Po 7.9.09 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Pirelli   (HL5A)
Po 7.9.09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Traktor humus A   (HL1A)
Po 21.9.09 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. Reds FC   (HL5A)
Po 21.9.09 20:00 TEMPO Boston HS Rowdies HFC   (HL1A)
Po 5.10.09 18:45 TEMPO Čech Mejd Zodyhyd P.N.P.   (HL5A)
Po 5.10.09 20:00 TEMPO Vojenské lesy Smutný potapěči   (HL1A)

30. 11. 09 20:00 TEMPO Real FASTTRADE Blesk VK B 11. 1:4 (0:1)
Zápas velmi slušné úrovně, hraný čistě. Zvítězilo mužstvo které mělo více sil a také štěstí v koncovce. Tomáš Bárta, Jan Strouhal
Real FASTTRADE Blesk VK B
Karel Zacharda – Pavel Fáry, Radek Klouček, Michal Netušil, Josef Přibyl, Michal Šalanda vs Miroslav Jaroš – Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Ladislav Dvořák, Jindřich Kareš, Martin Müller, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka
55. Radek Klouček 24. Martin Müller
33. Luboš Vejmelka
40. Jiří Tříska
53. Jindřich Kareš
20. 11. 09 18:15 STOD Bar Krušovice Real FASTTRADE 10. 3:1 (0:0)
Real nastoupil pouze se čtyřmi hráči do pole a celý první poločas srdnatě odolával tlaku Krušovic. Na začátku druhé půle se prosadil Tůma a tentýž hráč přidal v závěru i pojistku. Poražení korigovali gólem přes dvě třetiny hřiště, když brankáře vítězů zaskočil Ťahan. Jiří Čapla, Lukáš Dont
Bar Krušovice Real FASTTRADE
Karel Třesohlavý – Martin Fořt, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jan Sekanina, Ondřej Tůma vs Karel Zacharda – Pavel Fáry, Radek Klouček, Josef Přibyl, Štěpán Ťahan
31., 52. Ondřej Tůma
53. Stanislav Ptáček
54. Štěpán Ťahan
13. 11. 09 17:45 TEMPO Real FASTTRADE Akta - rez 9. 3:10 (3:4)
První poločas měl celkem vyrovnaný průběh, zato druhý poločas patřil hráčům mužstva Akta-rez. Tomáš Slavík, Michal Bélai
Real FASTTRADE Akta - rez
Karel Zacharda – Pavel Fáry, Radek Klouček, Michal Netušil, Josef Přibyl, Michal Šalanda, Štěpán Ťahan vs Martin Prokeš – Jiří Hanáček, Ladislav Jančí, Jiří Kleisl, Petr Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc
36. Jan Švarc
30. 10. 09 17:45 TEMPO Ferri FC Real FASTTRADE 8. 6:2 (4:1)
Do utkání lépe vstoupili hráči Realu, ale Ferri záhy vyrovnali a do konce poločasu dalšími třemi góly prakticky zápas rozhodli. Jiří Čapla, Lukáš Dont
Ferri FC Real FASTTRADE
Radek Hanzák – Martin Bednář, Jan Červenka, František Hanzák, Martin Mareček, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda vs Robert Cába – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Michal Netušil, Josef Přibyl, Štěpán Ťahan, Ondřej Vyhnánek, Matěj Wosyka
15. Jan Červenka
18., 20., 29. Jan Svoboda
45., 55. Martin Bednář
9. Martin Fořt
56. Štěpán Ťahan
23. 10. 09 17:45 TEMPO Real FASTTRADE Santa Dominica 7. 5:6 (1:4)
Velice pohledné utkání, se spoustou šancí i branek na obou stranách. Hosté si vypracovali až čtyřbrankový náskok a zápas vypadal na jasnou záležitost, ale Realu se podařilo rychlými brankami korigovat vývoj utkání. V závěru Santa dominica udržela těsný náskok a pravděpodobně zaslouženě zvítězila. Vladimír Voska, Pavel Voska
Real FASTTRADE Santa Dominica
Karel Zacharda – Robert Cába, Pavel Fáry, Martin Fořt, Pavel Frey, Radek Klouček, Michal Netušil, Michal Šalanda, Štěpán Ťahan, Ondřej Vyhnánek vs Martin Petrů – Michal Balík, Michal Bureš, David Hrubý, Stanislav Kodr, Miloslav Lev, Nikola Štochl
18. Ondřej Vyhnánek
35., 37., 38. Štěpán Ťahan
60. Michal Netušil
6., 48. David Hrubý
17. Michal Bureš
23., 24., 33. Nikola Štochl
16. 10. 09 17:45 TEMPO Tuscarora A Real FASTTRADE 6. 4:5 (2:1)
Parádní utkání, plné nasazení a fotbalovosti. Tuscarora byla do 40 minuty lepším týmem, hlavně díky dobré kombinační hře. Od stavu 3:2 se začala karta obracet, Real přidal na důrazu a rychlosti, což mu spolu s nepříliš jistým brankářem Tuscarory pomohlo otočit výsledek. Domácí ještě stačili vyrovnat, ale Real využil jejich další chyby a vstřelil vítěznou branku. Jaroslav Bernát
Tuscarora A Real FASTTRADE
Roman Alba – Roman Alba, Radek Altman, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý, Jakub Tomajko, Petr Vondráček vs Karel Zacharda – Robert Cába, Pavel Frey, Radek Klouček, Lukáš Novák, Michal Šalanda, Štěpán Ťahan, Ondřej Vyhnánek, Matěj Wosyka