11. Kotlářka CAHA FC SUP 12 2 1 9 14:36 5
13. Sokol Vysočany SUP 12 2 0 10 16:61 4

Čt 8.4.10 20:30 ZAK PFC Kodymka Tučňáci VET   (VL3C)
Čt 22.4.10 18:15 MIKU1 VV Vokra VV Queen´s park club VET   (VL2B)
Čt 6.5.10 18:15 BECH Faraon Typos - Garda FC   (VL1A)
St 19.5.10 19:30 zzANG CK pánbu nás netrestej Strahovská 10 B   (HL7C)

24. 6. 10 18:15 zzPODVI Valník Agónie FCD 13. 5:1 (4:1)
Do dvacáté minuty vyrovnané utkání. Pak domácí zpřesnili kombinaci a hostům vůbec nedali šanci. Bylo až zarážející, jakým způsobem se zpočátku vyrovnané utkání změnilo v exhibici Valníku.
Valník Agónie FCD
Miroslav Chloupek – Karel Chaloupka, Pavel Charvát, Zdeněk Fiala, Josef Kouba, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka vs Jan Urban – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Miroslav Jiřička, Bořivoj Kopečný, Roman Storch, David Šulc, Jaroslav Tvrz, Václav Vávra
12., 20. Luděk Tobola
27. Karel Chaloupka
28. Ctirad Veverka
50. Zdeněk Fiala
16. David Šulc 28. Miroslav Jiřička
8. 6. 10 17:00 DEKAN SuperNova L.F.C. Agónie FCD 11. 1:1 (1:1)
Klidné, vyrovnané utkání, které i přes pěkný fotbal nenašlo vítěze. Marek Holko, Anton Komár
SuperNova L.F.C. Agónie FCD
Tomáš Mládek – Pavel Čihák, Vladimír Lacina, Jan Pouska, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Vladimír Zelenka vs Jan Urban – Miroslav Jiřička, Bořivoj Kopečný, Jiří Plainer, Roman Storch, David Šulc, Jaroslav Tvrz, Václav Vávra, Jiří Vorel
22. Jan Pouska 10. Roman Storch
2. 6. 10 20:45 ZAK Agónie FCD Pražačka seniors A 10. 1:1 (1:1)
Zasloužená remíza pro oba celky. Jan Kupr, Martin Baitler
Agónie FCD Pražačka seniors A
Bořivoj KopečnýPetr Dittrich, Michal Hoffmann, Miroslav Jiřička, Pavel Klír, Roman Storch, David Šulc, Jaroslav Tvrz, Jan Urban, Václav Vávra, Jiří Vorel vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Josef Karafiát, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Miroslav Průžek, Branislav Večerek
18. Roman Storch 20. Martin Frejlach
27. 5. 10 20:15 P3 Lomíci Agónie FCD 9. 0:6 k.
Lomíci se ze zápasu omluvili předem.
Lomíci Agónie FCD
vs Pavel Klír – Miroslav Jiřička, Jan Macháček, Jiří Plainer, Roman Storch, David Šulc, Václav Vávra
19. 5. 10 18:15 zzANG Agónie FCD Dřevorubci Modřany S 8. 2:6 (1:2)
Rozhodčí komentář neuvedli a nejlepší hráče nevyhlásili! Tomáš Tříska, Michal Paulík
Agónie FCD Dřevorubci Modřany S
Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Miroslav Jiřička, Pavel Klír, Jan Macháček, Jiří Plainer, Roman Storch, David Šulc, Václav Vávra vs Ivan Moucha – Ladislav Burian, Petr Fabián, Allan Kheil, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek
27., 54. Václav Vávra 8. Ladislav Burian
15. Jiří Sedláček
32. Ludvík Szarka
33., 50., 58. Allan Kheil
13. 5. 10 19:30 MIKU1 Klokan Perón club SUP Agónie FCD 7. 9:1 (4:1)
Pěkný zápas, který proběhl zcela v režii Klokanů.
Klokan Perón club SUP Agónie FCD
Jan Lukeš – Josef Filinger, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Petr Krbec, Petr Pohnán, Petr Štáf st., Robert Staněk st. vs Jaroslav TvrzPetr Dittrich, Miroslav Jiřička, Pavel Klír, Roman Storch, David Šulc, Václav Vávra, Jiří Vorel
7., 12., 14., 34., 48. Jaroslav Klíma
11. Vladimír Klupsa
39., 58. Petr Krbec
47. Robert Staněk st.
8. Jiří Vorel
6. 5. 10 19:30 BECH Agónie FCD Sen ČM PG supervet 6. 1:3 (0:1)
Celkem vyrovnané utkání, ale o trochu lepší hosté nakonec vyhráli.
Nejsou zapsáni rozhodčí!!!
Agónie FCD Sen ČM PG supervet
Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Pavel Klír, David Šulc, Václav Vávra, Jiří Vorel vs František Turek – Miroslav Ackermann, Karel Brzek, Vlastimil Datko, František Hamouz, Zdeněk Holický, Zdeněk Kolář, Petr Mareš, Jaroslav Pur, Roman Šejda, Miroslav Šusta, Jaroslav Toman, Petr Zeman
40. Václav Vávra 20. Miroslav Ackermann
38. Zdeněk Kolář
43. Vlastimil Datko
28. 4. 10 19:30 MIKU1 Felix club super Agónie FCD 5. 2:1 (2:0)
Zápas rozhodl v první půli střelecky disponovaný Hříbal. Druhá půle to už bylo Inter Milan-FC Barcelona. Vladimír Ljapin, Jan Lukeš
Felix club super Agónie FCD
Oldřich Češek – Jan Fried, Jindřich Hříbal, Stanislav Hryzák, Karel Konečný, Milan Musil, Jiří Nekola, Jan Tlačbaba, Václav Tomášek vs Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Miroslav Jiřička, Bořivoj Kopečný, Jan Macháček, Jiří Plainer, David Šulc, Václav Vávra, Jiří Vorel
10., 20. Jindřich Hříbal 59. Jiří Plainer
22. 4. 10 20:45 MIKU1 Agónie FCD Dehet Old 1.FC SUP 4. 3:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas s emocemi na obou stranách. Dehtu chyběli hráči na střídání a to nejspíš rozhodlo. Pavel Viktoryn, Josef Körner ml.
Agónie FCD Dehet Old 1.FC SUP
Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Miroslav Jiřička, Pavel Klír, Bořivoj Kopečný, Roman Storch, David Šulc, Jan Urban, Václav Vávra, Jiří Vorel vs Petr Votruba – Petr Bašus, Jan Novák, Evžen Prediger, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský
19., 55. David Šulc
52. Pavel Klír
8. Jindřich Smolík
58. Martin Zdobinský
13. 4. 10 19:00 P2 Agónie FCD Super Naděje B 12. 4:2 (2:1)
Orion byl fotbalovější, ale Agónie byla střelecky lepší a tudíž vyhrála.
Agónie FCD Super Naděje B
Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Miroslav Jiřička, Pavel Klír, Bořivoj Kopečný, Roman Storch, David Šulc, Václav Vávra, Jiří Vorel vs Vojtěch Engelmann – Pavel Babický, Vladislav Červený, Václav Mornštejn, Viktor Novák, Vladimír Panýrek, Roman Svoboda, Petr Zienert
15. Pavel Klír
19., 49. Bořivoj Kopečný
43. Michal Hoffmann
10., 35. Vladislav Červený
8. 4. 10 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Agónie FCD 2. 0:2 (0:2)
Delegovaný rozhodčí nedorazil, po dohodě týmu pískal náhradní rozhodčí Hlaváček. Sokol začal vlažně,hosté během 12 min. vedli 2:0 a brankář domácích musel ještě několikrát zasahovat proti nebezpečným střelám. Pak se hra vyrovnala, ve 20 min. dva osamocení útočníci Sokola nastřelili nejprve břevno a pak ležícího gómana Agónie. Ten do poločasu rovněž předvedl několik excelentních zákroků. Druhá půle už tak zajímavá nebyla, Sokol měl mírnou převahu, ale do šancí se nedostával a Agónie si v klidu vítezství pohlídala. Dobře chytali oba brankáři. Jindřich Hlaváček
Sokol Vysočany SUP Agónie FCD
Martin Valent – Vladimír Adamec, Petr Bednář, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Miroslav Plíšek, Pavel Psotta, Jan Suhrada, Richard Urban vs Václav Vávra – Michal Hoffmann, Miroslav Jiřička, Pavel Klír, Bořivoj Kopečný, Roman Storch, David Šulc, Jaroslav Tvrz, Jan Urban
9. Pavel Klír
12. Roman Storch
1. 4. 10 18:15 zzZARUB Agónie FCD Kotlářka CAHA FC SUP 1. 2:1 (1:1)
Poklidné utkání průměrné úrovně o jehož vítězi rozhodla branka domácích, pět minut před koncem.