Ne 30.5.10 13:45 zzANG Deportivo Praga Sunar   (HL7I)
Ne 30.5.10 15:00 zzANG Buffeti HK Sací komando Modřany   (HL7J)
Ne 13.6.10 19:30 BECH Hashlerka THC 1993 A Sunar   (HL7I)
Ne 13.6.10 20:45 BECH The Penguins 6:5 B United clans   (HL3D)

26. 6. 10 10:00 P3 Legendy FC Outsiders 11. 3:9 (2:3)
Do poločasu vyrovnaný zápas, po změně stran jasná převaha Outsiderů. Hrálo se čistě bez faulů. Libor Kemza, Radek Kemza
Legendy FC Outsiders
David Moc – Tomáš Jakl, David Jonáš, Jakub Plzák, Tomáš Rejlek, Tomáš Tuček vs Tomáš Bacovský – Lukáš Hvozdecký, Andrew Olloff, Ryan St. James, Tomáš Tesař, Pavel Váňa, Martin Vašíček
56. Tomáš Tesař
19. 6. 10 08:45 KBELY Outsiders Kanonýři 10. 1:5 (0:2)
Zápas se zlomil začátkem druhé půle, kdy Outsideři snížili a mohli i vyrovnat. Nestalo se a vzápětí inkasovali smolného vlastence. Kanonýři už poté náskok hlídali a trestali defenzivní chyby. Jan Bělonožník, Jiří Výborný
Outsiders Kanonýři
Ondřej Čemus – Tomáš Bacovský, Filip Knapčík, Václav Schlosser, Tomáš Tesař, Pavel Váňa, Martin Vašíček, Karel Vrána vs David Kohout – David Beneš, Jakub Císař, Václav Houška, Jiří Hron, Martin Kubíček, Jan Straka, Ivan Weber
35. Václav Schlosser 9., 10., 53. Martin Kubíček
45. OG
47. Václav Houška
12. 6. 10 11:15 zzTKSPA Outsiders U Karla 99 FC 9. 1:9 (1:3)
Ve velkém vedru se hrál technický, ale pomalejší fotbal. Domácí díky počtu hráčů neměli moc šancí na úspěch. Martin Špaček, Pavel Jiřičko
Outsiders U Karla 99 FC
Ondřej Čemus – Tomáš Tesař, Pavel Váňa, Martin Vašíček, Karel Vrána vs Pavel May – Jan Grus, Tomáš Kočnar, Pavel Krejčí, Jan May, Michal Navrátil, Michal Souček
6. Tomáš Tesař 4. Pavel Krejčí
14., 34., 51., 53. Michal Souček
15. Tomáš Kočnar
39., 45., 55. Jan May
6. 6. 10 17:30 zzZLICH Emergency Outsiders 8. 2:3 (2:2)
Utkání proběhlo v pořádku bez větších komplikací.

Tomáš Král, Marek Šimáček
Emergency Outsiders
Roman Švec – Igor Bondar, Marek Borovička, Tomáš Gasparovič, Petr Hostaša, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka, Michal Šárka, Jan Vaňkát vs Karel Vrána – Lukáš Hvozdecký, Andrew Olloff, Václav Schlosser, Ryan St. James, Tomáš Tesař, Pavel Váňa, Martin Vašíček
1. Marek Borovička
18. Jan Vaňkát
20., 22. Martin Vašíček
44. Tomáš Tesař
29. 5. 10 08:45 zzPANK2 Outsiders Dukla Praha FK 7. 1:4 (1:2)
Utkání s mírnou převahou Dukly, která využila své šance a možnost střídání. Kryštof Herrmann, Benjamin Petruželka
Outsiders Dukla Praha FK
Lukáš Hvozdecký – Tomáš Bacovský, Václav Schlosser, Ryan St. James, Tomáš Tesař, Pavel Váňa vs Jakub Cyrín – Martin Michálek, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Jan Slezák, Jakub Voldřich
18. Pavel Váňa 4., 59. Filip Obermajer
19. Jan Slezák
42. Martin Michálek
15. 5. 10 08:45 P2 Dirty Bastards Outsiders 6. 11:1 (6:0)
Jednoznačné utkání, kde poražených bylo o jednoho hráče méně. Jan Doskočil, Petr Hladík
Dirty Bastards Outsiders
Jaroslav Uhlík – Martin Garcia, Daniel Hrdina, Marek Král, Ondřej Melichar, Jan Šíma, Pavel Vaňák vs Pavel Váňa – Tomáš Bacovský, Lukáš Hvozdecký, Václav Schlosser, Ryan St. James
35. Ryan St. James
8. 5. 10 15:00 DEKAN Outsiders Defect Praha 5. 2:1 (0:0)
Zápas který nenabídl mnoho šancí ani na jedné straně. Utkání rozhodl dvěma pěknými góly Vrána. Nejprve si naběhl na hlavičku a při druhém se dostal s míčem za obranu a nedal brankáři šanci. Jakub Šťastný, Přemysl Jaš
Outsiders Defect Praha
Ondřej Čemus – Lukáš Hvozdecký, Filip Knapčík, Václav Schlosser, Ryan St. James, Tomáš Tesař, Pavel Váňa, Martin Vašíček, Karel Vrána vs Tomáš Vitiš – Tomáš Ďuríček, Peter Lukáč, Felix Ruiz, Mojmír Sedláček, Róbert Šišaj, Václav Soukup, Martin Štoncner, Jakub Vejvoda, Martin Vitiš, Pavel Votava, Zdeněk Zenger
31., 47. Karel Vrána 57 Tomáš Tesař 57. Martin Štoncner 53. Zdeněk Zenger
1. 5. 10 08:45 zzPANK2 Sloni na Pobřeží B Outsiders 4. 8:3 (4:1)
Hosté doplatili na to, že hráli ve 4 v poli. Když vedli 1:0, tak se zdálo, že si proti Slonům poraděj, ale pak se utrhnul Slon jménem Anděl a začlo to tam padat. Co střela to gól. Domácí zaslouženě vyhráli v jinak poklidném zápase odehraný v duchu fairplay. Josef Černý, Jan Málek
Sloni na Pobřeží B Outsiders
Jan Trska – Marek Adamčík, David Anděl, David Buš, Sebastian Liška, Štěpán Novák, David Novotný, Petr Olma, Adam Reinberger, Ondřej Sezemský, Tomáš Uhlík vs Karel VránaTomáš Bacovský, Václav Schlosser, Ryan St. James, Martin Vašíček
39. Karel Vrána
24. 4. 10 15:00 P3 Outsiders Sebulba Utd. 3. 3:1 (1:0)
Přestože hosté hráli do 10.minuty oslabeni, vypracovali si jasné šance, které ovšem doslova zahodili. V pálení příležitostí pokračovali i nadále, takže se nakonec radovali produktivnější domácí. Marek Smetana, František Stegmüller
Outsiders Sebulba Utd.
Tomáš Bacovský – Lukáš Hvozdecký, Václav Schlosser, Ryan St. James, Tomáš Tesař, Pavel Váňa, Karel Vrána vs Marek Doubek – Jan Ambrož, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, Martin Štumpf, Petr Sváda
11. Ryan St. James
45. Pavel Váňa
52. Tomáš Tesař
32. Jan Ambrož
18. 4. 10 15:00 zzHAGIB Playboy team AC Outsiders 2. 0:3 (0:1)
Hagiborské hřiště připravilo diváky o technické finesy, které oba týmy plánovaly před zápasem předvádět. Zpočátku bojovné a hlavně vyrovnané utkání, které rozhodla už v 18.minutě hvězda zápasu-hostující Vašíček. V 2.půli přidal dva góly Tesař a o vítězi nebylo pochyb. Domácí se snažili aspoň o čestný zásah, ale dnes by jim ke vstřelení branky nepomohla ani ta nejbujnější fantazie. Luboš Dlouhý, Martin Klimt
Playboy team AC Outsiders
Petr Mašek – Tomáš Balata, Lukáš Gruber, Lukáš Klusák, Dan Presler, David Presler, Roman Toula, Lukáš Trmal vs Filip Knapčík – Tomáš Bacovský, Václav Schlosser, Tomáš Tesař, Pavel Váňa, Martin Vašíček, Karel Vrána
18. Martin Vašíček
39., 48. Tomáš Tesař
10. 4. 10 08:45 DEKAN Outsiders Náhradníci 1. 2:7 (0:1)
Zápas ovlivnilo, že domácí nenastoupili v plné sestavě. Hosté toho v první půli příliž nevyužili kvůli vlastním chybám při kombinaci, ale v druhé půli si již utkání pohlídali. čisté a férové utkání. Ondřej Zeman, Tomáš Jirmásek