Ne 25.4.10 19:30 MIKU2 Kanálpucers PL Noťa FC   (HL7L)
Ne 25.4.10 20:45 MIKU2 Athletico Spořilov Akvaristika TJ   (HL7I)
Ne 23.5.10 19:30 MIKU1 Power WCC Buffeti HK   (HL7J)
Ne 23.5.10 20:45 MIKU1 Sunar Real Kamýk   (HL7I)

26. 6. 10 10:00 zzTKSPA Playboy team AC Dukla Praha FK 11. 0:17 (0:8)
Jelikož domácí nastoupili do zápasu s chybějícím hráčem, skóre vypadá, tak jak vypadá. Ovšem snaha se jim upřít nedala. Lukáš Švec, Ladislav Malý
Playboy team AC Dukla Praha FK
Lukáš Trmal – Dan Presler, David Presler, Job van Ede, Pavla Zahradníková vs Jakub Cyrín – Luboš Martinák, Martin Michálek, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Jan Slezák, Michal Staněk
55. Michal Staněk
19. 6. 10 10:00 P3 Dukla Praha FK Náhradníci 10. 7:4 (1:1)
Vyrovnané kombinační utkání, ve kterém zvítězilo po přestřelce ve druhé půli šťastnější mužstvo. Miroslav Kosina, Borek Stěhule
Dukla Praha FK Náhradníci
Tomáš Plavec – Luboš Martinák, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Jan Slezák, Michal Staněk, Jakub Voldřich vs Jiří Čejka – Ondřej Penc, Jiří Petržílka, Robert Šmíd, David Souček, Michal Vojta
55. Ondřej Penc
12. 6. 10 10:00 zzPANK1 Legendy FC Dukla Praha FK 9. 0:4 (0:1)
Legendy FC nastoupili se čtyřmi hráči v poli a soupeř byl po celý zápas, hlavně ve druhém poločase mnohem nebezpečnější. Dukla si vypracovala velké množství šancí a nad soupeřem, který spoléhal jen na brejky, zaslouženě zvítězila. Martin Holzknecht, Matouš Vacík
Legendy FC Dukla Praha FK
Tomáš Perný – Tomáš Jakl, David Jonáš, Michal Krejčí, Tomáš Rejlek vs Jakub Cyrín – Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Michal Staněk, Jakub Voldřich
23., 35. Jiří Němec
38. Tomáš Plavec
47. Tomáš Obermajer
5. 6. 10 10:00 zzPANK2 Dukla Praha FK Kanonýři 8. 1:0 (1:0)
V závěru vyhrocené utkání s mnoha nepřesnostmi ve středu hřiště. Jaroslav Hlušička, Michal Valašík
Dukla Praha FK Kanonýři
Jakub Cyrín – Luboš Martinák, Martin Michálek, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Jan Slezák, Michal Staněk, Jakub Voldřich vs Jan Straka – David Beneš, Otakar Cejnar, Jakub Císař, Václav Houška, Jiří Hron, Martin Kubíček, Martin Zatřepálek
14. Luboš Martinák
29. 5. 10 08:45 zzPANK2 Outsiders Dukla Praha FK 7. 1:4 (1:2)
Utkání s mírnou převahou Dukly, která využila své šance a možnost střídání. Kryštof Herrmann, Benjamin Petruželka
Outsiders Dukla Praha FK
Lukáš Hvozdecký – Tomáš Bacovský, Václav Schlosser, Ryan St. James, Tomáš Tesař, Pavel Váňa vs Jakub Cyrín – Martin Michálek, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Jan Slezák, Jakub Voldřich
18. Pavel Váňa 4., 59. Filip Obermajer
19. Jan Slezák
42. Martin Michálek
15. 5. 10 11:15 DEKAN Dukla Praha FK Emergency 6. 3:3 (0:3)
Zápas hraný v rychlém tempu a fair play. Zasloužená remíza, oba týmy si vytvořily spousty šancí.
Dukla Praha FK Emergency
Jakub Cyrín – Filip Jankovský, Jakub Jetmar, Luboš Martinák, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Jakub Voldřich vs Roman Švec – Igor Bondar, Marek Borovička, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Martin Kalata, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka, Michal Šárka, Jan Vaňkát
35. Tomáš Obermajer
40. Luboš Martinák
44. Jiří Němec
3. Zdeněk Prášil
13. Igor Bondar
26. Tomáš Gasparovič
8. 5. 10 08:45 zzPANK1 Dukla Praha FK U Karla 99 FC 5. 5:1 (2:0)
Utkání, v nemž dominovalo domácí mužstvo a po zásluze vyhrálo. Josef Skořepa, Roman Pém
Dukla Praha FK U Karla 99 FC
Jakub Cyrín – Filip Jankovský, Jakub Jetmar, Martin Michálek, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Jan Slezák, Michal Staněk, Jakub Voldřich vs Miroslav Šedivý – Jan Grus, Tomáš Kočnar, Pavel Krejčí, Jan May, Pavel May, Michal Navrátil, Michal Souček
7. Tomáš Obermajer
28. Jan Slezák
56. Filip Obermajer
59. Filip Jankovský
47 Tomáš Obermajer 32. Michal Navrátil
1. 5. 10 10:00 zzPANK2 Dirty Bastards Dukla Praha FK 4. 4:0 (2:0)
Zasloužené vítězství domácích. Prakticky celý zápas měli pod kontrolou a soupeře jasně přehráli. Velkou měrou se na čistém štítu podílel brankář Uhlík. Josef Černý, Jan Málek
Dirty Bastards Dukla Praha FK
Jaroslav Uhlík – Marek Král, Ondřej Melichar, Jan Šíma, Zdeněk Smělý, Pavel Vaňák vs Jakub Cyrín – Filip Jankovský, Jakub Jetmar, Martin Michálek, Filip Obermajer, Jan Slezák, Michal Staněk, Jakub Voldřich
12. Zdeněk Smělý
18., 57. Pavel Vaňák
60. Jaroslav Uhlík
52. Martin Michálek
52. Filip Obermajer
24. 4. 10 08:45 zzPANK1 Dukla Praha FK Defect Praha 3. 3:0 (2:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodl hattrickem nejlepší hráč Slezák. David Krejdl, Michael Melena
Dukla Praha FK Defect Praha
Jakub Cyrín – Martin Michálek, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Jan Slezák, Michal Staněk, Jakub Voldřich vs Pavel Votava – Tomáš Ďuríček, Felix Ruiz, Róbert Šišaj, Václav Soukup, Jakub Vejvoda, Tomáš Vitiš, Zdeněk Zenger
2., 26., 47. Jan Slezák
17. 4. 10 10:00 zzPANK1 Sloni na Pobřeží B Dukla Praha FK 2. 0:1 (0:0)
Dukla ukořistila dva body zaslouženě. Stačila jí k tomu jen jedna branka. Barkman,Vidimský
Sloni na Pobřeží B Dukla Praha FK
Ondřej Vlasák – Marek Adamčík, David Anděl, David Buš, Sebastian Liška, Petr Olma, Ondřej Sezemský, Daniel Suchan, Tomáš Uhlík vs Jakub Cyrín – Luboš Martinák, Martin Michálek, Jiří Němec, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Jan Slezák, Michal Staněk, Jakub Voldřich
33. Jiří Němec 17. Tomáš Plavec
10. 4. 10 08:45 zzPANK2 Dukla Praha FK Sebulba Utd. 1. 4:1 (2:1)
Nejlepší hráč Slezák měl přehled a věděl kam stoupnout. Jeho góly prakticky rozhodly utkání. Do poločasu i hosté měli spoustu šancí. Poločas vyrovnaný, druhá půle patřila Dukle. Milan Janča, Václav Křikava
Dukla Praha FK Sebulba Utd.
Jakub Voldřich – Martin Michálek, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Jan Slezák vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Petr Sváda