14. Benda 1964 OFC SUP 13 2 1 10 17:52 5

Út 30.3.10 19:00 P3 Buran Buran VET Válcovna plechu VET   (VL4C)
Út 30.3.10 20:15 P3 Blaženka spiders Palouk SK   (HL5B)
Pá 9.4.10 19:00 P2 Améby AFC A Žlutá křídla   (HL5E)
Pá 9.4.10 20:15 P2 Kikina bar 1.FC VET X-team   (VL4D)
St 21.4.10 19:00 P1 Saens 1.FC A AG team   (HL3B)
St 21.4.10 20:15 P1 Bakera VET Defect   (VL1A)

21. 6. 10 20:15 ZAK Estudiantes Oblouci 81 AFC SUP 13. 1:0 (0:0)
Naprosto vyrovnané utkání. Oba týmy hrály celý zápas technicky, především na nařážečky. Estudiantes dokázali jednu šanci proměnit a díky tomu vyháli.
Estudiantes Oblouci 81 AFC SUP
Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, František Martinec, Miroslav Švarc vs Josef Svoboda – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Petr Kruml, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman
45. Martin Just
14. 6. 10 19:00 P1 Houbaři Estudiantes 12. 3:2 (2:1)
Utkání dobré úrovně, ve kterém vynikali hlavně hráči Šíp a Martinec. Oba vstřelili po dvou gólech a Martinec ke konci trefil ještě tyčku ve velkém náporu hostů. Zápasu by více slušela remíza.
Houbaři Estudiantes
Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Josef Čáslavský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Jiří Šíp, Stanislav Straka vs Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman
11., 13. Jiří Šíp
40. Miroslav Pětník
27., 41. František Martinec
10. 6. 10 19:00 P3 Estudiantes Betl KFK SUP 11. 4:0 (1:0)
Branka ze závěru poločasu pomohla domácímu celku ke konečné bezproblémové výhře. Po gólu na 0:2 hosté úplně odpadli a zápas byl již jen otázkou skóre.
Estudiantes Betl KFK SUP
Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Lubomír Kubička, Petr Kytka, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman vs Jiří Prokop – Petr Burian, Jan Doseděl, Karel Groš, Radomír Hala, Antonín Herzog, Jiří Mužíček
28. Petr Kytka
46. Jiří Dobeš
50. Lubomír Kubička
60. František Martinec
30 Pavel Toman
31. 5. 10 19:00 P3 Cormoran FC SUP Estudiantes 10. 5:1 (2:0)
Cormoran začínal v pěti, po příchodu šestého hráče soupeře jasně přehrával a nakonec zaslouženě vyhrál. Tomáš Mitrovský, Petr Strouhal
Cormoran FC SUP Estudiantes
Zdeněk Sahula – Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Daniel Los, Jan Trnka, Jiří Vacík vs Jiří Fiala – Jiří Dobeš, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman
18., 50., 59. Jan Trnka
25. Jiří Vacík
48. Josef Kurka
60. Jiří Dobeš
25. 5. 10 19:00 P1 Estudiantes Benda 1964 OFC SUP 9. 10:0 (4:0)
Pohodové utkání, kdy hráči Estudiantes od počátku neomylně proměnovali své šance. Filip Černý
Estudiantes Benda 1964 OFC SUP
Jiří Fiala – Jiří Dobeš, Martin Just, Lubomír Kubička, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman vs Milan BělohlavLadislav Břicháč, Jiří Kosina, Martin Milota, Petr Pittner, Michal Slabej, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman
9., 17., 27., 32. Jiří Dobeš
11. Miroslav Švarc
36. Martin Just
39., 42., 60. František Martinec
59. Pavel Toman
19. 5. 10 18:15 HOSTI Tycho de Brahe SUP Estudiantes 8. 1:4 (0:1)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě pískal zástupce týmu Tycho de Brahe.
Nepříznivé počasí v podobě neustávajícího slabého deště ovlivnilo úroveň hry, takže oboustraně bylo k vidění spousta nepřesností. Nakonec rozhodlo o něco lepší zakončení Estudiantes. Zatímco Tycho trefovalo tyče(celkem3), hráči Estudiantes své šance proměňovali.
Tycho de Brahe SUP Estudiantes
Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Hana Filipová, Michal Koscelanský, Jiří Patka, Ladislav Suja, Antonín Tichý, Miroslav Volák vs Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda
51. Michal Koscelanský 15., 49., 60. Jiří Dobeš
47. Lubomír Kubička
10. 5. 10 20:15 P1 Estudiantes Rokoska SUP 7. 3:3 (2:0)
Hosté hráli po zranění jednoho hráče pět minut první půle ve čtyřech a dvakrát inkasovali. V závěru je hosté nechali několikrát zakončit a tak domácí vyrovnali. Martin Záhumenský
Estudiantes Rokoska SUP
Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Petr Kytka, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman vs Jaroslav Marek – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Václav Hon, František Kašpar, Roman Zahrádka
7. Martin Just
20., 31. Jiří Dobeš
40 Antonín Alčer 40., 54. Zdeněk Genčev
59. Roman Zahrádka
3. 5. 10 20:15 P2 PFC Kodymka SUP A Estudiantes 6. 1:6 (0:2)
V prvním poločase byla hra poměrně vyrovnaná, ale přeci jen o trochu lepší hosté se dokázali gólově prosadit a vytvořili si do druhé půle dvougólový náskok. Domácí se po změně stran snažili marně vstřelit co nejrychleji branku, která by je vrátila zpět do hry. Byli to totiž opět hosté, kteří vstřelili gól a během dalších 12. minut přidali ještě další tři a zaslouženě vyhráli. Domácím se dvě minuty před koncem přeci jen podařilo vstřelit čestný gól a uzavřeli účet tohoto zápasu na 1:6. Michal Pospíšil, Daniel Štěpánek
PFC Kodymka SUP A Estudiantes
Čestmír Urbánek – Radek Adamec, Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Pípal, Roman Plura, Petr Pospíšil vs Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman
58. Radek Adamec 12., 48. Pavel Toman
21., 40. Miroslav Švarc
37. Jiří Dobeš
49. Martin Just
26. 4. 10 18:30 HRAB2 Estudiantes Suprtechno 5. 2:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas se spravedlivou remízou. Poctivá obrana obou týmů nenabídla mnoho šancí. Dušan Kuzmík, Ladislav Vaněk
Estudiantes Suprtechno
Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, František Martinec, Miroslav Švarc, Vlastibor Vejvoda vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček
23. Jiří Fiala
49. Lubomír Kubička
45., 46. Pavel Gerschon
19. 4. 10 20:15 P2 Traktor Humus SUP A Estudiantes 4. 1:0 (1:0)
Vyrovnané utkání s minimem šancí na obouch stranách. Rozhodla nenapadná střela ze střední vzdálenosti. Lukáš Krupička, Petr Vinš
Traktor Humus SUP A Estudiantes
Aleš Michálek – Vasil Bobalik, Jaroslav Havran, Petr Lahovský, Martin Michálek, Petr Mládek, Jiří Přibyl, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý vs Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda
21. Petr Lahovský
12. 4. 10 20:15 P1 Nejistá sezóna SUP Estudiantes 3. 3:3 (1:2)
Poslední gól v 60.minutě, který padl po mírném zmatku, rozhodl o zasloužené remíze.
Nejistá sezóna SUP Estudiantes
Jaroslav Hamrník – Jiří Beneš, František Brejcha, Jiří Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, František Šťasta vs Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, František Martinec, Pavel Toman
30., 49. Jiří Platil
31. Roman Kabelka
6. Jiří Dobeš
20., 60. František Martinec
1. 4. 10 18:15 BECH Estudiantes Žvahov 2. 3:1 (2:1)
Standardní utkání superveteránů, plné nestihnutých míčů a nepřesných střel. Negativně působil výkon brankáře Žvahova, jehož chyby rozhodly.
Estudiantes Žvahov
Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman vs Petr Junek – Petr Duda, Josef Glaser, Pavel Krča, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman
4. Jiří Fiala
25. Pavel Toman
11. Stanislav Urban
29. 3. 10 20:15 P2 Endoprotéza Estudiantes 1. 4:1 (0:1)
Vyrovnané utkání. Endoprotéza spoléhala na rychlé protiútoky a vyšlo jí to. Milan Cibík, Miroslav Pojer
Endoprotéza Estudiantes
Ludvík Jahoda – Petr Fexa, Jaroslav Lukeš, Luděk Petráš, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček vs Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, František Martinec, Václav Páv, Pavel Toman