Ne 15.11.09 17:30 DEKAN Traktor humus VET A Traktor Praha VET   (VL3C)
Ne 15.11.09 18:45 DEKAN Socra AFK Karlín FC VET Tycho de Brahe VET   (VL2B)
Ne 15.11.09 20:00 DEKAN Traktor humus A Bedna 98 FC   (HL1A)
Po 7.12.09 18:15 DEKAN Poblióni FC Litrpůl FC   (HL6A)
Po 7.12.09 19:30 DEKAN Pirelli Milenium Praha FC   (HL5A)
Po 7.12.09 20:45 DEKAN Traktor humus A Restaurace U Pecků A   (HL1A)

30. 11. 09 20:45 DEKAN Ferri FC Akta - rez 11. 2:2 (1:1)
Velice pěkné, ofenzivní utkání z obou stran. Hosté dvakrát vedli ale domácí stačili brzy odpovědět. Remíza je zasloužená. Tomáš Bartoněk, Tomáš Slavík
Ferri FC Akta - rez
Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Novák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda vs Martin Prokeš – Martin Beneš, Jiří Hanáček, Ladislav Jančí, Jiří Kleisl, Jan Švarc, Martin Toupal
27. Tomáš Novák
56. Martin Bednář
14. Martin Beneš
48. Jan Švarc
5. Jan Švarc
20. 11. 09 18:15 HANSP Tuscarora A Ferri FC 10. 0:1 (0:0)
Rychlý a kombinační fotbal bez gólového vyjádření. Ve druhé půli začali mít mírně navrch Ferri, ale brankář Alba kouzlil. Až ve 48.minutě napřáhl Bednář a se štěstím rozhodl.
Tuscarora A Ferri FC
Roman Alba – Roman Alba, Radek Altman, Tomáš Knopp, Petr Mocek, Pavel Tichý, Petr Vondráček vs Radek Hanzák – Martin Bednář, František Hanzák, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Strnad, Jan Svoboda
48. Martin Bednář
9. 11. 09 20:45 BECH Santa Dominica Ferri FC 9. 2:5 (1:1)
Utkání hrané v dobrém tempu. O vítězství Ferri rozhodla zkušenost a větší důraz. Zdeněk Vondráček, Lukáš Krajči
Santa Dominica Ferri FC
Martin Petrů – Michal Balík, Michael Bonk, Michal Bureš, David Hrubý, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Martin Tryml vs Marek Kutina – Martin Bednář, Jan Červenka, František Hanzák, Radek Hanzák, Radek Linert, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda
27. Tomáš Strnad
30. 10. 09 17:45 TEMPO Ferri FC Real FASTTRADE 8. 6:2 (4:1)
Do utkání lépe vstoupili hráči Realu, ale Ferri záhy vyrovnali a do konce poločasu dalšími třemi góly prakticky zápas rozhodli. Jiří Čapla, Lukáš Dont
Ferri FC Real FASTTRADE
Radek Hanzák – Martin Bednář, Jan Červenka, František Hanzák, Martin Mareček, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda vs Robert Cába – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Michal Netušil, Josef Přibyl, Štěpán Ťahan, Ondřej Vyhnánek, Matěj Wosyka
15. Jan Červenka
18., 20., 29. Jan Svoboda
45., 55. Martin Bednář
9. Martin Fořt
56. Štěpán Ťahan
24. 10. 09 13:45 KBELY Kbelské vosy A Ferri FC 7. 0:6 (0:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Zápas byl v poli vyrovnaný, ale lepší koncovku prokázaly Vosy. První gól padl až ve druhé půli po špatné rozehrávce hostů. Poté se Vosy uklidnily a přidaly další branky. Ferri pouze snížilo v předposlední minutě. V poslední minutě provedena konfrontace RP, při které neprokázal totožnost hráč domácích. Zápasem se bude zabývat STDK.
Kbelské vosy A Ferri FC
Jakub Patera – Michael Blahut, Pavel Čermák, Vladimír Dolejš, Michael Franc, Tomáš Haniak, Lukáš Mejsnar, Patrik Romančák vs Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Radek Linert, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda
38. Patrik Romančák
46. Pavel Čermák
58. Tomáš Haniak
59. Tomáš Strnad 41. Jan Svoboda
14. 10. 09 20:15 P3 Ferri FC Inter Lotyšák B 6. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání bez zákeřných faulů. Po poločasové remíze se hráči Ferri rychle ujali vedení a zbylých 29 minut ubránili. Remíza by zápasu slušela více, ale brankář Ferri byl proti. Jakub Marek, Filip Mikeš
Ferri FC Inter Lotyšák B
Marek Kutina – Martin Bednář, Jan Červenka, František Hanzák, Radek Hanzák, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda vs Pavel Dvořák – Martin Aksamit, Jan Beneš, Pavel Bubeník, Vojtěch Engelmann, Jiří Janoušek, Radek Sláma
10. Jan Svoboda
31. Martin Bednář
7. Martin Aksamit
10. 10. 09 12:30 KBELY Santa Tranta PC A Ferri FC 5. 2:1 (0:0)
Ze stálého tlaku domácích se urodily dvě branky až v závěrečné čtvrthodince. Skvělý výkon gólmana Ferri nedovolil domácím vstřelit více branek. Snížení v 59.minutě se postaralo o dramatičnost až do konce. Tomáš Pokorný
Santa Tranta PC A Ferri FC
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Petr Filouš, Petr Kubík, Ondřej Pokorný, Zdeněk Potůček, Petr Žemla vs Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Radek Linert, Martin Mareček, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad
47., 56. David Čejka 59. František Hanzák
23. 9. 09 20:15 P2 Ferri FC Deko 4. 1:4 (1:4)
Atletické Deko, kromě krátké pasáže po snížení hráčů těžkopádně působícího Ferri, jasně dominovalo zápasu a zaslouženě zvítězilo. Lukáš Bašta, Rostislav Frolka
Ferri FC Deko
Marek Kutina – Martin Bednář, Jan Červenka, František Hanzák, Radek Hanzák, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Ota Járka, Vít Klíma, Roman Mach, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Miroslav Pexa, Petr Štěpán
18. Martin Bednář 1., 23. Ladislav Obermajer ml.
7., 27. Tomáš Hajner
16. 9. 09 20:15 P2 Borek hodinářství 1.FC Ferri FC 3. 4:4 (0:2)
V první půli to bylo jednozbačné utkání pro hosty. Byli fotbalovější a hráli s větším nasazením. Ve druhé půli to ale vypadalo, jako by za ně nastoupil jiný tým - přestali hrát a toho domácí maximálně využili. Vrátili se do zápasu a nakonec získali bod a mohli i vyhrát, kdyby minutu před koncem uhlídali standartní situaci. Jan Klozar
Borek hodinářství 1.FC Ferri FC
Luděk Michalík – Tomáš Balke, Martin Bělohlávek, František Jakubec, Oldřich Pánek, Miroslav Plessl, Michal Rychtera, Daniel Sochor, Martin Suchý, Martin Vlasák, Jan Vlček vs Marek Kutina – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Tomáš Otcovský, Jaroslav Špaček, Tomáš Strnad, Jan Svoboda
39. Jan Vlček
43., 56. František Jakubec
46. Martin Bělohlávek
45 Luděk Michalík 6., 25., 59. Jan Svoboda
45. Tomáš Strnad
12. 9. 09 12:30 TEMPO Ferri FC Blesk VK B 2. 9:6 (5:3)
Domácí byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli, hlavně díky 4 gólům Svobody. Za hosty se prosazoval pouze Müller, ale ostatní se k němu nepřidali. Filip Cihelka, Jiří Kročák
Ferri FC Blesk VK B
Radek Linert – Martin Bednář, František Hanzák, Radek Hanzák, Tomáš Novák, Tomáš Otcovský, Jan Svoboda vs Miroslav Jaroš – Milan Cina, Pavel Cina, Václav Cina, Martin Müller, Petr Sita, Martin Snopek