10. Klokan Perón club A 11 4 1 6 38:51 9

Po 5.10.09 18:30 HRAB1 Blankyt bulldogs Bílej balet   (HL6B)
Po 5.10.09 19:45 HRAB1 HS Praha Boston HS   (HL1A)
Po 2.11.09 19:00 P2 Javorák Defect   (VL1A)
Po 2.11.09 20:15 P2 Green tyros Hell´s boys   (HL3A)
St 11.11.09 19:00 P1 Petrohradská BFK A Borussia Dortšpunt A   (HL3A)
St 11.11.09 20:15 P1 Martini BC Terron AC Bozi A   (HL4B)

9. 12. 09 20:45 ARIT Stará dáma Sparta Pankrác 11. 1:3 (1:1)
V 1.poločase vyrovnané utkání průměrné úrovně. Ve 2.půli došel Staré dámě dech a tak Sparta Pankrác zaslouženě vyhrála. Michal Pešek, Filip Vodička
Stará dáma Sparta Pankrác
Pavel Kvapil – Michal Floch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Tomáš Kvapil, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka vs Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Jan Kočí, Lukáš Kotrba, Pavel Náplava, Martin Vlček, Karel Zeman
3. Jan Vosátka 28. OG
49. Karel Zeman
58. Pavel Dufek
28. 11. 09 11:15 P1 Sparta Pankrác Kings FC 10. 1:6 (0:1)
technicky hrané utkání s množstvím šancí na obou stranách, které však dokázali lépe využít hráči FC Kings. Proměňovali totiž brejkové situace, kterých měli požehnaně. Pavel Demo, Vladimír Lev
Sparta Pankrác Kings FC
Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Marek Four, Jan Kočí, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Pavel Náplava, Jiří Ptáček, Martin Vlček, Karel Zeman vs Tomáš Zach – Martin Bendák, Jan Falc, Jan Novák, Jiří Pivoňka, Petr Potoček, Filip Turšner
32. Marek Four 8. Jan Falc
36., 53., 55. Martin Bendák
51. Jiří Pivoňka
59. Jan Novák
35. Jiří Pivoňka
15. 11. 09 15:00 zzZARUB Klokan Perón club A Sparta Pankrác 9. 6:5 (3:3)
Slušně hraný, technický zápas. Klokani využili své šance a zaslouženě zvítězili. Cristian Reta, Miguel Santiago Lasso Alvear
Klokan Perón club A Sparta Pankrác
Josef Bezkočka – Ivan Hašek, Pavel Hašek, Jan Jelínek, Tomáš Klupsa, Zdeněk Koukal, Petr Štěpánek vs Petr Šalplachta – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Jiří Ptáček, Martin Vlček, Karel Zeman
7., 12., 43. Zdeněk Koukal
26. Pavel Hašek
48., 56. Jan Jelínek
1., 20. Lukáš Kotrba
14., 50. Jiří Ptáček
47. Imad Malý
8. 11. 09 13:45 zzZARUB Sparta Pankrác Inter Lotyšák A 8. 6:2 (4:2)
Lotyšák hrál do 25.minuty pouze ve čtyřech v poli a tak si domácí stačili vytvořit náskok, který si pak už pohlídali. Luboš Řeháček
Sparta Pankrác Inter Lotyšák A
Jan Kočí – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Pavel Náplava, Martin Vlček, Karel Zeman vs Pavel Bek – Milan Čáp, David Kuneš, Petr Majer, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek
10., 13., 44. Lukáš Kotrba
15., 47. Pavel Dufek
24. Karel Zeman
3., 29. David Kuneš 33. Tomáš Petrák
1. 11. 09 15:00 zzZARUB Holosmetky FC A Sparta Pankrác 7. 9:0 (5:0)
Poklidné a jednoznačné utkání. Daniel Dvořák, Milan Steiner
Holosmetky FC A Sparta Pankrác
Václav Bellada – Jaroslav Bellada, Michal Černoch, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Pavel Peterka, Karel Prejzek, Jiří Tomek, Václav Vrbický vs Petr Šalplachta – Pavel Dufek, Marek Four, Jan Kočí, Imad Malý, Pavel Náplava, Martin Vlček, Karel Zeman
59. Patrik Laibl
25. 10. 09 18:45 P3 Sparta Pankrác Gepard AFC 6. 4:0 (2:0)
Zbytečně negativně hecovaný zápas ze strany Gepardu. Pankrác nenechala vedení náhodě a ve druhé půli ho, byť pod tlakem potvrdila. Tomáš Dojava, Jiří Vildman
Sparta Pankrác Gepard AFC
Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Marek Four, Jan Kočí, Lukáš Kotrba, Pavel Náplava, Jiří Ptáček, Martin Vlček, Karel Zeman vs Bohumil Kotěšovský – Michal Chaloupka, Jiří Horák, Tomáš Jirásek, Eugen Klíma, Tomáš Kynčl, Daniel Reiter, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný
20., 45. Karel Zeman
26. Lukáš Kotrba
58. Jan Kočí
49. Tomáš Kynčl
18. 10. 09 13:45 zzZARUB Sparta Pankrác S.N.F. A 5. 3:2 (2:0)
V prvních devíti minutách měli hráči SNF drtivý tlak, ale gól z něj nedali a naopak inkasovali z první vážné šance Pankráce. Poté už bylo utkání vyrovnané ale Pankrác si výhru vzít nenechala. Tomáš Frýbert, Viktor Pšenica
Sparta Pankrác S.N.F. A
Jan Kočí – Pavel Dufek, Marek Four, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Pavel Náplava, Martin Vlček, Karel Zeman vs Marián Pašiak – Pavel Čech, Jaroslav Dryák, Jiří Pak, Michal Perna, Petr Sedláček, Jan Taraba
9. Pavel Dufek
18. Karel Zeman
48. Marek Four
45. Petr Sedláček
45. Jiří Pak
11. 10. 09 17:30 P3 Důchodci Sparta Pankrác 4. 14:3 (7:1)
Do dvacáté minuty celkem vyrovnané utkání, poté jednoznačná záležitost. Poražené mužstvo doplatilo zejména na nedostatek hráčů. Vojtěch Široký, Bedřich Šťastný
Důchodci Sparta Pankrác
Martin Píša – Tašo Andjelkovski, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Ivan Merta, Petr Musil, Jindřich Šídlo, Roman Strnad, Vít Svoboda vs Jan Kočí – Pavel Dufek, Imad Malý, Jiří Ptáček, Martin Vlček, Karel Zeman
55. Jiří Ptáček
28. 9. 09 18:45 ZAK Sparta Pankrác Berlínští lvi 3. 3:2 (2:1)
Pěkné utkání odehrané ve vysokém tempu. Pankrác byla techničtější, Lvi zase bojovnější. Zápasu by více slušela remíza. Vojtěch Engelmann, Arnošt Böhm
Sparta Pankrác Berlínští lvi
Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Marek Four, Jan Kočí, Lukáš Kotrba, Pavel Náplava, Jiří Ptáček, Martin Vlček, Karel Zeman vs Jiří Suchánek – Jan Davídek, Lukáš Krátký, František Najman, Václav Najman, Ondřej Novák, Michal Poláček, Karel Toman, Martin Vápeník, Tomáš Vápeník, Zdeněk Vosmík
12. Karel Zeman
17. Jan Kočí
14., 48. Jan Davídek 50. Ondřej Novák
56. Martin Vápeník
13. 9. 09 17:30 P2 Porter CF B Sparta Pankrác 2. 7:4 (4:3)
Domácí byli fotbalovější, ale svou laxností průběh zdramatizovali.
Porter CF B Sparta Pankrác
Radek Tůma – Tomáš Nosek, Tomáš Podaný, Jan Pospíšil, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc vs Jan Kočí – Marek Four, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Pavel Náplava, Jiří Ptáček, Martin Vlček, Karel Zeman
5., 10. Jan Pospíšil
11., 44. Jindřich Stejskal
16., 36., 60. Tomáš Podaný
19., 24., 41. Marek Four
6. 9. 09 18:45 P3 Sparta Pankrác Nemesis 1. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Pankrác se v první půli zaslouženě ujal vedení, Nemesis však těsně před přestávkou vyrovnali. Utkání již spělo do remízového konce, ale nakonec strhl vedení na stranu Sparty Pankrác povedenou střelou Kotrba. Karel Kříž, Josef Hrodek
Sparta Pankrác Nemesis
Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Marek Four, Jan Kočí, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Jiří Ptáček, Martin Vlček, Karel Zeman vs Alan Karn – Radovan Bezděk, Hynek Boštík, Martin Bušek, David Jánošík, Robert Junek, Tomáš Michalík, Jan Průša, Martin Průša, Stanislav Šidlo, Karel Vyšata