Út 20.10.09 20:45 zzNOVOB Hertha ZMZ Restaurace U Pecků A   (HL1A)
Po 9.11.09 18:15 STOD The Penguins 6:5 XXL Italia VET   (VL4A)
Po 9.11.09 19:30 STOD Letná FC Autobazar Duo A   (HL4A)

30. 11. 09 20:15 P2 Santa Dominica Bar Krušovice 11. 4:1 (1:1)
Santa Dominica byla po celý zápas lepším týmem a vyhrála zaslouženě.
David Hrubý – Michal Bureš, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Miloslav Lev, Martin Petrů vs Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Martin Fořt, Jiří Porada, Jan Sekanina, Ondřej Tůma
39. Stanislav Kodr
50. Ondřej Kodr
23. Jiří Porada
20. 11. 09 18:15 STOD Bar Krušovice Real FASTTRADE 10. 3:1 (0:0)
Real nastoupil pouze se čtyřmi hráči do pole a celý první poločas srdnatě odolával tlaku Krušovic. Na začátku druhé půle se prosadil Tůma a tentýž hráč přidal v závěru i pojistku. Poražení korigovali gólem přes dvě třetiny hřiště, když brankáře vítězů zaskočil Ťahan. Jiří Čapla, Lukáš Dont
Bar Krušovice Real FASTTRADE
Karel Třesohlavý – Martin Fořt, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jan Sekanina, Ondřej Tůma vs Karel Zacharda – Pavel Fáry, Radek Klouček, Josef Přibyl, Štěpán Ťahan
31., 52. Ondřej Tůma
53. Stanislav Ptáček
54. Štěpán Ťahan
14. 11. 09 10:00 KBELY Kbelské vosy A Bar Krušovice 9. 6:0 k.
Hosté se z účasti na utkání omluvili předem. Patrik Boubín
Kbelské vosy A Bar Krušovice
Jakub Patera – Michael Blahut, Pavel Čermák, Jan Chudoba, Vladimír Dolejš, Michael Franc, Tomáš Haniak, Lukáš Mejsnar, Patrik Romančák vs
30. 10. 09 18:15 STOD Bar Krušovice Inter Lotyšák B 8. 3:1 (2:0)
Utkání na které se dalo koukat, Oba týmy předváděly pěkné fotbalové akce, rozdíl byla jen v proměňování. Jan Kryštof, Jan Kryštof
Bar Krušovice Inter Lotyšák B
Karel Třesohlavý – Stanislav Čeleďa, Vladimír Forejt, Michal Novák, Jiří Porada, Jan Sekanina, Ondřej Tůma vs Josef Hora – Martin Aksamit, Jan Beneš, Pavel Bubeník, Jiří Janoušek, Aleš Kvasnička, Jan Syrovátka
11. Jiří Porada
15. Michal Novák
58. Ondřej Tůma
39. Martin Aksamit
24. 10. 09 12:30 KBELY Santa Tranta PC A Bar Krušovice 7. 1:2 (0:2)
Krušovice měly po celý zápas převahu, ovšem gólově se prosadily pouze v úvodu. Santa se snažila, ale nakonec to nestačilo ani na bod. Tomáš Pokorný
Santa Tranta PC A Bar Krušovice
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček, Petr Žemla vs Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Martin Fořt, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jan Sekanina
41. David Čejka 4. Jan Sekanina
9. Jiří Porada
21. Vladimír Forejt
16. 10. 09 18:15 STOD Bar Krušovice Deko 6. 2:2 (1:0)
Výborné utkání na kluzkém hřišti. Útoky se přelévaly ze strany na stranu. K vidění bylo mnoho pěkných akcí a technických fines. Hrálo se slušně a výsledná dělba bodů je zasloužená. Martin Mika
Bar Krušovice Deko
Karel Třesohlavý – Stanislav Čeleďa, Vladimír Forejt, Jan Jirák, Michal Novák, Jan Sekanina, Ondřej Tůma vs Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Ota Járka, Vít Klíma, Pavel Kozák, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán
20. Vladimír Forejt
32. Ondřej Tůma
35. Tomáš Hajner
50. Ladislav Obermajer ml.
5. 10. 09 19:30 STOD Borek hodinářství 1.FC Bar Krušovice 5. 1:3 (0:1)
Utkání výborné úrovně. Borek byl techničtější, ale zakončení bylo žalostné. Naopak Bar Krušovice hrál jednoduchý a přímočarý fotbal a jeho rychlé protiútoky slavily úspěch. Martin Mika
Borek hodinářství 1.FC Bar Krušovice
Luděk Michalík – Martin Bělohlávek, František Jakubec, Jaroslav Procházka, Daniel Sochor, Pavel Stejskal, Martin Suchý, Martin Vlasák vs Karel Třesohlavý – Stanislav Čeleďa, Vladimír Forejt, Martin Fořt, Jan Jirák, Michal Novák, Jiří Porada, Ondřej Tůma
35. František Jakubec 45 Luděk Michalík 20. Michal Novák
42. Vladimír Forejt
26. 9. 09 08:45 ZAK Bar Krušovice Blesk VK B 4. 1:7 (0:3)
Velmi pohledný ofenzivní zápas, ve kterém se moc nebránilo. Hráči Blesku šli dokonce třikrát sami na brankáře ale nedali. Soupeř neměl nikoho na střídání, ale i tak je výhra Blesku zasloužená. Martin Baitler
Bar Krušovice Blesk VK B
Karel Třesohlavý – Jan Jirák, Robert Káža, Jiří Porada, Ladislav Rech, Jan Sekanina vs Miroslav Jaroš – Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Jindřich Kareš, Martin Müller, Pavel Penc, Petr Sita, Martin Snopek, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, Jaroslav Vejmelka
56. Jiří Porada 10., 12., 39. Martin Müller
28. Milan Cina
37. Pavel Penc
38., 58. Libor Štohanzl
18. 9. 09 20:15 P2 Bar Krušovice Tuscarora A 3. 0:5 (0:2)
Velmi krutý výsledek pro Bar Krušovice, oba týmy hrály s velkým nasazením, hra v poli byla vyrovnaná, ale hosté rozhodli dvěmi góly v závěru prvního poločasu. Milan Kramoliš, Jiří Stádník
Bar Krušovice Tuscarora A
Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Martin Fořt, Jan Jirák, Michal Novák, Jiří Porada, Ladislav Rech vs Roman Alba – Roman Alba, Radek Altman, Petr Mocek, Jakub Sedláček, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Tichý, Jakub Tomajko, Petr Vondráček, Jan Všetečka
28. Petr Vondráček
29., 54. Pavel Tichý
37. Radek Altman
59. Roman Alba
11. 9. 09 20:15 P2 Akta - rez Bar Krušovice 2. 1:1 (1:0)
Utkání bylo rychlé a vyrovnané, takže remíza je spravedlivá. Jiří Malý, Pavel Polák
Akta - rez Bar Krušovice
Marek Valášek – Martin Beneš, Jiří Hanáček, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal vs Karel Třesohlavý – Stanislav Čeleďa, Vladimír Forejt, Jan Jirák, Michal Novák, Jiří Porada, Jan Sekanina, Ondřej Tůma
9. Jakub Klír 48 Martin Toupal 31. Jiří Porada
4. 9. 09 17:00 HANSP Bar Krušovice Ferri FC 1. 3:1 (3:1)
Zápas dobré úrovně, do kterého lépe vstoupilo Ferri, ale nejlepší hráč zápasu Forejt ještě v první půli dvěma brankami strahl vítězství na stranu Krušovic. Jaromír Gauč, Karel Haškovec
Bar Krušovice Ferri FC
Karel Třesohlavý – Stanislav Čeleďa, Vladimír Forejt, Jan Jirák, Michal Novák, Jiří Porada, Jan Sekanina, Ondřej Tůma vs Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Martin Mareček, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek