Ne 9.5.10 19:30 MIKU1 Power WCC Strážci Pomeranče   (HL7J)
Ne 9.5.10 20:45 MIKU1 Pražská hnědka DK Sestra Sojka   (HL8N)
Ne 27.6.10 10:00 zzPANK2 Lynx Deportivo Praga   (HL7I)
Ne 27.6.10 11:15 zzPANK2 Dýně AC A Tutto bene A   (HL6J)

26. 6. 10 10:00 zzTKSPA Playboy team AC Dukla Praha FK 11. 0:17 (0:8)
Jelikož domácí nastoupili do zápasu s chybějícím hráčem, skóre vypadá, tak jak vypadá. Ovšem snaha se jim upřít nedala. Lukáš Švec, Ladislav Malý
Playboy team AC Dukla Praha FK
Lukáš Trmal – Dan Presler, David Presler, Job van Ede, Pavla Zahradníková vs Jakub Cyrín – Luboš Martinák, Martin Michálek, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Jan Slezák, Michal Staněk
55. Michal Staněk
19. 6. 10 10:00 KBELY Dirty Bastards Playboy team AC 10. 6:0 k.
Hostující Playboy team se k utkání nedostavil... Jiří Výborný, Jan Bělonožník
Dirty Bastards Playboy team AC
Martin Garcia – Ondřej Melichar, Jan Šíma, Zdeněk Smělý, Jaroslav Uhlík, Pavel Vaňák vs
12. 6. 10 08:45 zzPANK1 Playboy team AC Defect Praha 9. 0:2 (0:1)
Defect byl v nepříliš pohledném utkání lepší a zaslouženě vyhrál. Domácí se snažili hrozit z brejků. Matouš Vacík, Martin Holzknecht
Playboy team AC Defect Praha
Petr Mašek – Tomáš Balata, Lukáš Gruber, Lukáš Klusák, Dan Presler, David Presler, Pavla Zahradníková vs Tomáš Vitiš – Tomáš Ďuríček, Felix Ruiz, Mojmír Sedláček, Václav Soukup, Martin Štoncner, Pavel Votava, Zdeněk Zenger
14. Mojmír Sedláček
43. Václav Soukup
5. 6. 10 08:45 zzPANK1 Sloni na Pobřeží B Playboy team AC 8. 2:0 (0:0)
Utkání proběhlo v pořádku, bez komplikací. První poločas byl vyrovnaný, a tak rozhodly dva rychlé góly ve druhém. Martin Matušů, Sebastián Čarek
Sloni na Pobřeží B Playboy team AC
Jan Trska – David Anděl, David Buš, Sebastian Liška, Štěpán Novák, Ondřej Sezemský vs Petr Mašek – Lukáš Gruber, Lukáš Klusák, Dan Presler, David Presler, Job van Ede
31. David Anděl
33. Sebastian Liška
30. 5. 10 17:30 zzZLICH Playboy team AC Sebulba Utd. 7. 0:5 (0:2)
Sebulba dokonale využila početní převahu nad oslabeným soupeřem a dokráčela si pro vítězství. Playboy team bojoval a nebyl bez šancí, ale střelecky se neprosadil.
Playboy team AC Sebulba Utd.
Petr Mašek – Lukáš Klusák, Dan Presler, David Presler, Job van Ede vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Marek Doubek, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, David Moravec, Martin Štumpf, Petr Sváda
8., 9. Michal Lupínek
43. Jan Ambrož
49. Martin Štumpf
60. David Moravec
15. 5. 10 08:45 P1 U Karla 99 FC Playboy team AC 6. 5:2 (3:1)
Bezproblémové utkání s jasnou převahou domácích hráčů. Ondřej Svoboda, Petr Mlejnek
U Karla 99 FC Playboy team AC
Miroslav Šedivý – Jan Grus, Pavel Krejčí, Štěpán Mach, Jan May, Pavel May, Michal Navrátil, Michal Souček vs Tomáš Balata – Lukáš Gruber, Lukáš Klusák, Dan Presler, David Presler, Roman Toula
20., 28., 33. Jan May
22. Pavel Krejčí
46. Michal Navrátil
16. Roman Toula
55. Lukáš Klusák
8. 5. 10 08:45 DEKAN Náhradníci Playboy team AC 5. 3:0 (3:0)
Zasloužené vítězství domácích se zrodilo už v první půli. PO změně stran se dohrávalo pouze z povinnosti.
Náhradníci Playboy team AC
Jiří Petržílka – Lukáš Andrle, Jiří Čejka, Jan Křehlík, Stanislav Pata, Ondřej Penc, Robert Šmíd, David Souček, Michal Vojta vs Petr Mašek – Lukáš Gruber, Dan Presler, David Presler, Roman Toula, Lukáš Trmal
3., 18. David Souček
10. Ondřej Penc
2. 5. 10 13:45 KBELY Playboy team AC Legendy FC 4. 3:5 (2:3)
Pohledné utkání, které Legendy vyhrály i přes početní nevýhodu. Velkou zásluhu na tom měl hráč Hejrek. Petr Smejkal
Playboy team AC Legendy FC
Petr Mašek – Tomáš Balata, Lukáš Gruber, Dan Presler, David Presler, Lukáš Trmal vs David MocJakub Hejret, Petr Jech, Jakub Plzák, Tomáš Rejlek
15. Tomáš Balata
25., 37. Lukáš Trmal
11., 19., 28., 59. Jakub Hejret
53. Tomáš Rejlek
25. 4. 10 15:00 zzTKSPA Kanonýři Playboy team AC 3. 5:0 (0:0)
Dlouho vyrovnaný zápas rozhodly tři rychlé góly ve druhém poločase. Kanonýři od této chvíle zcela ovládli hřiště a v závěru ještě přidali dva góly do branky nešťastných soupeřů. Michal Jonáš, Jan Kutiš
Kanonýři Playboy team AC
Jan Beneš – David Beneš, Jakub Císař, Jiří Hron, Martin Kubíček, Jan Straka, Ivan Weber, Martin Zatřepálek vs Petr Mašek – Tomáš Balata, Lukáš Gruber, Lukáš Klusák, Tomáš Mašek, Dan Presler, David Presler, Roman Toula, Lukáš Trmal
41., 58., 59. Martin Kubíček
43., 46. Jiří Hron
18. 4. 10 15:00 zzHAGIB Playboy team AC Outsiders 2. 0:3 (0:1)
Hagiborské hřiště připravilo diváky o technické finesy, které oba týmy plánovaly před zápasem předvádět. Zpočátku bojovné a hlavně vyrovnané utkání, které rozhodla už v 18.minutě hvězda zápasu-hostující Vašíček. V 2.půli přidal dva góly Tesař a o vítězi nebylo pochyb. Domácí se snažili aspoň o čestný zásah, ale dnes by jim ke vstřelení branky nepomohla ani ta nejbujnější fantazie. Luboš Dlouhý, Martin Klimt
Playboy team AC Outsiders
Petr Mašek – Tomáš Balata, Lukáš Gruber, Lukáš Klusák, Dan Presler, David Presler, Roman Toula, Lukáš Trmal vs Filip Knapčík – Tomáš Bacovský, Václav Schlosser, Tomáš Tesař, Pavel Váňa, Martin Vašíček, Karel Vrána
18. Martin Vašíček
39., 48. Tomáš Tesař
11. 4. 10 15:00 zzHAGIB Emergency Playboy team AC 1. 7:0 (2:0)
Utkání průměrné úrovně a jednoznačného průběhu, zvláště ve druhém poločase, kdy vítězný tým zaznamenal pět branek.
Emergency Playboy team AC
Roman Švec – Igor Bondar, Marek Borovička, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, Michal Šárka, Jan Vaňkát vs Petr Mašek – Tomáš Balata, Lukáš Klusák, Tomáš Mašek, Dan Presler, David Presler, Lukáš Trmal