetečka
28. Petr Vondráček
29., 54. Pavel Tichý
37. Radek Altman
59. Roman Alba
7. 9. 09 17:00 DEKAN Tuscarora A Inter Lotyšák B 2. 7:5 (4:3)
Vyrovnané utkání vyhrál tým, který narozdíl od soupeře, měl možnost střídat. Jiří Bouše ml., Jiří Bouše
Tuscarora A Inter Lotyšák B
Roman Alba – Roman Alba, Petr Mocek, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý, Jakub Tomajko, Petr Vondráček, Jan Všetečka vs Martin Džbánek – Jan Beneš, Pavel Dvořák, Jiří Janoušek, Radek Sláma, Jan Syrovátka
7., 20., 44. Petr Vondráček
11., 29., 59. Roman Alba
51. Pavel Tichý
4., 12. Jiří Janoušek
6., 54., 58. Jan Beneš
31. 8. 09 20:45 DEKAN Akta - rez Tuscarora A 1. 10:3 (8:1)
Velmi pohledné utkání, hrané ve vysokém tempu a v duchu fair-play. Rozhodlo, že hosté neměli kvalitního gólmana. Vladimír Pešta
Akta - rez Tuscarora A
Martin Prokeš – Jiří Hanáček, Jiří Kleisl, Petr Michal, Tomáš Michal, Jan Švarc, Martin Toupal vs Roman Alba – Roman Alba, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý, Jakub Tomajko, Petr Vondráček