St 19.5.10 18:15 zzZARUB Nova LFC A Eden 1999   (HL3B)
St 19.5.10 19:30 zzZARUB Daltonové VET VV Vokra VV   (VL2B)
St 2.6.10 19:00 P2 Eden 1999 Petrohradská BFK A   (HL3B)
St 2.6.10 20:15 P2 Nova LFC A AG team   (HL3B)
St 16.6.10 19:00 P1 Nova LFC A Saens 1.FC A   (HL3B)
St 16.6.10 20:15 P1 Kolotouš FC Jawa - Techno team   (VL3A)

24. 6. 10 19:30 HOSTI Demínka A Komtupapa 11. 3:5 (1:3)
Komtupapa neměli sice nikoho na střídání, ale kondici na dva zápasy. Technicky, rychlostí i důrazem svého soupeře převyšovali, ale na neproměňování šancí vhráli také. Michal Čermák
Demínka A Komtupapa
Luboš Řezníček – Zdeněk Baťha, Radek Fól, Robert Imrich, Stanislav Kasa, Jan Kropík, Kristian Šodor, Radovan Štěpánek, Miroslav Tůma vs Václav Šťasta – Pavel Chalupa, Tomáš Fiala, Roman Hnilo, Jiří Nakládal, Jiří Semrád
30. Robert Imrich
34. Zdeněk Baťha
45. Radek Fól
9., 50. Tomáš Fiala
18. Pavel Chalupa
24., 32. Jiří Nakládal
10. 6. 10 17:00 DEKAN Komtupapa Stará garda 10. 7:1 (2:1)
Stará garda doplatila na menší počet hráčů a horší pohyb. Zápas zlomila první ze dvou penalt za stavu 1:3. Tomáš Nosek, Václav Pabst
Komtupapa Stará garda
Jaromír Šmatla – Tomáš Fiala, Roman Hnilo, Michael Rosenfeld, Jiří Semrád, Miroslav Špaček, Jiří Štěrba vs Josef Jurásek – Jan Aubrecht, František Dražan, Pavel Horáček, Tomáš Hosnedl, Jakub Mejzlík, René Roušar, Petr Turínek
18., 31. Tomáš Fiala
21. Miroslav Špaček
33. Jaromír Šmatla
37. Michael Rosenfeld
50., 56. Jiří Semrád
23. Tomáš Hosnedl
1. 6. 10 18:15 MIKU3 Dodo´s kings Komtupapa 9. 1:4 (1:1)
V prvním poločase poklidné utkání nabralo grády po změně stran. Na hřišti se přitvrdilo, přibylo sporných situací, ve kterých si lépe počínali hosté, kteří dokázali utkání zvrátit ve svůj prospěch. Domácí doplatili na nemožnost střídat.
Dodo´s kings Komtupapa
Michal Kobliha – František Bureš, Miroslav Kotěra, Václav Paroubek, Jiří Pohunek, Petr Strazzer vs Milan Lávička – Jan Berka, Roman Hnilo, Michal Omelka, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Miroslav Špaček
17. Petr Strazzer 38 Václav Paroubek
55 Michal Kobliha
12. Jiří Semrád
37., 50. Roman Hnilo
51. Michal Omelka
56. Milan Lávička
25. 5. 10 18:15 zzPODVI Komtupapa MVS Vršovice A 8. 9:1 (4:0)
Utkání dobré úrovně s velmi jednoznačným průběhem. Hráči domácích vedli již v poločase o čtyři branky a po změně stran přidali ještě dalších pět, a proto zaslouženě vyhráli.
Komtupapa MVS Vršovice A
Milan Lávička – Roman Hnilo, Michal Omelka, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Miroslav Špaček, Jiří Štěrba vs Ondřej Grabiáš – Petr Anděra, Richard Brinke, Petr Ehmig, Leoš Knap, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Karel Ševčík, Petr Veselý
51. Leoš Knap
18. 5. 10 20:45 MIKU2 Medicína Komtupapa 7. 6:2 (4:2)
Prvních jedenáct minut patřilo hostům zásluhou dvou branek Kňavy, ale to bylo z jejich strany vše. Z vedení se ovšem neradovali dlouho. Ani ne o pět minut později bylo srovnáno. Do poločasu domácí přidali ještě dvě branky a zápas si v druhém dějství v poklidu pohlídali. Miroslav Klinka, Jan Zelenka
Medicína Komtupapa
Roman Prokeš – Josef Kukelka, Martin Macko, Rastislav Macko, Pavol Mokoš, Jan Punčochář, Jakub Vachek, Martin Vobecký vs Milan Lávička – Jan Berka, Roman Hnilo, Ondřej Kňava, Michal Omelka, Michael Rosenfeld, Jiří Semrád, Miroslav Špaček
14., 15., 37. Rastislav Macko
17., 23. Jakub Vachek
39. Pavol Mokoš
7., 11. Ondřej Kňava
13. 5. 10 19:30 DEKAN Komtupapa Real TIDE XXL 6. 1:3 (1:0)
Hráči Komtupapa měli po celý zápas trochu převahu, ale tu zúročili v pouze jednobrankové vedení. V posledních deseti minutách ale třikrát proměnil své šance Real tide a zvítězil.     Martin Dušek, Pavel Polák
Komtupapa Real TIDE XXL
Milan Lávička – Roman Hnilo, Jiří Nakládal, Michael Rosenfeld, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Miroslav Špaček, Jiří Štěrba vs Radek Řehoř – Nikos Boboras, Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Martin Satar, Libor Troch, Martin Vošta
6. Jiří Semrád 50. Martin Vošta
52. Pavel Bošek
55. Jiří Bouše
29. 4. 10 19:30 MIKU3 Komtupapa Ya Basta! B 5. 3:2 (2:1)
Dramatické a celkově vyrovnané utkání. Domácí zvítězili díky gólové aktivitě Špačka.
Komtupapa Ya Basta! B
Michael Rosenfeld – Jan Berka, Pavel Chalupa, Roman Hnilo, Ondřej Kňava, Jiří Nakládal, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Miroslav Špaček, Jiří Štěrba vs Jan Fiala – David Hána, Petr Michálek, Vladislav Monakov, Antonín Pešík, Jan Ramba, Martin Veselý
20., 30. Miroslav Špaček
46. Ondřej Kňava
30. Petr Michálek
50. Vladislav Monakov
20. 4. 10 19:30 zzTKSPA Bílej balet Komtupapa 4. 3:0 (1:0)
Domácí byli jediným pánem na hřišti, a proto zaslouženě vyhráli. Dominik Fazekaš, Vojtěch Samohýl
Bílej balet Komtupapa
Jaroslav Ondráček – Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Václav Lukšík, David Rakušan, Vladimír Vlk, Ivo Vondrák, Tomáš Wünsch, Martin Zima vs Michael Rosenfeld – Jan Berka, Pavel Chalupa, Roman Hnilo, Ondřej Kňava, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Miroslav Špaček, Jiří Štěrba
18., 43. Vladimír Vlk
60. Zdeněk Koutník
15. 4. 10 18:15 HANSP Komtupapa Alkohol Tea FC 3. 4:1 (0:0)
Krásný zápas dvou vyrovnaných poločasů. Výsledek je pro hosty příliž krutý, nebyli horším týmem. Domací navyšovali postupně vedení, až na hrozivých 4:0. V úplném závěru zaznamenal Roubal čestný úspěch, nejkrásnější střelou kterou jsem snad kdy viděl!!! náhradní
Komtupapa Alkohol Tea FC
Miroslav Špaček – Pavel Chalupa, Roman Hnilo, Ondřej Kňava, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Jiří Štěrba vs Zdeněk Roubal – Martin Kříž, Jiří Neuwirth, Martin Pochopin, Stanislav Slušný, Martin Soška, Rudolf Thomas, Tomáš Václavík
41., 52. Roman Hnilo
50., 59. Jiří Štěrba
60. Zdeněk Roubal 42. Rudolf Thomas
8. 4. 10 17:00 KBELY VŠSK MFF UK B Komtupapa 2. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání se borcům z Komtupapy nepodařilo přes závěrečný tlak zremizovat. Marek Novotný, Tomáš Spanilý
VŠSK MFF UK B Komtupapa
Marek Zelc – Viktor Bobro, Oldřich Dominik, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jakub Suchý, Petr Sváček, Jan Vyhnánek vs Milan Lávička – Jan Berka, Roman Hnilo, Jiří Nakládal, Michael Rosenfeld, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Miroslav Špaček, Jiří Štěrba
5., 35. Viktor Bobro
26. Jan Líkař
21. Jaromír Šmatla
44. Jiří Nakládal
30. 3. 10 18:15 MIKU1 Komtupapa Tazy FPC 1. 2:3 (0:2)
Utkání slušné úrovně, zajímavého průběhu. Tazy se hned v úvodu ujali vedení, které před přestávkou ještě navýšili. Když po změně stran přidali třetí branku, vypadalo to na jasnou záležitost. Domácí ale záhy snížili a druhým gólem zápas zdramatizovali, ovšem vyrovnat už se jim nepodařilo.
Komtupapa Tazy FPC
Michal Omelka – Jan Berka, Roman Hnilo, Milan Lávička, Jiří Nakládal, Michael Rosenfeld, Jiří Semrád, Jaromír Šmatla, Miroslav Špaček, Jiří Štěrba vs Ladislav Zákostelský – Jan Dopita, Jan Galgonek, Tomáš Kroužek, Jaroslav Šimek, Jan Stibůrek, Jiří Žák, Milan Zoulek