Ne 20.6.10 17:30 KBELY Angmar A Real Kamýk   (HL7I)

26. 6. 10 10:00 zzPANK1 Sebulba Utd. Dirty Bastards 11. 2:5 (0:3)
V utkání zvítězilo mužstvo hostů, které soupeře přehrálo ve všech směrech.
Marek Doubek – Jan Ambrož, Tomáš Jindra, Jiří Karban, Michal Lupínek, Tomáš Moravec , Jan Pěnička, Petr Sváda vs Jaroslav Uhlík – Martin Garcia, Marek Král, Ondřej Melichar, Jan Šíma, Zdeněk Smělý, Pavel Vaňák
22. Zdeněk Smělý
26. Martin Garcia
45. Marek Král
19. 6. 10 08:45 BECH Defect Praha Sebulba Utd. 10. 1:4 (0:3)
Zápas hraný vyloženě pro radost. Hráči se bavili a diváci se prospali. Vyhrál tým který dokázal ze skrumáží před brankou trefit balón do správného směru. Vysvětlování odpískaných situací k osmé lize asi patří, ale každopádně rozhodčí má vždycky pravdu... Jan Tlusťák, Jiří Prchal
Defect Praha Sebulba Utd.
Robert Pacák – Tomáš Ďuríček, Peter Lukáč, Felix Ruiz, Róbert Šišaj, Václav Soukup, Martin Štoncner, Jakub Vejvoda, Tomáš Vitiš, Pavel Votava vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, Martin Štumpf, Petr Sváda
54. Róbert Šišaj 4., 25., 48. Michal Lupínek
14. Martin Štumpf
12. 6. 10 11:15 zzPANK1 Sebulba Utd. Sloni na Pobřeží B 9. 3:1 (1:1)
Oba týmy si mohli dovolit luxus v podobě střídání kompletních pětek. Utkání rozhodli chyby a těch se dopouštěli především hosté. Jinak zápas poměrně vyrovnaný. Matouš Vacík, Martin Holzknecht
Sebulba Utd. Sloni na Pobřeží B
Jakub Sváda – Petr Dolejš, Marek Doubek, Petr Havlíček, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Tomáš Moravec , Jan Pěnička, Martin Štumpf, Petr Sváda vs Petr Olma – Marek Adamčík, David Anděl, David Buš, Sebastian Liška, Štěpán Novák, David Novotný, Adam Reinberger, Ondřej Sezemský, Daniel Suchan, Tomáš Uhlík, Ondřej Vlasák
19. David Moravec
36. Michal Lupínek
49. Petr Sváda
25. Petr Olma 45. Marek Adamčík
5. 6. 10 12:30 DEKAN U Karla 99 FC Sebulba Utd. 8. 3:2 (1:1)
Domácí byli lepší, ale dlouho nastřelovali pouze tyčky, a tak utkání rozhodl až gól 13 minut před koncem.
U Karla 99 FC Sebulba Utd.
Pavel May – Jan Grus, Štěpán Hofmeister, Tomáš Kočnar, Pavel Krejčí, Jan May, Michal Souček vs Tomáš Moravec – Jan Ambrož, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Martin Štumpf, Petr Sváda
29. Pavel Krejčí
38. Michal Souček
47. Jan May
17. Marek Doubek
36. Tomáš Jindra
30. 5. 10 17:30 zzZLICH Playboy team AC Sebulba Utd. 7. 0:5 (0:2)
Sebulba dokonale využila početní převahu nad oslabeným soupeřem a dokráčela si pro vítězství. Playboy team bojoval a nebyl bez šancí, ale střelecky se neprosadil.
Playboy team AC Sebulba Utd.
Petr Mašek – Lukáš Klusák, Dan Presler, David Presler, Job van Ede vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Martin Štumpf, Petr Sváda
8., 9. Michal Lupínek
43. Jan Ambrož
49. Martin Štumpf
60. David Moravec
15. 5. 10 10:00 DEKAN Sebulba Utd. Náhradníci 6. 5:2 (3:0)
Zasloužené vítězství Sebulby, která svého soupeře předčila fotbalovostí i důrazem. Michal Brabec
Sebulba Utd. Náhradníci
Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Marek Doubek, Michal Lupínek, David Moravec, Jan Pěnička, Petr Sváda vs Jiří Petržílka – Lukáš Andrle, Jiří Čejka, Stanislav Pata, Ondřej Penc, Robert Šmíd, Michal Vojta
1. Michal Lupínek
8., 59. Jan Ambrož
17. OG
56. Marek Doubek
53 Jan Ambrož 55., 58. Lukáš Andrle
8. 5. 10 12:30 KBELY Legendy FC Sebulba Utd. 5. 11:0 (2:0)
Jasná převaha i výsledek pro Legendy. Jan Krouský
Legendy FC Sebulba Utd.
Tomáš Perný – Patrik Brhel, Jakub Hejret, Tomáš Jakl, David Jonáš, David Moc, Tomáš Rejlek, David Zamrzla vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Marek Doubek, Michal Lupínek, Petr Sváda
24., 42. Tomáš Jakl
29., 55. Tomáš Rejlek
37., 40., 41., 46., 59. Jakub Hejret
49. Patrik Brhel
58. David Zamrzla
1. 5. 10 08:45 zzPANK1 Sebulba Utd. Kanonýři 4. 0:1 (0:1)
Utkání odpovídající úrovni 8. ligy. Těžko říct, zda to přičítat kvalitě povrchu nebo hráčům samotným, ale pěkný fotbal k vidění bohužel nebyl. Zápas rozhodla jediná branka hostů.
Sebulba Utd. Kanonýři
Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Antonín Novák, Martin Štumpf, Petr Sváda vs David Kohout – David Beneš, Jakub Císař, Jiří Hron, Martin Kubíček, Jan Straka, Ivan Weber, Martin Zatřepálek
30. Jiří Hron
24. 4. 10 15:00 P3 Outsiders Sebulba Utd. 3. 3:1 (1:0)
Přestože hosté hráli do 10.minuty oslabeni, vypracovali si jasné šance, které ovšem doslova zahodili. V pálení příležitostí pokračovali i nadále, takže se nakonec radovali produktivnější domácí. Marek Smetana, František Stegmüller
Outsiders Sebulba Utd.
Tomáš Bacovský – Lukáš Hvozdecký, Václav Schlosser, Ryan St. James, Tomáš Tesař, Pavel Váňa, Karel Vrána vs Marek Doubek – Jan Ambrož, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, Martin Štumpf, Petr Sváda
11. Ryan St. James
45. Pavel Váňa
52. Tomáš Tesař
32. Jan Ambrož
17. 4. 10 13:45 ZAK Sebulba Utd. Emergency 2. 1:2 (1:2)
Zápas, ve kterém padly všechny góly během úvodních šesti minut.
Sebulba Utd. Emergency
Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Ondřej Štěpánský, Martin Štumpf, Petr Sváda vs Roman Švec – Igor Bondar, Marek Borovička, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Petr Hostaša, Martin Kalata, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka, Michal Šárka, Jan Vaňkát
6. Michal Lupínek 60 Tomáš Jindra 2. Jan Vaňkát
5. Igor Bondar
60. Igor Bondar
10. 4. 10 08:45 zzPANK2 Dukla Praha FK Sebulba Utd. 1. 4:1 (2:1)
Nejlepší hráč Slezák měl přehled a věděl kam stoupnout. Jeho góly prakticky rozhodly utkání. Do poločasu i hosté měli spoustu šancí. Poločas vyrovnaný, druhá půle patřila Dukle. Milan Janča, Václav Křikava
Dukla Praha FK Sebulba Utd.
Jakub Voldřich – Martin Michálek, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Jan Slezák vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Petr Sváda